tüp bebekte transfer sonrası hamilelik belirtisi yaşayanlar

A

aysecsr

Ziyaretçi
Merhaba Arkadaşlar, aranıza yeni katıldım. transferden sonra 3 gün geçti ve bende henüz hiçbir belirti ya da rahatsızlık yok. Evde günlerin geçmesini bekliyorum. Sizler transferden sonra neler yaşıyorsunuz ya da yaşadınız? yazar mısınız....

merhb canım.ben adet olacakmış gibi kasık hatta genitalime vuran kramplar yaşadım.hastalancam heralde dedim.bir de transferin 2. günü sabah kahvaltıda miğde bulantısı halsizlik ve bayıldım.allahtan eşim annem yanımdaydı.göz çevrremde isiliğe benzer kabartılar oldu.sık idrara çıktım.zaman zaman da sıcaklık bastı.ve hamileyim rabbime şükürler olsun.inşallah rabbim kucağımıza almayıda nasıb eder.darısı da tüm isteyenleri başına.

bendede şuan sıcaklık basması mı ne o var.ateşim yüksek olmalıki böyleyim diyorum.hakkımızda hayırlısı

canım bence belirtilere kapılma çünki bende çok belirti vardı ama negatif sonuç aldım....kendini dinleme rahat ol..ve düşünmemeye çalış...umarım hamilesindir allah kalbine göre versin...............:ecrin_bebek:

Cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. Bazen hamilelik belirtisi olmaz zaten diyorum .çünkü normalde insanlar adeti geçtikçe belirtileri yaşıyorlar. bizde de öyle olması gerekmez mi? ama başkalarının belirtilerini duyunca ben de meraklanıyorum. Ben adet olacakmışım hissinden başka birşey yaşamıyorum. bugün 4 gün oldu.umarım herkes için hayırlısı olur.

Canım benim dün test günümdü ben de hiç belirti olmadı diye tutmadığını düşündüm ve hatta kesin emindim yine de negatif mi pozitif mi belli değil sonuç sadece 11 çıktı.. Ama hiç belirti yaşmadım sadece 5-6 ve 7. günler adet olacakmışım gibi sancılar oldu bende ama ertesi gün birden kesiliverdi... Yani belirti diye bir şey yok maalesef...

Canım benim dün test günümdü ben de hiç belirti olmadı diye tutmadığını düşündüm ve hatta kesin emindim yine de negatif mi pozitif mi belli değil sonuç sadece 11 çıktı.. Ama hiç belirti yaşmadım sadece 5-6 ve 7. günler adet olacakmışım gibi sancılar oldu bende ama ertesi gün birden kesiliverdi... Yani belirti diye bir şey yok maalesef...

canım kusura bakma ben anlayamadım. hiç belirtim olmadı demişsin sonuçta pozitif mi oldu?*

canım kusura bakma ben anlayamadım. hiç belirtim olmadı demişsin sonuçta pozitif mi oldu?*

Canım bunu ben de henüz bilmiyorum çünkü değer pozitif ama olması gerekenden düşük... Ben de senin gibi çok belirti aradım belirti olmayınca tutmadı diye üzüldüm belki de bebeğm tuttu ama yaşadığım üzüntü ve stres yüzünden kaybediyorum belki de şu an.. kimyasal gebelik olabilir... C.tesi testi tekrar ettiğimde kesin sonuç belli olacak...

canım umarım her şey gönlünce olur. can sıkmamak mümkün değil ama sabırlı olmaya çalış.

bende transferden sonra kendimde çok belirti aradım.hamile olan arkadaşların belirtilerini okudum.anladım ki herkezin farklı oluyor belirtileri.bazılarında hiç belirti olmazken bazılarında olabiliyor.bende kasık ağrısı olmuştu mesela ve ben adet olacağımı sanmıştım.çok şükür şu an 14 haftalık hamileyim.darısı sizlerin başına inşallah.

