Kına Gecesi kına gecesi alınacaklar listesi yapalımmı????

eminönünde bindallı fiyatları nasıl?
uygun derken fiyat aralığı olarak ?
bende bindallı alıcam da

eminönünde bindalli fiyatlari 90 dan basliyor 200-300 tlye kadar var..
cok pahaliya kacmak abarti geliyor bana..

burcumo canim bence kendini cok yiprtatmadan ama yine hersey
senin kontrolün altinda olarak olsa daha cok icine sinen seyler olur..
bence kendin bi liste yap olmasi gerekenler icin,sonrasini uygulatirsin..
o gün sana fazla bisey yaptirmazlar zaten ama öncesinden kendin bizzat ilgilen:KK71:

benimde kinama az kaldiiiii:KK64:

o gün sana fazla bisey yaptirmazlar zaten ama öncesinden kendin bizzat ilgilen:KK71:

benimde kinama az kaldiiiii:KK64:[/B][/QUOTE]

ya iste sorunda orada yani kiyafetim disinda kinalar disinda ne düsünmem gerek onu bilmiyorum :)) saolsun benim annemde hic bisey anlamiyor bu islerden nolucak bilmiyorum yaaa evde olsa okadar takmam yaparim ama salonda yapilirsa ne yapilicagindan mecbur haberim olmasi gerek yoksa rezil olurum herkese :)

senin kina nezaman canim ve nerede olucak ?

canim bende bisey bilmiyodum.burdaki topiclerden ögrendim
nelerin alinmasi gerektigini.. bikac topikte yaziyor alinacaklar listesi
onlara bi bakarsin.. birde kendine liste yaparsan cok kolay olur

benim kinam mayista ve cok hevesleniyorum.. gerekli herseyi gecen ay
türkiyeden getirdim..:KK52:

bizim msnlerimiz ekli degilmiydi canim.. eniyisi oradan yazismak:KK66:

canim bende bisey bilmiyodum.burdaki topiclerden ögrendim
nelerin alinmasi gerektigini.. bikac topikte yaziyor alinacaklar listesi
onlara bi bakarsin.. birde kendine liste yaparsan cok kolay olur

benim kinam mayista ve cok hevesleniyorum.. gerekli herseyi gecen ay
türkiyeden getirdim..:KK52:

bizim msnlerimiz ekli degilmiydi canim.. eniyisi oradan yazismak:KK66:

hmm kinan almanyadami olucak neden yaninda getirdin ? nerede yapicaksin kinayi canim merak ediyorum.

bende artik buradaki topiclerden yararlanicam listeleri calarim alirim napim :))) evet msnlerimiz var ama ben seni hic göremiyorum cok sIk girmiyorsun heralde

eminönünde bindalli fiyatlari 90 dan basliyor 200-300 tlye kadar var..
cok pahaliya kacmak abarti geliyor bana..

benimde kinama az kaldiiiii:KK64:

saol cnm
bende bakıcam uygun bulamazsam kiraliyacağım zaten
şimdi belki uygundur zmanım olursa gıdıp bakıcam

duygu rica ederim adasim

burcu cnmcm msnime baktim ama bi burcu var o baska arkadas
tekrar yolladim msn adresimi sana

kinam burada olucak evet... senide beklerim kinama mayista:KK69:

duygu rica ederim adasim

burcu cnmcm msnime baktim ama bi burcu var o baska arkadas
tekrar yolladim msn adresimi sana

kinam burada olucak evet... senide beklerim kinama mayista:KK69:

tamam haberim var ben eklicektim seni bi baktim varmissin zaten bensana kendiminkini yolladim..

sasirdim kinayida türkiyede yaparsin diye düsünmüstüm ben.. evdemi yapicaksin canim? insallah kismet olur gelirim bende :)

yok cnm trde esim dostum yokki, cevrem hep burda.. burdakileride memnun etmem gerek
herkes dügünüme gelemeyecek cnkü.
kücük bi salon kiralicaz orda olacak.. bayanlar arasi:KK34:
abiyem,bindallim,kinalar,gerekenler ve davetiyem hepsi hazir bekliyor:21:

ben hiç heves etmedim bu tür şeylere. bindallı falanda istemedim bulundugum yerde 40 50 tl ye satıyolar aslında ama meraklı degildim. bi arkadaşım benimkini giy diye getirmiş gelmiş sırf onu kırmamak için tamam dedim. cerez merez kına o işleri zaten kayınvalide halletmiş güzelde süsletmiş püsletmiş o kadar. biz sadece küçük bi yer tuttuk yallaaah, oldu bitti.

