Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
survivour merveyi mi gördüm sanki...

halit ergenç yüz şekli olarak benziyor osm. padişahlarına burnu falan ama o mavi gözler hiç olmamışş bide heybet yok adamda

hürremi beğendim

evet ben de gordum diyorum ben bu kizi biryerden taniyorum diye ama cikaramamistim.
sonra bir daha baktim mesajinizi gorunce evet oydu.
kanuni sultan suleyman rolune de kenan imirzalioglu ne cok yakisirdi boylu poslu kara kasli kara gozlu:KK61:

kesinlikle esmer uzunboylu biri olmalıydı..
kenan,murat ünalmış,bülent inal ve türevleri gibi.

güzel tarih kokulu bi diziye benziyo izlemeliyim :KK53:

güzel işlenirse konular gerçeğe uygun olursa izleyebilirim...halt ergenç ne alaka ama
adama ve karısına sinir olurum zaten.
bir de shovdaki diziler tutmuyor yarışmaları tutuyor kanımca ...kanal da felan olsa
neyse de iki gün sonra dizi yayından bile kalkabilir.

evet kızlar kesinlikle katılıyorum size kenan oynamalıydı bu rolü

hatta diyodimki ben ist fethi ile ilgili bir film çekseler başrolüde kenan oynasa çok yakışırdı

bize sorsalar castı daha iyi belirlerdik :KK8:

Hürrem Sultan'ı canlandıracak olan kişi, Meriem Sahra Userli. Türk asıllı alman oyuncuymuş kendisi. Bu fotolarda hiç beğenmedim bu arada ama fragmanda güzel görünüyordu sanki. :44::44:

meriem-userli.jpg

images

userli.jpg

Hürrem Sultan'ı canlandıracak olan kişi, Meriem Sahra Userli. Türk asıllı alman oyuncuymuş kendisi. Bu fotolarda hiç beğenmedim bu arada ama fragmanda güzel görünüyordu sanki. :44::44:

meriem-userli.jpg

images

userli.jpg

hiç hürrem in namına yakışmamış.daha güzel bi kız oalblrdi.saçlar kızıl olabilirdi mesela.benim ilgi alanlarımdan biri ancak yayımcının zamanla konuyu saptıracağını düşünüyorum.aslına uygun şekilde olursa güzel olur.

ama bu kız tam kitaptaki şekle uyuyo mavi yeşil gözler kızıl saçlar ve beyaz ten
moskof cariye hürreem diye bi kitap okumuştum
eğer o kitap kadar heyecanlıysa bu diziyi de izlerim

Sadece ve sadece İlker Aksum için bile izlemek istiyorum ama Show tv ve Tıms yapım beni fena halde düşündürüyor.

show tv.de olmasına çok üzüldüm deli saraylı ve yarıda biten pek çok diziyle aynı kaderi paylaşabilir çünkü,show tv.de hiçbi dizi izleyesim gelmiyor artık:95:

Tarihi dizilere bayılıyorum ama hic uzun soluklu olmuyorlar.Reting kaygısıyla tutmayan dizileri bitiriyorlar malesef hemen :KK19:

gerçeklikten uzak sadece, kadın, harem, cinsellik üçlemesiyle sürecek bu dizi fragmanından bile çok net anlaşılıyor

gerçeklikten uzak sadece, kadın, harem, cinsellik üçlemesiyle sürecek bu dizi fragmanından bile çok net anlaşılıyor

Ben de böyle düşünüyorum. Zaten tarihi yönü ağır bassa izlenmez ki... Aşk, cinsellik, kadınlar, harem, kıskançlıklar, kavgalar, hırslar vs. Böyle olursa reytingleri altüst eder bu dizi bence.

Ben de böyle düşünüyorum. Zaten tarihi yönü ağır bassa izlenmez ki... Aşk, cinsellik, kadınlar, harem, kıskançlıklar, kavgalar, hırslar vs. Böyle olursa reytingleri altüst eder bu dizi bence.

aynen sanki başka konu yokmuş gibi fragmanlarda sırf bunun üzerinde duruluyor.
bizim milletimiz zaten pek heveslidir böyle şeylere reytingleri sırf bununla toplarlar .
bilen var bilmeyen var ama şu bir gerçek ki her şey bu diziden ibaret sanılacak
gerçekler yanlış bilinecek.
ilker aksum,nebahat çehre rollerinin hakkını verir yakışmışlardır da ama hala diyorum
halit ergenç ve kanuni biraz mantıksız geliyor.

İlker Aksum'un oynadığı sahneleri montajlayıp yeni bir dizi yapsalar ya " muhteşem ilker " diye =)

X