Nişan Nişan bavulu süslemesi nasıl olsun?

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

sizce resimdekilerden hangisi?

• 1.resimdeki

OY: 7 35,0%
  • 2.resimdeki

OY: 2 10,0%
  • Hiçbiri

OY: 11 55,0%

• Ankete Katılan
    20
son durumun nedir bu valiz için bilmiyorum ama merak ettim son halini ben evlenirken küçük bi sandık süslemiştim bundan 3,5 yıl önce pek yoktu yada ben görmemiştim herkes çok beğenmişti şimdi de evimde kullanmadığım dantellerimi falan koyuyorum

son durumun nedir bu valiz için bilmiyorum ama merak ettim son halini ben evlenirken küçük bi sandık süslemiştim bundan 3,5 yıl önce pek yoktu yada ben görmemiştim herkes çok beğenmişti şimdi de evimde kullanmadığım dantellerimi falan koyuyorum

bnde bilmiyorum son hali ne olurkaydirigubbakcemile3 ama vakitte yok hiç. Belkide pek bi değişiklik olmadan gider vakitsizlikten...

canım bavul genelde süslenmiyor.benimki de düz bir bavuldu.hem normal olmasının bir avantajı var daha sonra kocanla çıktığın balayı seyahatinde kullanabilirsin.biz o niyetle aldık zaten.benim iki parça halinde getirmişlerdi bavulumu.bohçalar içinde bembeyaz annemin bohçası ayrı,babamın ve erkek kardeşimin bohçası ayrı benim bohçam daha doğrusu koocaman beyaz bir sandık olan süslü,nazar boncuklu ayrıydı.kayınvalidem inanılmaz zevkli bir kadın.tüm bohçaların içinden lavanta keseleri çıktı.içindekileri tek tek saymayım ama bir gelin bohçasında olması gereken herşey vardı.kıyamam yaa o kadar uğraşmış,düşünmesi bile çok mutlu etti beni:)beni benden alan asıl valizin yanında getirdikleri kocaman tüllere kurdelelere sarılı mis kokulu sepet oldu.içi güzellik malzemeleri dolu bir sepet.evimize çıktığımızda o sepeti banyoma koyucam el havlularımı da güzelce rulo yapıp içine tabiki:))

X