sadece yumurtlama tedavisi ve çatlatma iğnesiyle hamile kalan var mı?

SUHENDAN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2007
167
2
Arkadaşlar aşılmaya veya tüp bebeğe gerek kalmadan klomen ve çatlatma iğnesi ile hamile kalan var mı?Varsa lütfen cevap yazın bir ümit oluşsun içimde.Ben şu anda klomen kullandım ve çatlatma iğnesi oldum.Bekliyorum inşallah bu sefer olur.

canım bende bu ay başladım klomene hayırlısı bakalım iğne filan yaptırmadım.henüz yeni başladığım için.hepimizin için en hayırlısı olur inşallah..fazla takıntı yapmamak lazımmış ama elimde olmuyor benimde.acabalar kafamı kemiriyo.bende yumurta oluşmuyor.bakalım ne olacak inşallah işe yarar bu ilaç

aşk cım inşallah işe yarar.İşe yaramasa bile ikinci ay dozunu arttırıyorlar o zaman bir değil iki üç tane yumurta oluyor

kardeşimin eşi aynı tedaviyle ikinci denemede hamile kaldı.şimdi 1 yaşında yeğenim var umudanu yitirme.hayırlı olsun canım

suhendan merhaba cnm..eğer çok ciddi bi problemin yoksa yumurt takibiyle de çok rahat hamile kalabiliyomuşsun.benim drum öyle demişti.ben eylül ayında çikolata kisti aldırdam.çok da yapışıklık vardı.şu an allaha şükür bi problem yok ve drum yumurta takibi önerdi ama ben ısrarla aşılama istiyorum.sen ne için tedavi görüyosun ?

suhendan ben 3 aydır bahsettiğin tedaviyi görüyorum ama hamile kalamadım. Ben polikistik over hastasıyım. Eğer bu ay da hamile kalamazsam doktorum aşılamayı deneyeceğimizi söyledi. Bekliyorum ama galiba bu ay da hamile kalamadım gibi geliyor bana...

arkadaşlar, hakkımızda hayırlısı.. yeterki bebişlerimiz sağlıklı olsun da geç olsun, napalım, bu da bizim kaderimizz .....

kızlar pekı bi şey sorcam bu yumurta takıbıylede çoğul gebelık rıskı oluşuyormu bilen varmı

parisli cevabın için teşekkur ederım,senın soylediğin daha doğru bencede bu bır şans ben yanlış yazmışım...ama keşke ıkız olsa ben çok arzu ederım..ee pekı sen yumurta takıbınden hemen sonra tup bebeğe mı gececeksın..daha once aşılama falan denemıyorlarmı

bırde bır sorum daha var eğer ovulasyonun normalse (yanı yumurtalar duzgun buyuyor çatlıyor falan) genede yumurta takıbı yapıyorlar ılaçlarla benım anladığım kadarıyla..peki zaten problem yoksa neden ilaçla desteklıyorlar bılgısı olan varmı

cnm merhaba ovulasyonun normal olup olmadığını ve yumurtaların çatlayıp çatlamadığını zaten bu yolla anlayabiliyorlar.takipte herşey normal çıkarsa normal yollardan denemeni öneriyorlar.yine de yanlış bilgi vermek istemem ama bildiğim kadarıyla böyle

cebıd saol canım cevabın için neyse bakalım 1 saate doktora gıdıyorum,sorucam aklımdakıleri...gerçi sorsam ne olcak hep aklıma yenı seyler gelıyor :)))

Eşinde Problem Yoksa Olabilir Sanirim Yalniz Klomen Birkaçtane Yumurta çatlatabilir çoğul (ikiz, üçüz)gebelik Olur

SİZLERİ ÜMİTLİĞE İTMEK İSTEMEM AMA BENDE VE EŞİMDE HİÇBİR PROBLEM OLMADIĞI İÇİN DR.YÖNLENDİRMESİYLE KLOMEN VE ÇATLATMA İĞNESİ TEDAVİSİNİ 3 AY BOYUNCA YAPTIRDIK...AMA HARCADIĞIM PARALAR BOŞUNAYMIŞ OLMADI...YOK 3 YUMURTA YOK 5 YUMURTA ÇOĞUL GEBELİK OLUR DEMELER ÜMİTLER SONU HÜSRAN TABİ....HERŞEYİN HAYIRLISI CANLARIM...

kesinlikle katılıyorum kaktüs abla.imkansız denilenlerde mucize olup gebe olanların yanısıra hiçbir sorunu olmayıp gebe olamayan insanlar var.herşeyin hayırlısını istemek lazım.çocuklar ALLAHın bize gönderdiği emanetler değilmi.verir yada vermez.hayırlı evlat nasip etsin ALLAH..biz elimizden geleni,gerekeni yapıp gerisini ALLAHa bırakıyorum ben.

Ben de pko hastasıyım. Eşimdede varikosel ama fertil possible çıktı. Aşılamaya karar verildi. Bana 5 gün boyunca gonaphene tablet verdi arkasından 3 gün gonal-F göbekten iğne. Doktor Önce bir yumurtan var dedi ama küçük. bir kaç gün sonra gittiğimde 2 yumurtan var boyutları 16.5mm dedi. Bu ay aşılama yapmayalım dedi. Önceki reglimden 20 gün sonra regli oldum. Doktora gittim. Bu ender rastlanan bir durum .Bunu regli sayamayız. Bir daha regli olduğunda gel dedi. Yumurta çatlatma iğnesi yapmamıştı. Yumurtalar kendiliğinden çatlamış. Hiç bir şey anlamış değilim. Acaba ilk uygulamada başına böyle bir durum gelen var mı?

DOĞRU SÖYLÜYORSUN AŞK CIM...BİZ ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM TAKDİR CENABI ALLAHIN...İNŞALLAH BİRGÜN HEPİMİZ KUCAĞIMIZA ALACAĞIZ MISIR PATLAKLARIMIZI...

duyalp dediğin gibi çoğul gebelikler oluşuyor.yumurtlama takibi ile üçüz hamilelik yaşayanlar var.

Arkadaşlar aşılmaya veya tüp bebeğe gerek kalmadan klomen ve çatlatma iğnesi ile hamile kalan var mı?Varsa lütfen cevap yazın bir ümit oluşsun içimde.Ben şu anda klomen kullandım ve çatlatma iğnesi oldum.Bekliyorum inşallah bu sefer olur.

Canım ben sadece çatlatma iğnesiyle hamile kaldım ama tam 6 senedir uğaşıyoruz aşılamalar,iki tüp bebek denemesi ,üç düşük yani bir sürü şey yaşadım en son laparoskobi ile sol tarafta 4 mmlik kistim vardı o alındı bir hafta sonra doktora kontrol için gittiğimde sağdaki yumurtamın henüz çatlamamış olduğunu gördü doktorum ve çatlatma iğnesi yapıldı şimdi Allaha şükür hamileyim inşallah devam eder bu hamileliğim Allahım tüm isteyen arkadaşlara en kısa zamanda inşallah sağlıklı bebişler verir inşallah senin de güzel haberlerini duyarız canım

X