Kocamı aldatmak istiyorum

oooo Arkadaş bu konudan sonra kocasına bere örmek için yardım dahi istemiş,konu açıp

Seni çok iyi anlıyorum, hırslısın, öfkelisin.. intikam kaynıyor için. Bende aldatıldım, aklımdan bir sürü şey geçti ama gerçekte yapmayacağımdan emindim, çünkü ona değil kendime yapardım.

Türk örf geleneklerine göre maalesef erkek yaparsa elinin kiri, kadın yaparsa namus.. hadi aldattın ve yakalandın, herkes duydu, hayatını mahvetmeye değer mi? Peki erkek aldatırsa herkes duyarsa namussuz gözü ile bakar mı toplum yok! Ben bu inanıştan nefret ediyorum.

Psikoloğa gittiğimde psikolog bana hadi ayrıldın herkes duydu aldattığını dedi, sence ona mı kötü gözle bakarlar sana mı? kadın ne yaptı ki erkek başka kadına gitti derler dedi. Bu da farklı bir bakış açısıydı, bu yönden değerlendirmemiştim. Maalesef üzülerek diyorum ki bizim toplumumuz böyle!

Aklını başına al, aklı selim ol demekten başka bir şey diyemiyorum.

Biz kendimizden sorumluyuz, ne bir gram onun günahının sorumlusu sen olacaksın, ne de senin günahının sorumlusu o.

Evet aldatilancogu kadinin icinden gecebilir bu ...intikam almak adina,ama bence en guzel intikam hemen git bosanma davasi ac..sonra kimi sokarsan sok hayatina. ...emin ol bu alacagin en guzel intikam olur

Arkadaşlar farkında mısınız konu 2010 da açılmış yani olan olmuş bitmiş aldatmış ya da aldatmamış, devam ediyor ya da etmiyor yani bitmiş gitmiş artık 3 sene geçmiş bu eski konuları neden okuyup ilk sayfaya taşıyıp güncel hale getirirler anlamıyorum.

Eşin köprüden atlasa sende mi atlayacaksın :KK19:
Biraz sakin ol, mantıklı düşün istersen

X