Kocamı aldatmak istiyorum

simal84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2010
81
0
kocam beni aldattı bende onu aldatmak istiyorum hıncımı ancak öyle alıcağımı düşünüyorumm. sizde aldatıldınızmı ne yaptınız arkadaşlar

aldatıp seviyeni düşüreceğine boşan gitsin bence daha iyi intikam alırsın

Onun yaptığını yapıp onun düştüğü duruma düşmek istemediğinden eminim. Sen kızgınlığını ifade edebilmek çin öyle söylüyorsun sanırım.
Gerçekten hazmedilecek bir durum değil.
En büyük ceza arkana bakmadan çekip gitmen olur bence.Onu en çok süründürecek şey "Üzülmüyorum bile, acıyorum sana tavrı." olacaktır.

kolay gelsin.sen de en az kocan kadar basitleş.hatta neden hala burdasın zaman kaybetme işe koyul.işte o zaman karı koca tencere kapak olursunuz.

Erkek yaptı mı birşey olmaz ama kadın yapınca biliyorsunuz ne dendiğini, ne olacağını...

ışi de duygusala bağlamadan soğukkanlılıkla açın boşanma davasını.. Sizin kararlılığınızı, güçlülüğünüz görünce köpek gibi af dileyecek... Taviz vermek yok boşayın gitsin bu hayasızı...

tabiki aldatma eminim bunu sende istemezsin ama kızgınlıktan böyle istediğini sanıyorsun...biraz sakin ol ne yapacağına karar vermeye çalış...

aldatmakla hırsını alacağına kocan gibi başka bir adamın gönlünü yapmış olursun!

Sırf o yaptı dıye sızınde bunu yapmak ıstemenız enteresan...
Hıc bır cozum uzerınde durmadan (bosanmak gıbı) dırek yaptı bende yaparım anlayısı garıp.

Hepsınden daha da garıp olanı ıse"sizde aldatıldınızmı ne yaptınız arkadaşlar " cumlesı.

Amacı hıc anlamadım...

ne demek bende onu aldatmak istıyorum cocogunuz falan varmı pardon varsa daha kötüb u düsünce yoksa bilede ne kadar cırkın onun yaptıgı seyi sizde onaylayıp aynısını yapıyosunuz demek bu bence yasakkelime

kolay gelsin.sen de en az kocan kadar basitleş.hatta neden hala burdasın zaman kaybetme işe koyul.işte o zaman karı koca tencere kapak olursunuz.
ya ne saçma bi düşünce tarzınız var.ayıp ya kadın yardım istiyor.böyle bişi yapmayacağını biliyorum çok sinirli şu durumda onun sağlıklı düşünebileceğini mi sanıyorsun.kaldı ki ona yardım etmemiz gereken durumda neden yargılıosunuz hemen.

Kısasa kısas mı yapmak istiyorsun yani çok ayıp eşinin yaptığı hatayı niye yapasınki sen bir kadınsın vede en önemlisi bir annesin bunu sakın unutma ...:eek:lmaz:

empati kurmayı öğrenin biraz bence.kimin ne zaman ne olacağı hiç belli olmaz bazen aldığımız hatta uyguladığımız kararlar için bile ne çok pişmanlık duyarız.şimdiki aklım olsaydı deriz.ama iş işten geçmiştir.lütfen destek olabilenmel yorum yapsın böyle aşağılayanlar değil.

Ay kuma getimek istiyor eşim diye konu açan da sizmişsiniz. Parça parça elli tane konu açacağınıza bir konuda derli toplu anlatsanıza.

onun yaptığı iğrençliği yaparak ondan ne farkın kalacak???????çok mu üzülecek zaten seni gözden çıkarmış bide ekmeğine yağ sürersin .......aklını başına topla Allah aşkına ne dediğinin farkında mısın sen?

o bir zayıflık göstermiş yapmış.... sen o kadar zayıf mısın pekiiii

Pardon ama kaç yaşındasınız ?
Çok garip geldi bana bu sorunuz.
Peki sizde eşinizi aldattıktan sonra ne olacak?
Sıra ona mı geçecek?
Pin pon misali.

Ayrıca kuma konusu varmış, ne diye katlanıyorsunuz bunlara Allah aşkına?
Eşiniz bulunmaz hint kumaşı mı?

Düşmeyin onun seviyesine. :eek:lmaz:

aldat ozaman çok istiyosan....
aldattaa
madem bunu yapacak birisin kocanı niye boşadın...o seni aldatsın sende onu aldat....
tencere kapak misaliii
gül gibi geçinir gidersiniz...

bu arada kuma hayatınızın neresinde ? ? ?o eve kuma getirince ne olcak...
sende başka birini mi getircceksin ? ?

eğer açtığın konunda samimiysen aklını başına topla derim ..iradesiz ve sabırsız olma bu kadar..Allaha çokça dua et Allaha havale et..Daha önce boşanabildiysen , pekala şimdide boşanabilirsin...
ama iradesiz basiretsiz olma...değil bunu yapmak bunu düşünmek bile bir kadına yakışmaz..

KADIN ASALETİN GÜZELLİĞİN SEMBOLÜDÜR...

X