uyuşturucu sprey kullanan varmı arkadaşlar

dayanilmazoldu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2008
96
0
31
arkadaşlar tüyleri almadan önce uyuşturucu sprey varmış onu kullandığın zamn ağda yağtığında bile hissetmiyormuşssun böyle bişey duydum bilgisi olan varmı konu açıldımı diye baktım ama bulamdm kullanan varsa bilgi verirmi ne kadar ismi ne zararı varmı:sm_confused:

arkadaşlar tüyleri almadan önce uyuşturucu sprey varmış onu kullandığın zamn ağda yağtığında bile hissetmiyormuşssun böyle bişey duydum bilgisi olan varmı konu açıldımı diye baktım ama bulamdm kullanan varsa bilgi verirmi ne kadar ismi ne zararı varmı:sm_confused:

ewet emla diye bi krem varmış hiç kullanmadım kullananlar genmelde memnunlar acıyı azaltıyormus ama memnun kalmayanlarda var.ben korkuyorum hiç bikinin bölgemi ağda yaptırmadım cesaret edemiyorum yoksa bende deneyeceğim o kremi 27 lira falanmış galiba netten arastır baya bişeler var bu konuda

emlayı biliyorum da sprey olsa daha iyi olur ya hiç canıma cımaz süper olur dueyvahedigeldismile

spreyi hiç duymadım ama emla kremi kullandım baya bi uyuşturmuştu

spreyde varmış futbolcuların falan kullandıkları soğuk sprey çok uyusruyormuş ama kokusunun gözleri kör etme gibi bi etkisi vamış öyle duymustum ne kadar doğru bilemiyorum

evet bende bunu çok merak ediyorum emla'yıda duydum ama kullanmadım daha önce. Bu sprey daha bir etkili gibi geliyor sanki. Hani şu kulak delerken de sıkılan sprey değilmi? acaba o bölgede zararı varmı ve sıkılınca nasıl oluyor yani eğer bir tabaka halinde kalıyorsa (bazı ilaçlar gibi parlak şekilde ciltte kalıyorsa) ağda tutmazsa.. bikini bölgesine ağda yapamayanlardanım . Kuaförede gidemiyorum hep krem hep jilet.. :KK43:

dişçilerin kullandığı sprey var ,hatta eşim eczaneden alırken eczacı sorguya tutmuş,ne için alıyorsunuz,diş tekniyeni misiniz...gibi komik sorular sormuş biz de anlamadık...:KK1:ben 1 kez kullandım ama pek etkisini görmediğim için bi arkadaşıma vermiştim o da pek etkili olmadıgını söyledi,orta derecede uyuşturmuş çok değil..bünyeye göre değişir mi bilmiyorum ama....

şuan için en etkili lokal uyuşturucu "emla krem"
aslında emla iyi uyuşturuyor,en önemli ayrıntı emlayı sürdükten sonra hava almamasını sağlamak,bunu sağlayabildiğiniz taktirde etkili oluyor.

kulak küpesi için deldirdiğimiz zaman sıkılan sprey var onu denedinizmi ben denemedim ama yazılanları okuyunca aklıma geldi

kulak küpesi için deldirdiğimiz zaman sıkılan sprey var onu denedinizmi ben denemedim ama yazılanları okuyunca aklıma geldi
kısa süreli bi uyuşukluk yapıyor diye biliyorum ben.
denenebilir aslında,tabi yan etkisi varmı yokmu bilmek lazım(özelliklede bikini bölgesi için araştırmak lazım)

ben aldım bugun sprey ınternete bı sıtede gordum sıparıs verdım bugun geldı aldım denemk amaclı agdadan once koluma sıkdım merakdan :KK53: kucuck bısye sıkdım ama kolum yemın ederım uyusdu ya yok boyle bısye

soğutucu spreyi bende denemiştim. acıyı çok az azaltmıştı ancak sanıyorumki o bölge fazla soğuduğu için ağdayı yapıştırmak işkence olmuştu saatlerce uğraşmıştım resmen:S
acıyı hissetmemek istiyorsan ağdayıca git bence sen ne olduğunu anlayamadan şip şak bitiriyorlar çünkü... acısa bile işlem 10 dkyı geçmediği için en temiz yol bu bence

X