Kocamı aldatmak istiyorum

eline ne geçicekki.. zaten seni kaale alsa aldatmazdı.. böyle anca kendini kullandırmış olursun

kendine olan saygını yitirmekten ve karşı tarafı hoşnut etmekten başka bir işe yaramaz degmez boşver

şok oldum arkadasım. allah akıl fiir versin nasıl bir zihniyet anlamıyorum kı.sen onu aldtsan bıle olan sana olur.bunla kocana zarar veremezsin.soktayım yanii

herkes kendine yakışanı yapar canım bi anlık sinirle ilerde pişman olacağın şeyler yapma değmez

en anlam veremediğim konulardan biri....aldatıldım bende aldatıcam modu....

ne olacak aldatacaksında? eline geçicek? şimdi fit olduk mu diyceksin? aman ne güzel...kendi kendini çamura atmak bu olsa gerek.....yasakkelime

ben olsam yüzüne tükürür çeker giderim....salakmıyım kendimi kötü duruma sokucam....

bu nasıl bişey ya suçsuzken eşitlenmek mi istiyosunuz -hatta daha kötüsü bu bence- ??
kendi içinizde ne hissedecksiniz? içiniz böle 'rahat' edecekse gerçekten buyrun yapın ne diyeyim başka

Hayırlısı olsun.... Aldat tabi istiyorsan da bunu neden biz söylüyorsun, kusura bakma biz senin beklentilerini karşılayamayız...

Hayırlısı olsun.... Aldat tabi istiyorsan da bunu neden biz söylüyorsun, kusura bakma biz senin beklentilerini karşılayamayız...

:roflol::roflol::roflol:sırnaşık şeysırnaşık şey
Allah iyiliğini versin ya:KK70:DD

kocan aldatmış ben de onu aldatıp hıncımı alım diyorsun neden ınun seviyesine düşmek istiyorsun...peki aldattın diyelim....peki içinden o pisliği nasıl sileceksin...ömü boyunca kocanı aldatmışlığın pişmanlığını demiyorum ...ömür boyunca yabancı bir erkeğin haram ellerin sana dokunmasını zina yapmış olmanın pişmanlığını nasıl çekeceksin???yapma kardeşim..Allah kimseyi şeytana uydurmasın..bence senin yapman gereken ;boşanma davasını aç şuan aldatılan yani madur tarafsın o nedenle donuna kadar alabilirsin istersen bu adamın herşeyini!!!!sömür iliğine kadar nafakanı da talep et..bak bu güzel bir intikam olur bence!!kötükedihüso

kocam beni aldattı bende onu aldatmak istiyorum hıncımı ancak öyle alıcağımı düşünüyorumm. sizde aldatıldınızmı ne yaptınız arkadaşlar

başlığınızı okuyunca güldüm açıkçası neden bilmiyorum
:)

ama şunu söyleyim onun kadar alçalmayın vurun tekmeyi gitsin. hemde öyle bi vurunki poposuna o tekmeyi bi daha kimseyi aldatmak şöyle dursun oturamasın bile poposunun üstüne

aldat gıtsın böyle bır lafı söylemen hatta gelıp burda konu acman bıle karaktersızlıgının bır gostergesı bence ohaoldumsmile

niye bu kadar üstüne gidiyosunuz ki arkadaşın canı yanmış belli işte ve canının yandığından bi anlık sinirle yazmış bunu..gidelim üzerine hep beraber..kimi karektersiz yazmış,kimi gülünç bulmuş...ne bu arkadaşlar birbirimizin dertlerine dermanmı olmaya çalışıyoruz canı yanana bi tekmede biz koymayımı??
biraz daha lımlı olun..aklı karışık şaşkın şu an işte!!!

Eger esine benziyorsan; yapabilirsin... Eger degilsen, istesende yapamazsin ki.

Bu intikam atesi sadece sana zarar verir.. Acitmak istedigini acitamazsin.

Icinde ki o yangin zamanla sonecek elbet, ama bence arkana bakmadan git ve unut.

Zaten ortada aldatilmaya musait bir iliski kalmamis. Kendine gore aldatmis olsan bile hic birsey degismeyecek.. Kendini daha rezil hissedeceksin o kadar..

Çok yanlış bir mantık kurmuşsunuz. Eşiniz ahlaki değerlerini yitirmiş. Bu durumda sizin yapacağınız şey, kendi değerlerinizi yitirmek değil, o değersiz adamı hayatınızdan çıkarmak olmalı.

Diyelim ki aldattınız. Kendinize olan saygınız ne olacak? Değer mi öyle bir adam için kendinize bunu yapmaya?

peki aldatinca rahatlayacak misin yoksa ben bunu nasil yaptim deyip pismanlik mi duyacaksin? tertemiz olan namusunu bir anlik sinirine kurban mi edeceksin? birlikte oldugun adam sana ne göle bakacak? bir anlik öfke ile baska birinin kollarina kendini nasil birakacaksin? hayatinda baska biri varsa bilemem ama durup dururken baska bir erkegin kollarina kendini bilen bir kadin birakmaz kendini. ya bosa yada otur oturdugun yerde. sacmalama

niye bu kadar üstüne gidiyosunuz ki arkadaşın canı yanmış belli işte ve canının yandığından bi anlık sinirle yazmış bunu..gidelim üzerine hep beraber..kimi karektersiz yazmış,kimi gülünç bulmuş...ne bu arkadaşlar birbirimizin dertlerine dermanmı olmaya çalışıyoruz canı yanana bi tekmede biz koymayımı??
biraz daha lımlı olun..aklı karışık şaşkın şu an işte!!!

haklısın arkadaşım ben yazacaktım sen yazmışsın.Aynı fikirdeyim

X