Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Oyun halısı ne zaman ve kaç ay kullanılıyor??

sevilzgr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2010
103
0
Arkadaşlar oğlum 3.5 aylık.Çok hareketli ve çoğu zaman kucakta gün geçtikçe kucakta taşıması çok zorlaşıyor, o yüzden oyun halısı düşünüyorum- güzel ve eğlenceli birşeye benziyor.Fakat pahalı geldi bana şimdi alsam değer mi acaba o kadar para verdiğime ,ne kadar oyalanır onu da bilemiyorum.Kullanan arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum..

benimki çok az oynadı ..o kadar da para vermiştim...5 aylıkken falan başladı..çabucak sıkıldı..ucuzundan al istersen benimki gibi parn boşa gitmesin

Ben tıny lovenın oyun halısını aldım ilk günler uzun süre oynamıyordu ama yinede yararlı oluyordu. Büyüdükçe daha çok seviyorlar şu anda 9aylık hala kullanıyorum üstündekileri çıkarttım onun üstünde oturarak oynuyor ben hiç pişman olmadım.

Çocuktan çocuğa değişiyor malesef.Yere minder seriyorum oyalansın diye ama 5-10 dk çıngıraklaıyla oynuyor sonra kaldır beni diye resmen gözümün içine içine bakıyo ::) ben de dayanamıyorum alıyorum kucağa sonra da inmek bilmiyo..pyun halısından alırsam belki onla vakit geçirir bakalım deneyeceğim ..

bende almayı düşünüp almıyanlardanım başta çok pahalı geldi doktorumuz yere battaniye sererek yatırırmamı önermişti bende öyle yaptım ama çok uzun süre yatmak istemedi kızım o yüzden almamıs olmam biraz isabet oldu..

Ben çok memnun kaldım kızım çok severek duruyordu içinde hatta içinde uyuya kalıyordu, 2,5 aylıkken almıştım çok uzun süre kullanılmıyor dönmeye başlayınca durmuyorlar içinde benimkinin markası K's Kids Tekmele - Oyna Işıklı Oyun Halısı tekmelediğinde müzik çalıyor, kızım en çok tekmelemesini seviyordu..

Benim ki 2 aylik ana kucagi almAdim pusetle idare ederim die smd uyanikken kucagimda durmamasi icin oyun hAlisimi alsam diyorum yoksa ana kucagi mi

X