Saç Uzatma Yöntemleri Sarımsak Sac Uzatır mı?

match23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2007
3
0
40
kızlar ben saclarımın uzamamasındann sikayetciyim gecen birinden sarımsak sac uzatıyo diye duydum.bu konuda bilgisi olanlar lütfen mesajlarınızı bekliyorum.yada entelke haricinde sac uzatan bir bitki yada karısım.lütfen yardımlarınızı bekliyorum.:çiçek: :uhm:

senemcim merhaba gerçekten sarımsak saç çıkarıyor mu
keşke benim saç diplerim gözüküyor inşallah çıkarır da ben de kurtulurum saçsızlıktan
sağol
:dance:

bende dökülen saçlar için kullanıldığını duydum da yakmaz mı o ya ben cesaret edemem ?

ewet.benimde küçükken saç dökülmelerim oluyordu.sarımsak sayesinde durdu.sanırım birazda saç çıktı.hala saç bakımı yaparken yağını mutlak alırım.ama en faydalısı sarımsağı ortadan kesip direk kafa derisine uygulamak.dolaşımı hızlandırıyor.sevgiler....

kizlar sarimsak hem saca iyi geliyor hemde kasa..kas alirken arada bosluklar kaliyo ya bazen tekrar kas cikmasini sagliyor ben denedim..fakat kullanim önemli saca ya da kasiniza uyguladiktan sonra en fazla yarim saat durucak hemen yikayacaksiniz kuaför söylemisti bana..sarimsagi ortadan ikiye bölün ve sürün kullanimi basit..kullandiktan sonra yagmurda falan kalmazsaniz hic koku falan da olmuyo..zaten sarimsaga kokusunu veren kükürt o da ucup gidiyo..

Hergün saçı yıkamak saç uzamasında etkili bir yöntem bence.

Sağlıklı saçlar uzar. Ben de hergün saçımı yıkarım fakat bitkisel yağlarla bakım yapmaya başlamadan önce saçım ayda 1 cm bile uzamazdı. Şimdi hem bakım yapıyorum hem de pantogar hap kullanıyorum, 2 ayda 4 cm uzadı benim saçlarım. Döklüme de yok. İyi gidiyor şimdilik.... :icecream:

arkadaşım çam terebenti aktarlarda satılır sampuanına karıştıyorsun işe yarıyor uzatıyor dene sık yıkamakta çok faydalı geçmiş olsun herşey de gönlünce olsun

kızlar bence saçınızı temiz tutun hergün düzenli olarak bakım yapın tarayın bende saça muzun ezilmiş halini parlaklık kattığını duydum

Sağlıklı saçlar uzar. Ben de hergün saçımı yıkarım fakat bitkisel yağlarla bakım yapmaya başlamadan önce saçım ayda 1 cm bile uzamazdı. Şimdi hem bakım yapıyorum hem de pantogar hap kullanıyorum, 2 ayda 4 cm uzadı benim saçlarım. Döklüme de yok. İyi gidiyor şimdilik.... :icecream:

Kesinlikle haklısın.Bende hergün yıkamanın yanında hint yağı ile bakım yapıyorum.Ama bir kaç güne kadar çam esansını da şampuanın içine katıp kullanacağım.Sen bitkisel yağlardan neleri kullanıyorsun ve kullanım şeklin nasıl?bilgi verirmisin?şimdiden teşekkürler...

canlarım kader arkadaşlarım benimde küçükken saçım döküldü benimde annem hergün saçıma sarımsak sürerdi kızarana kadar çok ağlardım şimdi ufak bi bölüm gene döküldü stresten oluyo ama sarımsajk gereçkten işe yarıyo tabiki doktora gitmekte gerekiyo

Ya Saç Erisine Nasi Sürüyonuz Sarimsaği Ortadan Kesip Ben Yapamam

Bende Haftada 2 Kere Düzenli Bakim Yapiyom Saçlarim Hizli Uzuyo Parliyo Ve Yumuşuyo Ama Ben Yeni Saçlar Istiyom Seyrek çünki

gerçekten iyi geliyor mu sarımsak saçlara ben sarımsak yiyene azrail gelmez diye duymuştum ama...

yha arkadaşlar saç uzatma dıe bısı oldugunu sanmıorm saçlara bakım yaparsanıs bitkilerle ben kolay kolay uzar.bn exdas dıe bı yağ kulandım içinde zeytin yağı,semensabadillae,ardınç katranı,mersin yaprağı ,biberiye,çam terebentin,pinüs nigra .. dıe bıtkıler var bn saçım 36 cm de 3. kulanımda 38 cm oldu .bn bunu 6 defa saçıma uygulamıstım haftada 1 kere gerçekten cok faydalı oldu suan yılan yağı kullanmaya başladım..saçım 40 cm oldu bnde bu alışkanlık oldu saçımla ugrasmayı coqqqq sevıorm bn dedım qııbi exdas 'ı kullanmanısı tavsıye ederım ..yılan yılan yağını 1 ay kullandıktan sonra kaç cm oldugunu solıcem belqı fikir vermıs olurum:)

Kesinlikle haklısın.Bende hergün yıkamanın yanında hint yağı ile bakım yapıyorum.Ama bir kaç güne kadar çam esansını da şampuanın içine katıp kullanacağım.Sen bitkisel yağlardan neleri kullanıyorsun ve kullanım şeklin nasıl?bilgi verirmisin?şimdiden teşekkürler...

Zeytinyağı, hint yağı, badem yağı, susam yağı, çam terebentin yağı, menekşe yağı, ısırgan tohumu yağı, e vitamini kapsülü, c vitamini kapsülü ve bepanthene kapsül, hepsini karıştırıp saç diplerime saç boya fırçasıyla sürüyorum iyice. 2 saat bekletiyorum ve kükürtlü sabunla veya placenta şampuanla yıkıyorum.

Sarımsağı kaşlarım için denedim birgün ama ertesi gün kokusunu buram buram kokladım bütün gün. İnsanların içinde o şekilde dolaşmaktan utandım, umarım onlar almamışlardır kokuyu sırnaşık şey

Ben de şampuana çam terebentin esansı koymayı da düşünüyorum, dax almıştım 9 kez yıkamayla anca saçlarımdan çıkarabildim :bbo: Bi arkadaşın dediğine göre, içine çam terebent esansı koyulan şampuan 2 kerede çıkartıyormuş :1rolleyes:

X