Doğuma Hazırlık doktorlar cinsiyette yanılır mı?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

buzma_vi

Guru
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2007
111
13
Kızlar 17 haftam bitti.15. haftamda doktora gittim.Cinsiyetini sordum söylemek çok zor dedi.Ama bir tahminde bulunalım dedi.Nasıl zor anlamıyorum.Herkes öğreniyor bu haftalarda.Sonra baktı baktı hiç bişi söylemedi.Bende dayanamadım kız dimi dedim hiç bir çıkıntı göremedim ben dedim.O da evt bende göremedim yüzde 80 kız dedi.Ama yanılma payı olabilirmiş.Doktorum doçent üstelik.Çok da ii bir doktor.Ama şimdi ben tatile çıkıyorum.Bir daha gitsem mi doktora?Bir sürü şey beğeniyorum kızıma ama alamıyorum.Hep de pembe beğendiklerim.Herkes pembe alma diyo.Ama insan duramıyo.Değişme ihtimali yoktur dimi kızlar.Yaşayan varmı böyle bişi kız denilip sonra değişen??Kızım diye sevmek istiyorum artık:)

canım 14.haftada kesin kız olduğunu anladı benim dr...sen normal bi muayenehanesi olan rastgele bi dra git sana söler doçent ya yanılmaktan korki heraldekaydirigubbakcemile3

17de kesin belli olmuştur..merak etmek daha kötü..öğren şıkır şıkır yap alışverişlini...

sinir bu doktorlar ya.. ya da biz sabırsız davranıyoruz.20. haftayı bekle diyo herkes ama ben çatlıyorum.Birde arkadaşlar erkek bu diyip sinir ediyolar:) Gidicem haftaya kesin..

canım benimde doktorum 16. haftamda %80 kız demişti 20. haftada ayrıntılı ultrasonda kesinleşti.bu haftalardan sonra pek yanılma payları olmuyor.ama için rahat edecekse bence tekrar bir doktora git derim.hayırlısı olsun

Nasıl söyleyemiyorlar onu anlamıyorum onlara kalsa doğduğu gün öğreneceğiz..
Git arkadaşım git senin de kendine göre yapacakların var cicilerini alacaksın bebişinin sonucta

21 haftalık hamileyim geçen ay kız demişti doktor.ben geçen ay kız deyince bu ayı bekledim zaten.çünkü içime hep erkek doğuyordu.doğru tahmin.bu ay yüzde yüz erkek dedi.sende bekle bence acele etme.

21 haftalık hamileyim geçen ay kız demişti doktor.ben geçen ay kız deyince bu ayı bekledim zaten.çünkü içime hep erkek doğuyordu.doğru tahmin.bu ay yüzde yüz erkek dedi.sende bekle bence acele etme.

inanmıyorum ya.. !!! yani sana 16 17. haftalarda kız dedi.Neye göre kız dedi acaba?Şimdi net gördü yani.. Pes ben şok olurum kesin.. Ama gönlüne göre olmuş ya gerisi önemli değil.İçine doğan olmuş.Allah kucağına almayıda nasip etsin..

inanmıyorum ya.. !!! yani sana 16 17. haftalarda kız dedi.Neye göre kız dedi acaba?Şimdi net gördü yani.. Pes ben şok olurum kesin.. Ama gönlüne göre olmuş ya gerisi önemli değil.İçine doğan olmuş.Allah kucağına almayıda nasip etsin..

Birde karnın nasıl nerden anladın erkek olduğunu benim kız bence:)Ama herkes erkek diyo..

ben de 10. haftayı geçtim.dr kıza doğru bi gidiş var ama asla kesin diyemem dedi.

bende içimdeki ses ne kadar erkek desede kendimi kıza alıştırmaya çalıştım.doktor erkek deyince şaşkınlık geçirmedim değil.kız ve erkek de ilk başlarda aynı oluyormuş cinsel organın görüntüsü beşinci ayda yumurtalardan biliyolar diye duydum canım.innşallah içine doğan olur seninde.benim ikinci hamileliğim.ilki kız.bulantılar falan bunda çok fazlaydı.karnım kızımdada fazla belli deildi bu aylarda şimdi de çok belli değil altıncı aydan sonra birden çıkıyo

Ben daha hamile kaldığım gün erkek olduğunu hissetmiştim 13. haftada dr erkek olduğunu söyledi.Ama bence daha çok erken bebişe hazırlık yapman için ben 31. haftalık hamileyim daha geçen hafta aldık oğlumun kıyafetlerini.Bekle derim ben acele etme

Bana 12 ve 15. haftada %90 kız dediler sonra 16 da başka dr gittim ama cinsiyet için değil kesin kız diyoruz biz, dr bakarken bebeğimiz erkek deyince şok oldum inanamadım 2 dr daha gittim onlarda erkek dedi o zaman inandık artık :))

ben 12haftalıkken ögrenmiştim memleketteki dr bu kıza benziyo ama genede 17nci haftaya kadar bekle demşti daha sonra alanyada gittigimdede kız oldugunu söylediler haziran 17de gittigimizde dr bu kesin kız dedi pazarteside yüz detayına bakacak dr bakalım kızımız kime benziyo oglumdayken dr bana benzetmişti ve gerçekten oglum bana benziyo

X