Saç Uzatma Yöntemleri Sarımsak Sac Uzatır mı?

yahuuu 15gun olmustr sarrımsak yapalı sacım ıslanınca hala sarımsak tarlası gıbı kokuomm :KK43:(
sefgılımle bulusamadımmm 15gundurr,cocuk sarımsak yemekten bıle nefret edıo kokusundandaa

saç kuruyken kokmuo yaaa, ama ıslanınca da fena kokuo yani. değil 15 gün 45 günde anca geçer o koku. ya kafanı koklamasına müsaade etmiceksin, ya da parfüm şişesini kafana boşaltcaksın.şakkıdı

kızlar allah kimseye vermesin ben daha önce üzüntüden saçkıran oldum, doktor kortizon iğnesi ve acnelyse yazdı. eh, hiçbir işe yaramadı. her gün buram buram sarımsak koka koka gezdim ben de mecburen, ama dökülen saçı en iyi çıkaran sarımsakmış bunu öğrendim delikafadulden sarımsak kullanmaya başlar başlamaz fışkırır gibi çıktılar yeniden.
yani dökülen saç için en iyi tedavi sarımsak, ama yarım saatten fazla bekletmeyin saç diplerinizi yakarsınız.

kızlar allah kimseye vermesin ben daha önce üzüntüden saçkıran oldum, doktor kortizon iğnesi ve acnelyse yazdı. eh, hiçbir işe yaramadı. her gün buram buram sarımsak koka koka gezdim ben de mecburen, ama dökülen saçı en iyi çıkaran sarımsakmış bunu öğrendim delikafadulden sarımsak kullanmaya başlar başlamaz fışkırır gibi çıktılar yeniden.
yani dökülen saç için en iyi tedavi sarımsak, ama yarım saatten fazla bekletmeyin saç diplerinizi yakarsınız.
canim nasil kullandin sen uzamaaya etkisi oldumuturkbayragi:enbuyukkk:

kizlar saci sarimsakli sampuanla uzayan varmi lütfen cevap yazin ben turplu suyu kullaniyorum ama bunuda denemek istedim saclarim kisalar yardim edin acele cevap

niye kimse cevap yazmiyo deneyen yokmu hic ben kararliyim turplu su iyi ama ek olarakta sarimsakli sampuani arada yapmak istiyom seneye hazirana kadar uzun saclarim olcak lütfen cevap

Esma canım sarımsak saç uzatmaya etki eder mi bilmiyorum açıkçası, gürleştirir ve dökülenleri yeniden çıkartır yani kökleri kuvvetlendiriyor, eh o zaman sağlıklı uzatıyordur da.. yani tüm saça değil sadece kafa derisine iyice ovalayarak uygulanacak. ben zeytinyağının içine sarımsak eziyordum bir kaç diş, geceden de buzdolabında duruyordu. ertesi gün sürüyordum. ne zaman uygulayacaksam bir gün önceden hazırlıyordum. sarımsak yağı da aldım ama onun kokusu geçmek bilmedi, püfff rüzgarımda sarımsak kokusu vardı resmen. delikafadulden
saç diplerine ovalayarak sür bir yarım saat kadar beklet en fazla, daha fazla durursa saç dipleri yanar - yani yarardan çok zararı olur. dökülen saçlarım fırça gibi çıkmıştı, sadece o bölgeye uyguluyordum o yüzden çok belliydi. etrafındaki sürdüğüm yerlerdeki saç tellerim de kalınlaşmıştı baya.

arkadaşlar zeytinyağıyla kullanmayı daha uygun buluyorum ben böyle deneyen ve memnun olan varsa yorum bekliyorumm

