Çalıkuşu Kanal D

ben uzun zamandır takip edemedim sürekli gün ve saati değiştiği için.

neriman'ın oyunları ortaya cıktı mı?
feride bunları öğrendi mi?
birde yeni bi kız girmişti kücük kadınlarda oynayan onun olayı neymiş?

sezon bitimimi? ben tamamen bitiyor sandim?
neyse, biraz entrika iyidir bea :KK1: birileri kötü olmaliki , iyilere üzülelim. Ama ben Muniseyi cok merak ediyordum, Fahriye bizi iyi etkileyebilirdi, aglardik gi :)

Dizi bitiyor arkadaşlar.yapımcı açıklamış hatta burak özçivit de geçenlerde magazinde bıyığı kesiyorum demişti

ben uzun zamandır takip edemedim sürekli gün ve saati değiştiği için.

neriman'ın oyunları ortaya cıktı mı?
feride bunları öğrendi mi?
birde yeni bi kız girmişti kücük kadınlarda oynayan onun olayı neymiş?

Nerimanin bebeginin baskasindan oldugunu en son bolumun son dakikasinda yanindaki uyuz kadin ferideye soyledi,
vakat ayni anda feride kamran kendisinden vazgecsin diye baskasiyla evlencegim diyen ferideye inat kamran
kucuk kadinlardaki kizla cinsel anlamda yakinlasiyolardi gibi bisey.
Kucuk kadinlardaki kizin olayida kizkardesinin kamran yuzunden ince hastaliga yakalanip vefaat etmesi.
Kamrandan intikam almak icin onlarin hayatina girdi.
Ay en sevdigim dizi buydu, bunuda bitiriyolarmis ya, yansam ona yanariim:KK43:

Nerimanin bebeginin baskasindan oldugunu en son bolumun son dakikasinda yanindaki uyuz kadin ferideye soyledi,
vakat ayni anda feride kamran kendisinden vazgecsin diye baskasiyla evlencegim diyen ferideye inat kamran
kucuk kadinlardaki kizla cinsel anlamda yakinlasiyolardi gibi bisey.
Kucuk kadinlardaki kizin olayida kizkardesinin kamran yuzunden ince hastaliga yakalanip vefaat etmesi.
Kamrandan intikam almak icin onlarin hayatina girdi.
Ay en sevdigim dizi buydu, bunuda bitiriyolarmis ya, yansam ona yanariim:43:

ayyy evet yaaa ..bi kurt seyit, bi bu vardı:KK5:..muhteşem zaten fix kaç senedir:KK31:

ayyy evet yaaa ..bi kurt seyit, bi bu vardı:KK5:..muhteşem zaten fix kaç senedir:KK31:

Kurt Seyite hic bulasmadim, arada bi yorumlara goz attim. Kivanc tatlitugu gormekten biraz bikkinlik geldi.
Azicik ozlemem lazim:KK16: yazin nasil olsa butun bolumlerini tekrar yayinlarlar o zaman seyrederim diye dusunmustum.
Yasa giricem ama calikusu yuzunden :KK43: Neyse eski versiyonu izlerim artik :KK31:

Ve dizimiz final yapar.. Bence dugun olup mutlu mesut olsaydilar daha guzel olurdu.
Simdi kavustularmi kavusmadilarmi belli degil:KK52:

hikaye tam baslamisken, dizinin finalini ikisini kavusturdular, hemde Munise'de dahil. Malum, Kamran beklerken Feridenin gecikmeli (bavulu hazirdi,Munisenin uyanmasini bekliyordu zannimca) tren istasyonuna gelmesini, Kamranin yüz ifadesinden anlayabildik. üzüldüm aslinda....anadoluya gitmisti kizcagiz, asil simdi reyting baslayacakti .... neyse, gelmis gecmis ola kizlar. :KK31:

evet cok havada kaldı ben son kısmını izledim.
feride nin yanındaki cocuk kimdi? bunlar evlenmeden birlikte mi oldu yani.

ne kötü dimi? hikayeyinin aslini bilmeyen ''bu cocuk nesi?'' der tabi... o cocuga annelik/ablalik ediyordu Feride, bicok annenin yüregini daglayacak sahneler cekilebilinirdi Munise ile . Munise uvey anne gazabina ugrayan bir cocuktu IncirRecelicim, :KK43:
Feride onu himayesine almisti...
neyse, arkasinda el salladik :KK43:
Kurt la Sura'ya devam edek ...

hikaye tam baslamisken, dizinin finalini ikisini kavusturdular, hemde Munise'de dahil. Malum, Kamran beklerken Feridenin gecikmeli (bavulu hazirdi,Munisenin uyanmasini bekliyordu zannimca) tren istasyonuna gelmesini, Kamranin yüz ifadesinden anlayabildik. üzüldüm aslinda....anadoluya gitmisti kizcagiz, asil simdi reyting baslayacakti .... neyse, gelmis gecmis ola kizlar. :KK31:
:KK31::KK31:
ne kötü dimi? hikayeyinin aslini bilmeyen ''bu cocuk nesi?'' der tabi... o cocuga annelik/ablalik ediyordu Feride, bicok annenin yüregini daglayacak sahneler cekilebilinirdi Munise ile . Munise uvey anne gazabina ugrayan bir cocuktu IncirRecelicim, :KK43:

ona da bişey yaparlar merak etmiyelim..nerde güzel dizi var reyting kurbanı oldu:KK5:

bende uzun zmaandır izlememiştim...
ilk zamanlar ne kadar da güzeldi.. özleyecegiz Ferideyi...

aynen kurt seyit 'e devam :KK1:

bende uzun zmaandır izlememiştim...
ilk zamanlar ne kadar da güzeldi.. özleyecegiz Ferideyi...

aynen kurt seyit 'e devam :KK1:

dimi? cok sevmistim Fahriyede Feride karekterini ...yolu acik olsun kizin.
ama cift olarak'da isil isil isik sactilar Burakla.

Kurt haftaya Petro'ya bi güzel daliyor, (ay son bölüm Sura'yi gördügünde, cehresine yayilan aciyi süpper canlandirdi Kivanc, helal!!)

ben son bölümü şimdi netten izledim ...kaçırmıştım son bölümü..bittiğine çok üzüldüm ..feride ve kamranın yeni yüzlerini de çok yakıştırmıştım oysaki.. ama final mutlu oldu ya tesellim o...
Anadolu kısmına girselerdi istanbuldaki konak tayfası diziden çıkacaktı.. yeni karakterler işin içine girecekti. bence yapımcı bunları göze alamadı.. bütün detaylar masraf çünkü.. yazık oldu dizimize.

necmiye ve murat oldu.. müjganla hilmicem de oldu.. nerimana ne oldu acaba???

ben son bölümü şimdi netten izledim ...kaçırmıştım son bölümü..bittiğine çok üzüldüm ..feride ve kamranın yeni yüzlerini de çok yakıştırmıştım oysaki.. ama final mutlu oldu ya tesellim o...
Anadolu kısmına girselerdi istanbuldaki konak tayfası diziden çıkacaktı.. yeni karakterler işin içine girecekti. bence yapımcı bunları göze alamadı.. bütün detaylar masraf çünkü.. yazık oldu dizimize.

necmiye ve murat oldu.. müjganla hilmicem de oldu.. nerimana ne oldu acaba???

hmmm, aslinda oyuncu degis tokusu olurdu. Cokta fark etmezdi bence yapimciya, ha yer mekan ,dogru degisirdi. Ama izlenme garantisi olup, reklamlardan iyi gelir saglanirdi. Gercekten yazik oldu dizimize ,
Neriman single kaldi :KK66:

X