Bulaşık makinesi ankastre mutfaklardaki gibi dolap kapağıyla kaplanir mi?

gulçehre

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2007
448
1
41
merhaba arkadaslar

1 senelik evliyim ve yeni bir eve taşınıyorum
ama malesef geçen sene tüm BEYAZeşyalarımı beyaz aldım
mutfağı ankastre yaptırmak istiyorum yeni evin.
beyaz eşyalarımı bulaşık makinesini mesela ankastre mutfaklardaki gibi dolap kapağıyla kaplatabiliyor muyum?

koçtaşta sordum yapılamayacağını söylediler

yeni ocakla fırın alıcam
ama bulaşık makinemle, buzdolabıma formül bulmam lazım:enbuyukkk:

şimdiden teşekkürler

beyaz eşyalarını aldığın firamanın -arçelik,bosch..- servislerinde yapılıyor.benim bir arkadaşım da yaptırmıştı,ön kapaklarını değiştiriyorlar,ama masraflı oluyor diye biliyorum.

Daha 10 gün önce annemin mutfağını yenilettik , ankastre değil normal hazır mutfak yapıldı ama bulaşık makinesini dediğin gibi yaptırdık. Makinenin kapağına dolapların malzemesinden yapıştırıldı, bir mutfakçıya danışın a.s.

mutfak dolaplarının kapakları pvc ise kaplanır eğer değilse orjinal rengi bulamazsın ben pvc dolap kapağı yapan fabrikada çalıştım ordan biliyorum

merak etmeyin kötü durmuyor sırıtmıyor yani ,arkadaşım yaptırdı ,diğer eşyaları da beyazdı ,gayet normal görünüyor ,ama olmadı kapalı kapak dolap yaptırıp içine koyun ,buzdoalbı içinde oluyo biliyorum ,gördüm bi kaç yerde ..

canım normal beyaz eşyalarda dolabın aynı rengi tahta kapak takılamıyor takılması için bulaşık makinenin ya yarı ankastre yada tam ankastre olması lazım canım. buzdolabını hiç bilmiyorum canım. ama bauhausta kaplama kağıtları falan var dolapların rengine uygun kaplayabilirsin. yapışkanlı kağıt gibi bişey.

X