Göbek deligim aciyor:((

ruyabu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2009
375
1
36
merhabalar oncelikle...bugun itibariyla 9 haftalik hamileyim...simdilik hersey yolunda cok $ükür :Saruboceq: ancak sabahtan beri göbek deligimin icinde böyle tuaf bi acima sizlama hissediyorum...akannehir nedeni ne olabilir...bebegime biseymi oluyor acaba eyvahedigeldismile cok tedirginimm

benim 4 haftalıkken başladı şuan 7. haftamdayım ve doktorum normal olabilir dedi, tedirgin olucak bir durum değilmiş sanki göbek deliğini geriyorlarmış gibi bir acıydı yaşadığım gün boyu sürüyordu.

akannehir bugün cok sükürki agrimiyor göbek deligim..ilk kez böyle bisi yasayinca korktum acikcasi...
sanki göbek deliginin icinde,göbek ba$Ina igne batiyormus gibi oluyordu...

merhabalar oncelikle...bugun itibariyla 9 haftalik hamileyim...simdilik hersey yolunda cok $ükür :Saruboceq: ancak sabahtan beri göbek deligimin icinde böyle tuaf bi acima sizlama hissediyorum...akannehir nedeni ne olabilir...bebegime biseymi oluyor acaba eyvahedigeldismile cok tedirginimm

Yok canim bisey olmaz normalmis. Bende sormustum karnin buyudugu icin olurmus karnin geriliyo sonucta.

Benimde ilk haftalarımda olmuştu,şimdi 30+6dayım dün geceden beri yine çok acıyo,sanırım yine karnım geriliyo,bebeğimin büyüdüğüne işaretmiş gibi geliyo bana o yüzden kötü şeyler getirmiyorum aklıma..

normal acıması internette okumuştum
tedirgin olma ama için rahat etsin istersen dr una sorabilrisin

benimde göbeğimde bişiler oluyodu anlayamamıştım sempatiksalakcinni

böyle kaşınıyo gibi batıyo gibi bişiler oluyodu.demek bu yüzdenmiş

X