Kocamı aldatmak istiyorum

Arkadasın son mesajı bu konuyu actıgı mesaj.Onemseyıp kımseye yanıt bıle vermemıs.Demek yanıtlara da kulak asmayacak...

resmiyette bosanmislar zaten mavicim

kuma da gelince pabucu hepten dama

daha önce 3. cocugu da yapar sonra pabuc dama
:umursamaz:

O zaman dediğim gibi yapsın işte şimdi tekrar boşansın sonra da tekrar barışsınlar.3.çocuk olur.

Adam tekrar devam eder.Gene ayrılıp barışsınlar 4.çocuk.

Sonra 5.çocuk böyle böyle devam eder işte :nazar: ne var ki sanki çocuk doğurmakta dimi herkes doğuruyo işte.:nazar:

Arkadasın son mesajı bu konuyu actıgı mesaj.Onemseyıp kımseye yanıt bıle vermemıs.Demek yanıtlara da kulak asmayacak...

Çok gördük zaten konu açıp açıp gidenleri..Birdaha geri dönmeyenleri :nazar:

İstediği yorumları alamayınca konuyu kapatmak isteyenleri ..

Benim gibi düşünen yok anlaşılan diyip teşekkür edip bizleri terkedenleri sempatiksalakcinni

Şiir gibi kadınım vesselam :nazar:

aldat aldat sen seviyeni düşürmeyi zaten göze almışın milletmi tuaflaştı bendemi tuaflık var.allah aşkına aldatacağına namusunla boşasana.onun hatasına düşmeye çok meraklısın

ayni duruma düsmektense bosanin gitsin
yoksa esinizden hic bir farkiniz kalmaz ayrica belkide bir baska kadinin aldatilmasina vesile olurusnuz
ayrica hep konu acipta istedigi cevapi almadigi icin gidenler bu ara baya cigaldi
ben aldatildim bende gittim aldattim demelerini bekliyor anlayamadim
ama habire barisip cocuk yapmasida bir tuhaf
ne bilim ya ben artik insan milletini anlamiyorum
yolun acik olsun diyecek baska birsey yok

bence asla onun yaptıqı sewiyesizliqi yapma derim deqmez çünkü sadece kendinden ödün werirsin o kadarrrrr

Sırf o yaptı dıye sızınde bunu yapmak ıstemenız enteresan...
Hıc bır cozum uzerınde durmadan (bosanmak gıbı) dırek yaptı bende yaparım anlayısı garıp.

Hepsınden daha da garıp olanı ıse"sizde aldatıldınızmı ne yaptınız arkadaşlar " cumlesı.

Amacı hıc anlamadım...

yani aranizda aldatilmis olan varmi demek istedi.ama bencede yani milletin agzi torba degil bosan bence

o bu terbiyesizligi yapti diye böyle bisey yapmazdim bosanin yediremiyosaniz kendinize

kocanız aşağılık bir şey yaptı diye sizde aşağılık bir şey yapmayın boşanın hınçınızı alın

Oncelıkle Allah yardımcın olsun cok acı tecrübeler yasamıs olmalısın ve canın cok yanmıs olmalıkı bu denli boşluklara düşmüşsün konu gercek yada degıl bılmıyorum ama gercek oldugunu varsayarsak kocanın yaptıgının aynısını yaparsan hıcbısey kazanmazsın sadece onun günahlarına sende ortak olursun ama emın ol ondan daha cok yara alırsın,taş yerınde ağırdır ne kadar dogru bı sözdür!

bu kadar onursuzca ve haysiyetsizce bir davranış beklemem sizden.boşanın ama kalitenizden birşey yitirmeyin bence.bide aklıma takıldı eşinizi aldatabileceğiniz adayınızmı var sanki hazırda biri varmışda hemen işe koyulayım gibisinden birşey sezdim yoksada kendinizi teşhirmi edeceksiniz söylediğiniz şey çok yanlış çok basit utanın kendinizden

eşinin seviyesine mi düşmek istiyorsun. seni aldatmışsa ve affedemiyorsan boşan gitsin nedir bu hırs anlamadım. çok çirkin bir düşünceye sahipsin lütfen akıllıca düşün ve hareket et.

kötüye kötülükle karşılık verme..
iyi birşeyler çarp suratına..anlarsa tabe

yaa tamamen ne o fake konu
konuyu açmış ama hiç yanıt vermemiş.canı oyun istemiş ama
burası yeri değil cnm

saçmalama ne demekj aldatmak istiyorum sen onun karşısında dimdik duracak ve bak senden nasıl vazgeçebiliyorum deyip boşayacaksın bak nasıl köpek olur sana ama sende aldatırsa ucuz kadının tekiymiş haketti der olan sana olur adın çıktığınla kalırsın

aldatacağına ayrıl arkadaşım madem kocan seni aldatmış onun yanında işin ne ayrıl sonra naparsan yap

X