Kocamı aldatmak istiyorum

kocanla aynı sevıyeye dusersın ve en onemlısıkendını aldatırsn. emınım kı ıcınde suan cok sey var ıntıkamını almak sen de onu uzmek ıstıyorsun ama bence aldatarak bu acını dındıremezsın aynı htya sen de dusmus olursun illakı bıseyler yapmak ıstıyrsan baska yollar dene vıcdanıyla hesaplasmsını sagla kı yaptıgı hatayı anlayıp neler kaybettıgını anlasn .allah kımsenın basına vermesın cok zor bı durum

yok daha neler. Bunlari düsünebiliyorsan, ozaman bence bosanmanin ve birdaha o adamin yüzünü görmemenin zamani gelmiste gecmis bile. Kimle istiyorsa onla yasasin veya bu sefer onu aldatsin, siz uzak olunda. Sizinkisi zaten evlilik düsüncesinden cikmis, ne saygi kalmis ne sevgi belliki, kendinizi yipratmayin ve oda ne hali varsa görsün, allah ona onun gibisini, onunda gönlüne göre versin insallah

umarım bunları sinirinden söylüyosundur ama sende aldatıcak olursan senin o adamdan ne farkın o kadından ayrı ne özelliğğin kalıcak bence sen hanımefendiliğini koru yapıcağın tek şey tamamen bağlarını koparıp yeni ve seni gerçekten sevicek birini bulup ona öyle cezalandırmak yani mutluluğunlaa.s

Onun yaptığını yaptıktan sonra, ondan ne farkın kalacak ki.
Şimdi o suçlu, sen haklısın.
Aldatırsan sen de suçlu olursun.
Sen aldatınca hata yaptığını anlayıp canı mı acıyacak.
Peki sen kendine bunu nasıl yakıştıracaksın.
Dangalak eşim hatasını anlayacak diye, gidip elin adamıyla olacak değilim yani.
Dedikleri gibi en büyük ceza, sizi kaybetmesi zaten.

bence bu konu fake

çünkü siz ne yaptını gibi sorular var

yani bizden bişiler çıkmasını bekliyormuş gibi

Bu kişi forumu kirletmekten başka bişi yapmıyor. Heryere benzer konuları açıyor. Banlansın bi an önce..

Simal84 canın mı sıkılıyor senin parça parça bir sürü konu...
Konuları açıp cevap da vermiyorsun... İn misin Cin misin? Erkek misin?

kocan seni aldattı diye sende onu aldatırsan kendini aşağlık hissedersin sadece, başkada bi işe yaramaz bunu yapman:hulya:

aldat :sm_confused:

"tencere dibin kara seninki benden kara " dersin kocana da:içelim:

karı-koca birbirini aldatmalı:tomato:

bugün o sana yarın sen ona :icecream:

sakın böle bişey yapma...basitten öte aynı duruma düşersin.boşan ondan sonra istediğini yap :eek:lmaz:

canımm lütfen bu yola hiç girme o günahtan asla arınamazsın..bi tanıdıgımn yakını ayyynen böyle kocam aldattı die aldatmş esini şmdi duymayan kalmadı kocası ak cıktı kadınn adı kötüye gtti yapma asla yapma

Konu fake mı bılmem ama,
Cok garıp dusuncelere sahıp ınsanlar varmıs bunu bıldım, ogrendım.
Butun dunya benım bıldıgım kadar sanırdım.
Her gecen gun farklı dusuncelerde ınsanları tanıyınca, ne kadr az sey ogrendıgımı anladım.

Bütün konuları birleştirip bir de başka konulara yazdığı mesajları görünce arkadaşın üzüldüm.
27 yaşındaymış, 15 yaşında evlendirmişler. Kocası da 40 yaşında. Dayak da yiyormuş.
Oooffff, offf. Allah'ın sen bu kaderi değiştir artık. Kadınlarımız, kızlarımız bunu yenme gücünü ve cesaretini bulsun artık.

X