Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
minik06 haklısın canım aslında pekde iyi görünmüyo mesela ebru şallı yada demet şener yürüyen iskelet gibi görünü yo gözüme ben en iyisi 53 fln olyum daha iy i:KK52:

aynen cnm yüzleri bile çökmüş gibi zayıflıktan öyle olmak hiç iyi değil:KK19: benmde kilo vermem lazım ama bi türlü o çabalara giremedim:KK53:

aynen cnm yüzleri bile çökmüş gibi zayıflıktan öyle olmak hiç iyi değil:KK19: benmde kilo vermem lazım ama bi türlü o çabalara giremedim:KK53:

bi karar ver pazartesi diyete başla bence ben başladım 2 hafta oldu ilk haftada 3 kilo verdim öyle aç kalmadan verdim... bütün hanımlar zayıf incecik olsun lar :KK66:

bi karar ver pazartesi diyete başla bence ben başladım 2 hafta oldu ilk haftada 3 kilo verdim öyle aç kalmadan verdim... bütün hanımlar zayıf incecik olsun lar :KK66:

bende versem bi üç kilo çok iyi olucak 1.75 boy 63 üm şuanda:KK53: :KK58:

ay 3 kilo neki verirsin hatta vermesende olur :KK52: boyuna göre:nazar: 60 da çok iyi olur -63 de canım...:KK66:

ne ki bi bana sor:KK58: bende öyle bi boğaz var ki maşallah çok iştahlıyım:KK56: :KK1: azim lazımm boğazı tutmak lazım:KK1: konu hürremden bizim kilolara geldi:KK1:

ne ki bi bana sor:KK58: bende öyle bi boğaz var ki maşallah çok iştahlıyım:KK56: :KK1: azim lazımm boğazı tutmak lazım:KK1: konu hürremden bizim kilolara geldi:KK1:

walla öyle:KK34: bende çok iştahlıyım senin gibi yemek yemeyi çok seviyorum ve her yemeği yerim diyebilirimm :KK43: :KK50: hüreremde dizi için kampa gitmiş 7 kilo vermiş oda tombişmiş :KK60::KK52:

mrb kızlar malum cumartesi.. bu gn hesap müşterim geldi :) bende acilen cıktım.. kahvemizi içtik gitti.. kiloya gelmiş konu.. oh oh ::)

walla öyle:KK34: bende çok iştahlıyım senin gibi yemek yemeyi çok seviyorum ve her yemeği yerim diyebilirimm :KK43: :KK50: hüreremde dizi için kampa gitmiş 7 kilo vermiş oda tombişmiş :KK60::KK52:

vay anasını 7 kilo haa ii vermiş:KK42:

mrb kızlar malum cumartesi.. bu gn hesap müşterim geldi :) bende acilen cıktım.. kahvemizi içtik gitti.. kiloya gelmiş konu.. oh oh ::)

afiyet olsun cnm:nazar: malum konu büyük çoğunluğun derdi:KK1:

mrb cnm aynen hüremden kendim,ize pay çıkardık :KK52: oda 7 kilo vermiş dizi için

iyi vermiş.. ben zayıfım.. önce balık etliydim ama hırs ettim werdm.. sonrada mide problemi basladı.. şimdide dşkkat ediyorum.. 36 38 beden iyi... zaten fazla yemiyorum.. vücudu tanıyacakasın neyin kilo werip neyin kilo yapmadıgını bileceksin kendi vücudun o zaman iş daha kolay

vay anasını 7 kilo haa ii vermiş:KK42:

afiyet olsun cnm:nazar: malum konu büyük çoğunluğun derdi:KK1:

tsk tatlımm
ewet özellikle gebelikte cooooooooooooooooooooooookk dikkat etmek lazım kendine hedef belirleyin sporla kilo almamak lazım bebek alsın yeter.

mrb cnm aynen hüremden kendim,ize pay çıkardık :KK52: oda 7 kilo vermiş dizi için

iyi vermiş.. ben zayıfım.. önce balık etliydim ama hırs ettim werdm.. sonrada mide problemi basladı.. şimdide dşkkat ediyorum.. 36 38 beden iyi... zaten fazla yemiyorum.. vücudu tanıyacakasın neyin kilo werip neyin kilo yapmadıgını bileceksin kendi vücudun o zaman iş daha kolay

aslında spor ve sağlıklı beslenmeyi alışkanlık haline getirsek sorun olmayacak kilolar ben 1 kupa çaya 6,7 tane kesme şeker atıyodum şuan şekersiz içiyorum açık ve limon sıkıyorum cips kola bu tür sağlıksız gıdaları çıkardım hayatımdan arada tadına biş bakıyorum görürsem ama marketten almıyorum aldırtmıyorum da eşime 1 hafta bunları deneyin zaten alı
şkanlık oluyo bırakamıyosun bıraksanda için içini yiyiyo rahatsız oluyosun.... varmı bakımlı olmak gibisi ...bana diyolar ki çocuğun değil ewlenmemiş gibi
sin kızmıda görünce beni ablası sanıyolar en önemlisi kilo almamak kilo çok yaşlı gösteriyo insanı...

