uyuşturucu sprey kullanan varmı arkadaşlar

Bende spreyi alsam mı almasam mı karar veremedim. Ağda yapmayı düşünüyorum uyuşturucu sprey alıcaktım ama şimdi çok kararsızım:KK51::KK50:

emlanın işe yaramadığını duymuştum arkadşımdan ama bu spray bilemiyorum genital bölgeye zarar verir diye korkuyorum açıkçası çünkü emlada genital bölge kullanımında yan etkileri vardı örneğin hamile kalamama gibi spray in prespektüsünde ne yazıyor merak ettim açıkçası:KK1:

Kızlar xylocaine sprey aldım ve denedim kesinlikle işe yaramıyor:KK5: ama kişiden kişiye değişiyorsa bilemem:KK19:

tamamen mı uyusuyor yoksa acıyı mı azaltıyor bana da yardımcı olur musunuz ben yapamıorum agda oyle boyle acımıoyr ya valla bıldığınız soka gırıyorum tır tır tıtrıyorum sız en azından alıosunuz 5 10 saatte olsa bıle... bu uyusukluk gecmezse bıde kalırmısım oyle

kızlar tamamen mı uyusturuyor yoksa acıyı mı azaltıyor lutfen bana da yardım edın agda yapamıorum ben ama cok ıstıyorum

ben aldım bugun sprey ınternete bı sıtede gordum sıparıs verdım bugun geldı aldım denemk amaclı agdadan once koluma sıkdım merakdan :KK53: kucuck bısye sıkdım ama kolum yemın ederım uyusdu ya yok boyle bısye
nerden aldın ben burda eczneye sordum öle bişey yok diyor internet adresini verirmisin banada bende sipariş vereyim

arkadaşlar tüyleri almadan önce uyuşturucu sprey varmış onu kullandığın zamn ağda yağtığında bile hissetmiyormuşssun böyle bişey duydum bilgisi olan varmı konu açıldımı diye baktım ama bulamdm kullanan varsa bilgi verirmi ne kadar ismi ne zararı varmı:sm_confused:
kızlar hiç gerek yok ben kullandım pek faydasını ağda ilk zaman çok acıtıyor yani farklı yöntemler deneyip ilk yaptırınca ama ikici ve daha sonrası hiç öyle olmuyor

ben tuy ıcın degılde baska bırsey ıcın almıstım
hem emla krem hem vemcaine lokal anestezik sprey hemde anestol pomad var

hangı sehırdesın sana verım hepsını

ben sadece 1 kere kullandım

X