bende transferden sonra kendimde çok belirti aradım.hamile olan arkadaşların belirtilerini okudum.anladım ki herkezin farklı oluyor belirtileri.bazılarında hiç belirti olmazken bazılarında olabiliyor.bende kasık ağrısı olmuştu mesela ve ben adet olacağımı sanmıştım.çok şükür şu an 14 haftalık hamileyim.darısı sizlerin başına inşallah.

amiiiiiin canım. isteyen herkes kavuşsun bebeklerine...bende sadece adet olcakmışım gibi bir ağrı var. zaten grip de oldum. öksürükten kendimi dinleyemez haldeyim. hayırlısı neyse o olur inşallah....

betyx kardeşim doğal yolla hamile kaldı adeti 1 hafta geçmişti beta hcg sonucu 18 çıkmıştı ben çok düşük kaybedecek diye düşünürken şimdi 3 aylık ve herşey yolunda sen dikkat et bol bol dua et değerin katlansın sakın umudunu yitirme dualarım seninle:Saruboceq:

Canım bunu ben de henüz bilmiyorum çünkü değer pozitif ama olması gerekenden düşük... Ben de senin gibi çok belirti aradım belirti olmayınca tutmadı diye üzüldüm belki de bebeğm tuttu ama yaşadığım üzüntü ve stres yüzünden kaybediyorum belki de şu an.. kimyasal gebelik olabilir... C.tesi testi tekrar ettiğimde kesin sonuç belli olacak...

Canim ne durumdasin merak ettim ...

Insallah hersey cok güzel bir sekilde ilerliycek .. Buna inaniyorum ...

En azindan bebegin sana tutunmanin mücadelesini veriyorr ..

Ben 24 haziranda 0,01 ile negatif aldim ..

Elleri bos evime tekrar döndüm ...

Kendim icin bir damlacik gözyasi bile dökemedim ..

Cünkü teyzemi kaybettim..

merhaba arkadaşlar.

24'ü perşembe günü transferim oldu. çok umutluydum herşey oldukça yolunda gidiyordu. ama transfer gününe kadar bomba gibi şiş ve acılı olan göğüslerim transfer günü iniverdi normale döndüler. o kadar progesteron iğnesi ve östrojen bantlarına rağmen hem de =( ayrıca ne kasık ağrım, ne akıntım ne de bel ağrım ya da başka bişi var. sanki hiçbir şey olmamış gibiyim. çok moralim bozuk. olmadığına neredeyse eminim. bugün 5. günün içine girdim, beklemek o kadar zor geliyor ki, çok moralim bozuk çok =((

transfer olalı 8 gün geçti dayanamadım idrar testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı bugünde kan tahlili yaptırdım daha erken biliyorum ama bekleyemedim

arkadaşlar her belirti herkeste olmak zorunda değil... hormonlarlada alakalı bi durum.. stres yapmayın pozitif olun biraz... benle aynı gun transfer olan arkadaşım vardı ama belirti falan yoktu onda.. her vücut farklı tepki gösterir.. sadee rahat olun dikkatli olun çok yorulmayın bol bol su alın.. kasılmalar olmaması içinmiş söylemişlerdir sizede..

kan tahlilim 50.01 cıktı dr ulaşamadım 9.gün iyimi kötümü bilemedim

benim de 7. günüm. Devamlı herşeye ağlayıp duruyorum sizde de var mıydı böyle belirtiler. 5. günümden beri aşırı hassasım.

meme uçlarım simsiyah olmuştu hassasiyet vardı, sıcak basması.... bir çok belirtiyi görmüştüm kendimde üstelik 10. günüme kadar hiç ağrım ve kanamam olmamıtı 11. gün yani testten bir gün önce ağrıyla birlikte sulu gelen kanamam yoğunlaşıp adet kanamasına döndü. sonuç negatif. arkadaşlar belirti aramayın dua edp yavrunuzla konuun elinizi karnınıza koyup onu hissetmeye çalışın. ben bunları yaptığım da içimde bir ses orda değiller diyordu ama bu sese kulak vermemeye çalışıyordum. maalesef...
şimdi 2 ay sonra yapacağım mikro ya konsantre olmaya çalıuşıyorum, inşallah olacak. inşallah hepinizin güzel sonuçlarını alırız buradan...

X