Burun Estetiği Olup da Beğenmeyen, Pişman Olanlar

yurt dışında böyle ameliyatlarda hasta memnuniyeti her şeyin üstünde olduğundan yasalarda hastakların yanında ama Türkiye de zor bence bu şekilde açılan davalardan pek dişe dokunur sonuç çıkmıyor ama genede yasal haklarmızı aramalıyız okuyup okuyup bir hewesleniyorum bir vazgeçiyorum ameliyat olmaktan nolcak sonum allah kerim :KK70:

benim kuzenim sinüzit, deviasyon sebebi ile devlet hastanesinde ameiyat oldu. 2-3 sene geçti. (zonguldak ya da çevre illerden birinde. tam bilmiyorum) araştırdı gitti güyaa. çok durumları iyi değil. tamamen sağlık sebebi ile gitti. estetik fikrinin e si yoktu. doktor demişki sana fındık gibi burun yapacağım! fındık gibi burun yaptı hakkaten! ucuna platin koymuş. demiş ki çok kaliteli koyuyorum! şu an burnunun bir tarafında çökme var, burun kenarlarında tırnak izi gibi izler var? e haliye canını sıkıyor... kendini avutuyor. sağlığım düzeldi diye! ben ise kızıyorum! ne gerek vardı diye! kendini geliştirmek için mi yapıyorsun! niye yapıyorsun. senden estetik isteyen mi oldu! yap deviasyon ameliyatını çekil. herkes uzman olduğu işi yapsın! ya da estetik zorunlu muydu, benim işim değil, ben yapamam de. haksız mıyım kızlar!

galiba pişman olan yok benim bi arkadasımda muhammet dilberle görüşmüş ve çok etkilenmiş çok ilgili diye kesinlikle ona yaptırıcam sende ona yaptır diyo bi çok hastasıylada telefonda görüşmüş söylediğine göre herkes memnun ama yinede kafam karışık

Ben çoğu zaman aslında ameliyat olmanın pişmanlığını yaşıyorum ,ameliyat sonucumdan ziyade.Nebileyim eski halimde karakteristik ,egzotik bir güzellik vardı ama şimdi herkes gibi bir yüzüm var.Herkesin yüz ölçüsü,oranları birbirine yakındır mesela hemen hemen,doğuştan bu oranın dışında kalanlarsa değişik dikkat çekici yüzlere sahip olurlar.İşte o çekiciliği yitirdiğim için pişmanım.

Mesela Nihal Yalçın...bu kadının şuaralar dünyanın engüzel kadını olduğunu düşünüyorum,çok çekici bir tipi var.Kadının burnu fazlasıyla büyük,kemerli,yüzünde birçok kusur var ama çok çekici . bence yüzünde doğuştan gelen belirgin kusurları olan insanlar daha çekici kesinlikle...

işte bende düşünuyorum bunu hafif bir kemerim var ve gülünce burnum çirkinleşiyor ama mimiksiz olunca dünya tatlısı duruyor birazcık ta uzun
ama çok kararsızım o kemeri aldırsam mı aldırmasam mı.....karizman gider diyen çok oldu:KK25::KK25::KK25:
ama bi yandan küçüklük fotoma bakıyorum ne cici küçük kemersiz bir burnum vardı ......
1 yıldır çıkmazdayım vhalla....düşünceler düşünceler.....

işte bende düşünuyorum bunu hafif bir kemerim var ve gülünce burnum çirkinleşiyor ama mimiksiz olunca dünya tatlısı duruyor birazcık ta uzun
ama çok kararsızım o kemeri aldırsam mı aldırmasam mı.....karizman gider diyen çok oldu:KK25::KK25::KK25:
ama bi yandan küçüklük fotoma bakıyorum ne cici küçük kemersiz bir burnum vardı ......
1 yıldır çıkmazdayım vhalla....düşünceler düşünceler.....

cici olmayı boşver,egzotik güzel olarak kal derim.mesela benim o halim daha dikkat çekiciydi söyleyim ben sana.

teşekkür ederim.ama niye bizi uyarmadılar ya?hiç kimse de demedi ki bu ameliyatlar sonucu insanın yüzü çöküyor,anlamıyorum yani sonuçta burnum berbat değildi,yani hayata devam edecek,moralim iyi olmasına yetecek kadar güzeldim.hatta yüzümü çok beğenirlerdi zaten.yani çökeceğimi bilsem bu riski göze almazdımki,doktorlar cidden çok kurnaz

Ayni bende oyleydim canim herkes cok begenirdi yuzumu ama artik kendim bile bakmaya korkuyporum o tatli gulusum bile berbat olmus botokslular gibiyim

arkadaşlar her birinizin yorumlarını dikkatlice yavaş yavaş okudum ve çoğunuz yüze olan asimetirinin bozulduğundan şikayetçisiniz. sizlerin tecrübelerine dayanarak! nefes problemini giderip hafif kemeri aldırma operasyonu olsam, burun ucu kaldırma yada burun ucu küçültme gibi operasyonları olmasam burun delikleri ve yüze olan asimetri bozulurmu?

cok olculu kemeri aldirdikdan sonra bir sey olmaz hatta cok guzel olur fazla oynama bizim gibi berbat olursun

galiba pişman olan yok benim bi arkadasımda muhammet dilberle görüşmüş ve çok etkilenmiş çok ilgili diye kesinlikle ona yaptırıcam sende ona yaptır diyo bi çok hastasıylada telefonda görüşmüş söylediğine göre herkes memnun ama yinede kafam karışık

ben bundan 11 sene önce kadıköyde şifa hastanesinde kbb doktoruna nefes açma ameliyatı olmuştum. doktor şekline de bişeyler yaparım demişti zaten çok beğenmiyodum ama yani daha kötü olmaz heralde diye cahilce olur dedim fazla sormadım. ameliyattan sonra zaman geçtikçe burnumun çok tuhaflaştığını farkettim. baya kötü olmuştu ameliyattan sonra, nefes olayım da tam çözülmedi. yıllarca cesaret edemedim ama bu sefer çok çok araştırdım. cem payaslıya geldim bağdat caddesinde. yani ben olmaz sanıyodum ama burun konusunda bence bir numara. o burun nasıl şimdi düzeldi de böyle oldu çok memnunum şu an. keşke cem beyi daha önce bulsaydım da bunca yıl o burunla gezmeseydim dedim hakkaten.. yardımcı olabildiysem mutlu olurum :)

bende pişmanım malesef eski yüzümü ve ifademi özlüyorum bu çok yapmacık geliyor sanki herkes burnu estetikli dicek gibi çok kavisli sanki baya belli oluyor estetik olduğu .burnunuz az kötüyse yaptırmayın

100 yorumu nasıl doldurayım ben yaaa! neyse forumda bıraz sacmalıcam demek oluyo bu..arkadaslar ıdare edın:)

Ayni bende oyleydim canim herkes cok begenirdi yuzumu ama artik kendim bile bakmaya korkuyporum o tatli gulusum bile berbat olmus botokslular gibiyim

ne zaman ameliyat oldunuz arkadaşlar bende çok pişman olanlardanım :KK43:(( gülmeye korkuyorum çok itici bi yüze sahip oldum kendimi ve cevremi üzmekten başka bişey değişmedi ameliyat olduğumdan beri :KK43:

X