aslında spor ve sağlıklı beslenmeyi alışkanlık haline getirsek sorun olmayacak kilolar ben 1 kupa çaya 6,7 tane kesme şeker atıyodum şuan şekersiz içiyorum açık ve limon sıkıyorum cips kola bu tür sağlıksız gıdaları çıkardım hayatımdan arada tadına biş bakıyorum görürsem ama marketten almıyorum aldırtmıyorum da eşime 1 hafta bunları deneyin zaten alı
şkanlık oluyo bırakamıyosun bıraksanda için içini yiyiyo rahatsız oluyosun.... varmı bakımlı olmak gibisi ...bana diyolar ki çocuğun değil ewlenmemiş gibi
sin kızmıda görünce beni ablası sanıyolar en önemlisi kilo almamak kilo çok yaşlı gösteriyo insanı...

cok haklısın tatlım.. ne kadar dikkat o kadar iyi.. form ye formda kal basit :)) o reklam aklıma geldi :),
kilo cidden yasa yas katıyo insanı oldugun cok yaslı gösteriyo ve metabolizmayı hızlı yaslanmaya itiyo

cok haklısın tatlım.. ne kadar dikkat o kadar iyi.. form ye formda kal basit :)) o reklam aklıma geldi :),
kilo cidden yasa yas katıyo insanı oldugun cok yaslı gösteriyo ve metabolizmayı hızlı yaslanmaya itiyo

aynan canım ...... şimdi genciz kilo vrebiliyoruz 40 lı yaşlarda böyle hızlı veremiycez o yüzden bennn hep dikkat edicem kiloma ...

hürrem bence güzel vücudu falanda iyi yani heybetli duruo :KK1: dizinin adı zaten ask-ı dürün idi sanırım yani aşkı anlatıo kanuninin hürreme olan askını yani hayatının tamamını anlatan bir belgesel değil :KK76: biz bu kısmını anlamadık sanırım ve çok eleştirdik. sonuçta bu dizi ölesine yapılmamış arkasında bir emek var tarihi bir dizi çekmek zor onları konuşturmak seçilen mekanlar kostüm herşey... zaten meral okay da dedi tarih danışmanıyla çalışıyorlar, ona danışıyorlarsa o adamda mı yanlış biliio... bizim yadırgadığımız şu oldu koca padişahı yatakta görmek :KK17: ama böle bişey var yani o da insan neticede... tudors ve spartacustaki sahneler bunun yanında pehhhh daha açık :KK52: yanlış bikaç eleştiri yaparsam, kanuninin yani halitin mavi gözleri olmamış, mahidevran ve annesi rolündeki nebahat yakışmamış, bide kıyafetler açık çok az daha kapatılabilinirdi benden bu kadar ama diziyi sevdim ve izliyorum:KK24:

aynan canım ...... şimdi genciz kilo vrebiliyoruz 40 lı yaşlarda böyle hızlı veremiycez o yüzden bennn hep dikkat edicem kiloma ...
ben de almak ıstıyom olmuyoooooo:84::84::84::84:
sakın bana bolca ye demeyın hepınızı vururummmmmmm:KK47::KK47:
yıyemıyorummmmm:KK56: azcık yesem doyuyorummmmm:KK4::KK4:olmuyoooo sırf bu yuzden depresyon hapları basladı m iştahımı acsın dıyee:KK35::KK35::KK35::KK35:

ben de almak ıstıyom olmuyoooooo:84::84::84::84:
sakın bana bolca ye demeyın hepınızı vururummmmmmm:KK47::KK47:
yıyemıyorummmmm:KK56: azcık yesem doyuyorummmmm:KK4::KK4:olmuyoooo sırf bu yuzden depresyon hapları basladı m iştahımı acsın dıyee:KK35::KK35::KK35::KK35:

cnm balık yağı denedin mi:44: ben kilo alcağıma asla inanmazdım afedersiniz ama bildiniz öküz gibi yiyodum yani:KK1: :KK1: millet şok oluyodu nasıl bu kadar zayıfsın diye ama çok su içiyodum ve hareket ediyodum her yere yürürdüm ee arabaya alıştım sonra suyu azaltmaya başladım bide hep hazır yemekler kilolarda geldi sana tavsiyem balık yağı hapı olabilir cnm bide yemeği hızlı ye buda kilo aldırır

kesinlikle tatlım kiloya dikkat.. ben ewlendikten son 3 kilo daha wermişim ewde digital tartı war.. sabah cıkarken tarılırım aksam tarılıtız. bir iki hareketim war düzenli yatmadan o hareketleri yapar uyurum. üşengeç değilim bu konuda..

kesinlikle tatlım kiloya dikkat.. ben ewlendikten son 3 kilo daha wermişim ewde digital tartı war.. sabah cıkarken tarılırım aksam tarılıtız. bir iki hareketim war düzenli yatmadan o hareketleri yapar uyurum. üşengeç değilim bu konuda..

bende öyle üşenmem yarım saat sabah bide yatarken yarım saat spor yaparım 3 lt su içerim bunlar alışkanlık oldu artık:KK66:

X