expigment %4 kullananlar yardımınıza ihtiyacım var...

......Elmas......

bebeğim küçük kuzum
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2009
1.659
2
Merhaba arkadaşlar...
cildimde doğumdan kalma lekeler var ve zaman geçtikçe çoğalıyorlar...pürüzsüz cildim şimdi leke içinde ve moralim çok bozuk.Dr gittim bana expigmen %4 verdi yanında koruyucu krem olarak COPPERTONE SPF 40 losyon verdi ben daha almadım koruyucu kremi..expigment kremini aldım 1 ay kullandım lekelerim dahada çoğaldı bıraktım..şimdi koruyucu kreminide alıp tekrardan başlamak istiyorum ama sonuç alamazsam daha kötüye giderse diye çok korkuyorum bana yardımcı olurmusunuz.aranızda kullanan varsa bilgilendirirseniz çok sevinirim.kafayı yemek üzereyim lekelerden..denize gidip geldikçe çok daha kötü oluyorlar bana ne önerirsiniz..herşeyi yapmaya hazırım şuan yeterki sonuç alayım.yardımlarınızı bekliyorum... şimdiden teşekkürler...biran önce şu lekelerden kurtulmak istiyorum...senağlamasenağlama

Merhaba arkadaşlar...
cildimde doğumdan kalma lekeler var ve zaman geçtikçe çoğalıyorlar...pürüzsüz cildim şimdi leke içinde ve moralim çok bozuk.Dr gittim bana expigmen %4 verdi yanında koruyucu krem olarak COPPERTONE SPF 40 losyon verdi ben daha almadım koruyucu kremi..expigment kremini aldım 1 ay kullandım lekelerim dahada çoğaldı bıraktım..şimdi koruyucu kreminide alıp tekrardan başlamak istiyorum ama sonuç alamazsam daha kötüye giderse diye çok korkuyorum bana yardımcı olurmusunuz.aranızda kullanan varsa bilgilendirirseniz çok sevinirim.kafayı yemek üzereyim lekelerden..denize gidip geldikçe çok daha kötü oluyorlar bana ne önerirsiniz..herşeyi yapmaya hazırım şuan yeterki sonuç alayım.yardımlarınızı bekliyorum... şimdiden teşekkürler...biran önce şu lekelerden kurtulmak istiyorum...senağlamasenağlama

cnm bence kesinlikle güneş koruyucu krem kullanmalısın bendede yazları güneşten dolayı çil leke oluşuo o yüzden güneş kremi sürmeden çıkmamaya özen gösteriyorum gerçektende işe yarıo

Merhaba arkadaşlar...

canım benımde dogumdan ve günesten kalma lekelerım var bende kullanıyorum.ama o krem kesınlıkle gunes koruyucusuz kullanılmaz zaten yanlıs bılmıyosan içindede yazar yoksa daha kötü olur yüzün.hatta evın içinde olsan dahı gune koruyucuyu kullanıcaksın.bu arada ne zaman dogum yptım.dr yazdı demıssın.ben eczaneden kendım aldım amaemzırıyorum kullanmada bı sakınca varmı bılemedımde ondan sordum...

Ben doğum yapalı 3 yıl olacak...akşam çıkıp alacağım bakalım ilaçları yüzüm çok kötü bir şekilde...çil var sivilce lekeleri var çok caım sıkılıyor...aynaya bakmak istemiyorum...

lekelerin çoğalma nedeni güneş kremi kullanmamanız.bu tür soyucu kremler kullanırken mutlaka 50 fak.güneş kremi kullanmak lazım.bende dün başladım güneş lekeleri için inşllah olumlu sonuç alırım.eyvahedigeldismile:lepi:

X