Saç Uzatma Yöntemleri Sarımsak Sac Uzatır mı?

valla saçı uzatıyomu bilmiyorum ama dökülmeyi önlediği kesin..5-6 diş sarımsağı rendeleyip şampuanıma kattım..henüz bi kez denememe ragmen dökülmeyi yüzde 50 azalttığı kesin..tavsiye ediyorum..

sarımsak saç uzatır,güçlendirir,gürleştirir,dökülmesini azaltır.ben zeytinyağıyla birlikte kullanıyorum.kaşlarıma sarımsak sürdüğümde de çabuk uzatıyo.eskiler demişler sarımsağın tohumu olsa ölüme çare olurdu diye...

sarımsağı şampuanınıza mutlaka ekleyin ben çok memnunum saçlarım güçlendi ve çok parladı

ben zeytinyağına sarmsıak dövüp sürdüm saçıma ,ikiaydır kullanıyorum iki haftada bir tepemde yeni saçlar çıktı saçım dökülüyo die kmse üzülmesn yeni saç çıkarıyor bu karışım on numara bakım kürü:KK70: saç bakımlıyım die bağırıyo valla :KK70:

zeytınyagı ıle sarımsagı bende ogluma yaptım hatta arkadasımla bırlıkte yaptık.o da kızına yaptı sacları gürlesin ve guçlensın dıye.1 ay yaptık haftada ıkı kere.aman allahım o nasıl bır kokuydu.helede oglum koşup terleyınce resmen çemen gıbı kokuyordu ev.arkadasın eşide bu kız böyle kokarsa walla evde kalır demiş:)))) bunlar bu karışımı yapmayı bırakıp 2 ay sonra fılan oluyor düşünun.abartısız 6 ay kokusu gıtmedı.yapmadan once bu ayrıntıyıda duşunun derım.bu arada bız yumurtada eklemıştık karışıma

ilk defa dün kullandım zerre koku yok bende sizde nasıl koku kaldı hemde 6 ay boyunca :/

yaklaşık 3 aydır baharatçıdan aldığım sarımsak şampuanını kullanıyorum saçlarım çok ince telli ve seyrekti ve çok cansız görünyorlardı şimdi ise mükemmel bi sonuç dökülmeyi kesti ve 1 yılda 5 santim uzayan saçım ayda 4 santim uzadı.sonuçlarına ben bile inanamadım.ve kokusuda çok hoş kokuyor yazılanlar kadar kötü diil.gayet güzel kokuyor.sarımsak şampuanı ile yıkadıktan sonra saç kremi ile yıkıyordum.sizde deneyin eminim sonuça inanamayacaksınz....sositososito

buarada saçlarım çok inatçıydı.ama şimdi saçımın inadını yendim ve ben kazandımmmolumunekankayizsmile

buarada saçlarım çok inatçıydı.ama şimdi saçımın inadını yendim ve ben kazandımmmolumunekankayizsmile

Cnm ilk kullandigim haftadan itibaren mi haftada 1 cm uzamaya basladi ??
Bende basladim sarimsakli sampuana ve baslamadan oncede boyadim ki diplerden anlayim diye.. 9 dün oldu 1 cm degilde ½ cm bile uzama yok diplerde yhaa benneyaptımki

ben de sarımsak yağı sürdüm bugün ilk kez saç diplerime 1 buçuk saat kadar bekletip yıkadım 3 kere şampuanlamama rağmen kokusu çıkmadı kafamdan yaa hadi ben sarımsak kokusunu severim rahatsız olmuyorum ama etrafa rezilllik valla...işe yarayıp uzatsa bari de milletin burnunun direğini yıktığımıza değse:umursamaz:

X