Esma canım sarımsak saç uzatmaya etki eder mi bilmiyorum açıkçası, gürleştirir ve dökülenleri yeniden çıkartır yani kökleri kuvvetlendiriyor, eh o zaman sağlıklı uzatıyordur da.. yani tüm saça değil sadece kafa derisine iyice ovalayarak uygulanacak. ben zeytinyağının içine sarımsak eziyordum bir kaç diş, geceden de buzdolabında duruyordu. ertesi gün sürüyordum. ne zaman uygulayacaksam bir gün önceden hazırlıyordum. sarımsak yağı da aldım ama onun kokusu geçmek bilmedi, püfff rüzgarımda sarımsak kokusu vardı resmen. delikafadulden
saç diplerine ovalayarak sür bir yarım saat kadar beklet en fazla, daha fazla durursa saç dipleri yanar - yani yarardan çok zararı olur. dökülen saçlarım fırça gibi çıkmıştı, sadece o bölgeye uyguluyordum o yüzden çok belliydi. etrafındaki sürdüğüm yerlerdeki saç tellerim de kalınlaşmıştı baya.
canim cevabin icin tesekkür ederim benim saclarim zaten cok kuaför bile sasiriyo uzamasi icin lazim su an bile asiri kabarik ya sorma elektrikleniyo bide gür olunca zor :eek::enbuyukkk:turkbayragi

canim cevabin icin tesekkür ederim benim saclarim zaten cok kuaför bile sasiriyo uzamasi icin lazim su an bile asiri kabarik ya sorma elektrikleniyo bide gür olunca zor :eek::enbuyukkk:turkbayragi

elma sirkeli suyla yıkasan yararlı olur belki bendede kaabarma vardı cnm hem yumusak oluo hemde yatık duruo sabahları aynaya bakmak istemiodum şimdi hem dokunmasını seviyorum hemde görüntüsünü ben 1 bardak kadar elma sirkesi ve suyu karıstıyorum yani karısımım toplam 1 bardak oluo cok fazla sirke koymayada gerek yok sulandır dök sacına bekle 1 -2 dk sonra durula sonrada sampuanla işe yarayacaktır sanırım yani bende yaradızemuszemusopuyorumnanaktan

elma sirkeli suyla yıkasan yararlı olur belki bendede kaabarma vardı cnm hem yumusak oluo hemde yatık duruo sabahları aynaya bakmak istemiodum şimdi hem dokunmasını seviyorum hemde görüntüsünü ben 1 bardak kadar elma sirkesi ve suyu karıstıyorum yani karısımım toplam 1 bardak oluo cok fazla sirke koymayada gerek yok sulandır dök sacına bekle 1 -2 dk sonra durula sonrada sampuanla işe yarayacaktır sanırım yani bende yaradızemuszemusopuyorumnanaktan
cok sagol canim valla bunaldim sac düzletmekten saclarim cok kötü deniycem bunu:kahve:turkbayragi

sarımsak saç olmayan yerde saç çıkarır mı kızlar?

evet canım asıl olayı bu zaten sarımsağın.
biz ortaokuldayken erkekler yüzlerine sürerlerdi sakal-bıyık çıksın diye kaydirigubbakcemile3
benim de saçkıranıma iyi geldi. hem de yıllardır kaşımda bi boşluk vardı, zeytinyağıyla beraber sürdüm orası da doldu.

hehe2 gun once yapmıstımm.. nebılım bugun kuafore gıdecegımı =)) cocuk caktırmadı amaa sarımsaktan boguldgunu anladım ben buram buram kokuyordu valla ııykk.. ama fon falan cekerken

arkadaşlar ben dün internette bi yerde okudum kız 5 diş sarımsağı ezip şampuanın içine koyun demiş çok faydalıymış o sayfada deneyenlerde olmuş saçları hem yumuşak olmuş hem de çok çabuk uzamışlar biri 7 cm biri de 10 cm uzadı demiş bir ayda heralde kişiden kşiye değişir bu ve çok sevindim :lepi:vede kesinlikle koku olmamış şampuan bastırmış kokuyu ben denemeyi düşünüyorum ve uzatcağınada inanıyorum çünkü saçı çıkardığına göre saçı besliyodur ve haliylede uzatır:jeyyar:kaydirigubbakcemile3

bu arada söylemeyi unuttum bunu profesor doktor bilmem ne demiş kadının adını unuttum şimdi kadın bitkiler hakkında kitap yazmış

kizlar bende turplu suyu kullandim ama sogudu havalar ve bas agrisi basladi bende ama kisa saclarim bu arada turplu suyun faydasini görüdüm ben simdi sarimsakli sampuani deniyim diyorum bi ara denedim bi kez koktu gibi ama uzatirsa süper olur demiycem bugün deneyenler varmi aranizda ne kadar zamanda ne kadar uzama oluyo

çok yararlı die duydum ama kaç hafta oldu hala bi faydası yokk :S:S

X