Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: doktorlar cinsiyette yanılır mı?

1. Konu Sahibi : buzma_vi #1
    Giriş tarihi
    Dec 2007

doktorlar cinsiyette yanılır mı?

Kızlar 17 haftam bitti.15. haftamda doktora gittim.Cinsiyetini sordum söylemek çok zor dedi.Ama bir tahminde bulunalım dedi.Nasıl zor anlamıyorum.Herkes öğreniyor bu haftalarda.Sonra baktı baktı hiç bişi söylemedi.Bende dayanamadım kız dimi dedim hiç bir çıkıntı göremedim ben dedim.O da evt bende göremedim yüzde 80 kız dedi.Ama yanılma payı olabilirmiş.Doktorum doçent üstelik.Çok da ii bir doktor.Ama şimdi ben tatile çıkıyorum.Bir daha gitsem mi doktora?Bir sürü şey beğeniyorum kızıma ama alamıyorum.Hep de pembe beğendiklerim.Herkes pembe alma diyo.Ama insan duramıyo.Değişme ihtimali yoktur dimi kızlar.Yaşayan varmı böyle bişi kız denilip sonra değişen??Kızım diye sevmek istiyorum artık:)

2. Konu Sahibi : buzma_vi #2
    canım 14.haftada kesin kız olduğunu anladı benim dr...sen normal bi muayenehanesi olan rastgele bi dra git sana söler doçent ya yanılmaktan korki heraldekaydirigubbakcemile3

3. Konu Sahibi : buzma_vi #3
    17de kesin belli olmuştur..merak etmek daha kötü..öğren şıkır şıkır yap alışverişlini...

4. Konu Sahibi : buzma_vi #4
    Giriş tarihi
    Dec 2007
    sinir bu doktorlar ya.. ya da biz sabırsız davranıyoruz.20. haftayı bekle diyo herkes ama ben çatlıyorum.Birde arkadaşlar erkek bu diyip sinir ediyolar:) Gidicem haftaya kesin..

5. Konu Sahibi : buzma_vi #5
    ...20 haftaya daha 3 haftan var..ben olsam çoktan gitmiştim....

6. Konu Sahibi : buzma_vi #6
    canım benimde doktorum 16. haftamda %80 kız demişti 20. haftada ayrıntılı ultrasonda kesinleşti.bu haftalardan sonra pek yanılma payları olmuyor.ama için rahat edecekse bence tekrar bir doktora git derim.hayırlısı olsun

7. Konu Sahibi : buzma_vi #7
    Giriş tarihi
    Mar 2010
    Nasıl söyleyemiyorlar onu anlamıyorum onlara kalsa doğduğu gün öğreneceğiz..
    Git arkadaşım git senin de kendine göre yapacakların var cicilerini alacaksın bebişinin sonucta

8. Konu Sahibi : buzma_vi #8
    Giriş tarihi
    Sep 2007
    ben olsam hemen giderdim başka dr bizim dr 11 inci haftada kız dedi kızım gelioooo

9. Konu Sahibi : buzma_vi #9
    21 haftalık hamileyim geçen ay kız demişti doktor.ben geçen ay kız deyince bu ayı bekledim zaten.çünkü içime hep erkek doğuyordu.doğru tahmin.bu ay yüzde yüz erkek dedi.sende bekle bence acele etme.

10. Konu Sahibi : buzma_vi #10
    Giriş tarihi
    Dec 2007
    Alıntı okyanus33 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    21 haftalık hamileyim geçen ay kız demişti doktor.ben geçen ay kız deyince bu ayı bekledim zaten.çünkü içime hep erkek doğuyordu.doğru tahmin.bu ay yüzde yüz erkek dedi.sende bekle bence acele etme.
    inanmıyorum ya.. !!! yani sana 16 17. haftalarda kız dedi.Neye göre kız dedi acaba?Şimdi net gördü yani.. Pes ben şok olurum kesin.. Ama gönlüne göre olmuş ya gerisi önemli değil.İçine doğan olmuş.Allah kucağına almayıda nasip etsin..

Sayfa: 1/2 12 SonSon