Saç Rengi ve Saç Boyama Fazladan oksidan krem kullanmak...

dersane

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2010
1.015
2
Kızlar ben bugün iki kutu Palette kahve köpüğü aldım.Fazladan iki kutu da oksidan krem aldım.Sizce dört kutu oksidan saçlarımı yakar mı ya da nasıl bir sonuç alırım? içinizde fazladan oksidan krem kullanan var mı?bilmiyorumkismile

palette kahve köpüğü ile kaçlık oksidan verdiler eğer %9 luk verdilerse diğer ikisini kullanmasan da olur

Dokuzluk verdiler canım ama ben koyu bir renk olmasından çok korkuyorum.Kutunun üzerindeki renkten koyu olmasını istemiyorum.Saçlarım şu anda karamel tonlarında.

Dokuzluk verdiler canım ama ben koyu bir renk olmasından çok korkuyorum.Kutunun üzerindeki renkten koyu olmasını istemiyorum.Saçlarım şu anda karamel tonlarında.

cnm bence kahve köpüğünün kutusunun üstündeki rengin olması çok zor bi ihtimal ben içine sarı karıtırmama rağmen öyle olmamıştı galiba o zamanki resim duruo bi bak istersen fikir olur

Eklentiler

• $DSC00731.jpg
    $DSC00731.jpg
    11 KB · Görüntüleme: 119
Canım benim saçlarım epey bi açıldı.Neredeyse açık karamel.Bu yüzden koyulaşmasından korkuyorum.ıki kutu kahve köpüğü aldım.Bu nasıl bir renk kızıl yansımalar yapmıyordur ıNŞALLAH.

X