Zumba dansı.... kilo vermek isteyenler ... eğlenerek kilo verin

İnanılmaz eğlenceli ve inanılmaz terletiyor. Beşer dakikalık kellogs k programı için çekmişler yurt dışında, onlarla yapıyorum ben. Eğlenceli gayet, sürekli devam etmedim ama hala arada açıp onlarla dans ediyorum :118:

supeeeeeeeeeeeeeeer bayildim ben buna . aslinda fiziyim tam istedigim gibi yerinde su an kilomu tam olarak bilmiyorum ama 38 beden giyorum ama arada 36 yida takistiriyorum. ilerki yaslar icin simdiden ben de spor yapiyorum. ama kizlar muziksiz hic tadi olmuyor sporun o yuzden bu geceden basliyorum ben de. hadi kizlar zumboooooooooooooooooooooo yuppppppppppppppppppi :emir_bebek:

yaaa bende çok yapmak istiyorum ama linkler açılmıo.. :KK5:

internetten bulduklarımda çok kısaa.. :KK5:

nerden bulucam ben.. :26: bende size katılmak istiyorum.. :KK66:

zumbada zumbaa :KK62:

yardımcı olursanız çok sevinirimm.. En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

ben 68 kiloyum 2 aylık sürem var bu 2 ay içerisinde zayıflamak istiyorum sadece bel ve basen bir de göğüs bölgesi etkili olur mu acaba

yaaa bende çok yapmak istiyorum ama linkler açılmıo.. :KK5:

internetten bulduklarımda çok kısaa.. :KK5:

nerden bulucam ben.. :26: bende size katılmak istiyorum.. :KK66:

zumbada zumbaa :KK62:

yardımcı olursanız çok sevinirimm.. En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

Zumbada power olarak aratın...ben yaklaşık 1 sene önce keşfettim... aynı sayfalar kapalı şu an... vcdlerini temin edebilrisiniz ...yükleme yapılsa yükleyim ama yükleme yapılamıyor malesef :KK50:

Hanimlar cok super bir sey bu yaaaa. kendiliginizden yapi veriyorsunuz. SU an hastayin hic halim yok, zehirlendim qaliba :KK37: ama yine de yapiyorum. ve sanki dirildim- hortladim. eskiden gimnastik yapiyordum ve acayip sikiliyordum. evet ilk 30-cu dakkada bir 5 dakikalik kopma oluyor cunki karnimin agrisindan kivraniyorum. zaten sonraki hareketlerde dinleniyorsunuz. bu arada dans ederken sakin kedinize aynada bakmayin gulmek sokuna girersiniz. benim boynumda tuzlasma var ve nerdeyse hic terlemeyen biri olarak:KK53: benden seller-sular akiyor. bu isin puf noktasi saymaktir. dans ederken ritme uygun olarak 3-4-5 olcekli sayin, genelde 4 oluyor zaten. ben baya oturtdum ritmleri, bilmiyorum muzisyen oldugumdan da kaynaklaniyor ola bilir. arada dans ederken oryantelde ekliyorum.:KK64:

mükemmel 15.dakikada sırılsıklam oldugm için bıraktm artk ağzm dilim kurudu ama kesnlkle kilo verdirir bu ilk günden zorlamıyım dedim 50 dk yapsam 1 kilo verirrim herlde harika bişi

X