tüp bebekte transfer sonrası hamilelik belirtisi yaşayanlar

ferıdecım tabıkı 9,gun ıcın ıyı canım
hadı bakalım allahım degerlı kat kat arttırsın ve yavruna kavustursun ve bızıde

arkadaşlar belirtilerinizi paylaşmanz ricasıyla. opuyorumnanaktan
şu bekleme süresinde insan tükeniyor

bende hiçbir belirti yok.bu gece yorgunluktan sanırım belim ağrımaya başladı..belirtide aramamaya çalışıyorum.diğer 3 denememde çok belirti aramış ve bulmuştum ama sonuç hep negatifti..bukez kendimi dinlememeye çalışıyorum..zaten yapı olarak stresli biriyim belirti arayarak daha da strese girmek istemiyorum..

sanıyorum kasık ağrısı adet benzeri ağrı lekelenme en önemli belirti. :sm_confused: bende bu hiçbiri yoktu hiçbiri olmayıp hamile kaldım diyen varmı ne olur umudum azalıyor.

Merhabalar,
12 ekimde toplama, 15 ekimde transfer oldu.. Beklemek çok zor.. günler geçmiyor.. yarın testim var inşallah sonuç pozitif olur..

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum 4 ocakta transferim yapıldı.bendede göğüş şişliği dışında hiçbir belirti yok.17 ocakta belli olucak çok merak ediyorum.

Son düzenleme:
bende hiçbir belirti yok.bu gece yorgunluktan sanırım belim ağrımaya başladı..belirtide aramamaya çalışıyorum.diğer 3 denememde çok belirti aramış ve bulmuştum ama sonuç hep negatifti..bukez kendimi dinlememeye çalışıyorum..zaten yapı olarak stresli biriyim belirti arayarak daha da strese girmek istemiyorum..

peki simdi hamilemisin ??? azarmisin lütfen

sanıyorum kasık ağrısı adet benzeri ağrı lekelenme en önemli belirti. :sm_confused: bende bu hiçbiri yoktu hiçbiri olmayıp hamile kaldım diyen varmı ne olur umudum azalıyor.

peki simdi hamilemissin ?? oldumu lütfen cevap

bugün benimde 9.günüm bende baktırsammı acaba çok merak ediyorum ama bi yandanda korkuyorum ilk denemem tutmamıştı buda tutmazsa çok üzülücem.

Son düzenleme:
bugün benimde 9.günüm bende baktırsammı acaba çok merak ediyorum ama bi yandanda korkuyorum ilk denemem tutmamıştı buda tutmazsa çok üzülücem.

Cnm olumsuz düşünme :)) İnş tutunmuştur bebişin 2. deenemen mi ?:KK49:

evet canım 2.denemem.ilk denememde 1 emriyo transfer edildi kaliteliydi ama tutmadı.bu sefer 2 emriyo transfer edildi göğüs şişliği dışında hiçbir belirti yok

arkadaslar 2. tüp bebek denememde hamile kaldım ama inanın ilkindekiyle aynı belirtiler vardı. Kullandıgımız ilaclar bu belirtileri yapıyorlar. Gögüslerde siskinlik ve agrı vardı ikisindede. Ama belirtimi neydi bilemem 2. sinde gece yatınca sabaha kadar üc kez idrara cıkıyordum ben. Bi ona anlam verememistim. İlkinde lekelenme seklinde kanama olmustu 6-7.günden sonra. İkincisinde bi pembelik geldi gecti bidaha olmadı. Bide benim transferim yumurtalar 5gün döllendikten sonra verilmisti. Transferin 10. günü gecesi wcye girdim idrar icin klozet kıpkırmızı kan olmustu dünyam basıma yıkıldı sandım. dr aradım normal dedi ertesi gün test icin cagırdılar pozitif cıktı.

Bence pek belirtisi olmuyo arkadaslar ancak adet gectikten sonra bazı kisilerde mide bulantısı gögüs siskinligi ve agrı oluyo. Dedigim gibi bu belirtileri ilacların yan etkileri olarak okuyabiilrsiniz prospektüste.

mrb arkadaşlar bugün transferimin 7. günü hiç belirtim yok sadece sırtıma vuran ağrılar ve arada karnıma giren kramplar var sadece ama kasığımın biraz üstünde bu ikinci denemem 2 embriyo transfer edildi doktorum birinin 12 mm diğerinin 9 mm olduğunu söyledi bu değerlerin ne demek olduğunu bilen varmı .şimdiden teşekkürler

Ben ilk tüp bebek denememde hamile kalmıştım arkadaşlar belirtiler herkeste benzer olmuş tüm söylenenleri okudum , ben de iğne batar gibi ağrılar olmuştu kasıklarımda bazen hafif sızlamalar bazen de daha keskin bi ağrı, test gününe yakın da kahverengi bi leke gelmişti

X