Göğüsten Süt/ Süte benzer beyaz sıvı gelmesi gebelik belirtisi mi?

muntazaman

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2010
365
151
Hanımlar, şu an göğsümden süt geliyor ya da süte benzer sıvı geliyor şu an, bilmiyorum. beyaz süt işte bildiğiniz... acaba hamiş olmuş olabilir miyim?
19 haziran son adet tarihim. acaba idrar ya da kan testi yaptırsam çıkar mı?

biri bana anlatsın ne oluyor bana? böyle bir hamilelik belirtisi olabilir mi?

Bu prolaktinhormonunun yüksekliğinden olabilir.Buda gebeliğe engelolur.Biran önce hormon tahlili yaptırmanı öneririm.

Bende de aynı durum vardı. prolaktin hormonum yükseldiğinden olmuş. umarım senin oyle değildir. yınde de doktora danışmakta fayda var.

benimde okuduğum ve bildiğim kadarıyla prolaktin hormonunun yüksekliğinden olur hiç vakit kaybetmeden dr 'a git lütfen

ay canım bendede öle durum vardı halada var prolaktin hormonu yüksekliği daha önce düşürdük değeri kesilmişti süte benzere sıvı tekrar başladı artık vakit kaybetmiyoz doktorum direk yumurtlama ilaçlarına başvurdu. çünkü prolaktin hormonu yumurtlamaya engel:emir_bebek:

benim ilk gebeliğimde her sıktığımda geldi
gebe oldugumu bile bilmiyordum hatta
testlerde hormon yüksek çıkmadı herşey normaldi sadece hamileymişim
hatta şuan da da geldi belirti olarak nitelendiriyorum

Kizlar bende bu konuya bakiyordum 7 aydir evliyim bebegim olmadi. Ya gunleri tutturamadim yada baska bi sebepten :KK43:
Hormon testi yaptirmistim ama prolaktine bakmadilar ama fsh im normal cikmisti Adet duzensizligim yok ama bu ay adetim iki gun once geldi normalde bir hafta suren adetim bu ay cok kisa surdu toplam 3 gun biraz once de ilk kez gogsumu siktim seffaf sivi geldi sizce prolaktinim mi yukseldi

X