yok cnm trde esim dostum yokki, cevrem hep burda.. burdakileride memnun etmem gerek
herkes dügünüme gelemeyecek cnkü.
kücük bi salon kiralicaz orda olacak.. bayanlar arasi:KK34:
abiyem,bindallim,kinalar,gerekenler ve davetiyem hepsi hazir bekliyor:21:

güzel ya cok güzel iyi düsünmüssün bende nisani evde falan yaparim diyordum kinayi salonda yaparim ama kina icin abartimi olur bilmiyorum yaaaa. keske imkanim olsada nisani güzel bi yerde yapsam kinayi evde falan yapsaydim daha iyi olurdu sanki

ben hiç heves etmedim bu tür şeylere. bindallı falanda istemedim bulundugum yerde 40 50 tl ye satıyolar aslında ama meraklı degildim. bi arkadaşım benimkini giy diye getirmiş gelmiş sırf onu kırmamak için tamam dedim. cerez merez kına o işleri zaten kayınvalide halletmiş güzelde süsletmiş püsletmiş o kadar. biz sadece küçük bi yer tuttuk yallaaah, oldu bitti.

aynen benimde senin gibi aklima birsey gelmiyor tutarim bi yer diyorum giyiceklerime özen gösteririm kinayi yapar biter diyorum :) ama birde korkuyorum eger öyle yaparsam birsey eksik kalir kötü olur falan diye. ya zaten önemli olan kina dimi. bende bindalli falan istemiyorum bi elbise giymek istiyorum okadar.. zaten bunun disindada baska birseyyok diye aklimda :))

güzel ya cok güzel iyi düsünmüssün bende nisani evde falan yaparim diyordum kinayi salonda yaparim ama kina icin abartimi olur bilmiyorum yaaaa. keske imkanim olsada nisani güzel bi yerde yapsam kinayi evde falan yapsaydim daha iyi olurdu sanki

cnmm.. bence nisanida kinayida salonda yapinn..
niye dersen sonra icinde kaliyo insanin.. ben nisani evde yaptim gayet mütevazi ama
sonra pisman oldum.. diger abartili giyinenlerden güzelce kutlayanlardan
neyim eksik psikolojisi oldu.. o nedenle kinama cok özeniyorum simdi
tam bi bayanlar matinesi tarzi olucak:KK69::KK52:

kinani sen nerde yapicaksin cnm burda mi ?

Son düzenleme:
cnmm.. bence nisanida kinayida salonda yapinn..
niye dersen sonra icinde kaliyo insanin.. ben nisani evde yaptim gayet mütevazi ama
sonra pisman oldum.. diger abartili giyinenlerden güzelce kutlayanlardan
neyim eksik psikolojisi oldu.. o nedenle kinama cok özeniyorum simdi
tam bi bayanlar matinesi tarzi olucak:KK69::KK52:

kinani sen nerde yapicaksin cnm burda mi ?

ben kinami türkiyede yapicam canim salon falan tutcam iste.. ya nisanla kinayi bir anda yapmak istemiyorum cünkü zaten kinayi evlenmeden bi kac gün önce yapicam ozaman adini hem kina hem nisan koyunca tuhaf geliyor bana.. bence ya kinadir yada nisandir :)) ama bende evde yapmicam sanirim nisani benimkide güzel bisey yapariz diyor. eger nisan istedigim gibi olursa kinayi evde yaparim. eger istedigim gibi olmazsada salonda bi kina yapicam. ben öyle düsünüyorum yani ikiside ayri ayri olsun istiyorum..

tabiki ayri ayri olmali canim..nisanin ve kinanin atmosferi tamamen farklidir..

neden ikisini ayni anda yapmak istediniz.. zamaniniz mi kisitli ?

tabiki ayri ayri olmali canim..nisanin ve kinanin atmosferi tamamen farklidir..

neden ikisini ayni anda yapmak istediniz.. zamaniniz mi kisitli ?

sanirim yanlis anlasildi sen nisanla kinayi salonda yap deyince ben ikisini ayni anda anlamistim :)) ya gönül ister hepsini en güzelini yapmak ama nisan icin sadece 2 hafta zamanim olucak.. yeterli olurmu bilemiyorum yani.. herseyi benimki ayarlarsa yeterde :)) ama istedigim gibimi olur bilemiyorum :) yoksa aslinda kinayi salon istemezdim nisani salonda isterdim.. ama artik hersey kismet..

X