Nişan Nişan bavulu süslemesi nasıl olsun?

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

sizce resimdekilerden hangisi?

• 1.resimdeki

OY: 7 35,0%
  • 2.resimdeki

OY: 2 10,0%
  • Hiçbiri

OY: 11 55,0%

• Ankete Katılan
    20

smyraaa

.
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2010
878
46
Nişanlımın ailesi ile farklı şehirlerdeyiz ve memleketlerine gidip bohça götüreceğiz. Aradaki mesafe 400-500km ve elde bohçalarla gidilmez o mesafe. Erkeğe sandık ta garip oluyor bence. Bu yüzden valiz alıp aldıklarımızı yine güzel bi işlemeli vs bohçayla bu valize koymayı düşündük. Tabi bence bu valizi süslemem de gerek öyle tatile gidiyormuş gibi götürmüş olmamak için. Bu yüzden sizlerden fikir almak istedim. Daha önce öylesine denemek için süsleyip örnek 2 resim koymuştum hangisi gibi olsun demiştim. Genelde hiçbiri dediler=) Şimdiyse yeni ve tek bir resim koyuyorum.

Sizin fikirleriniz ve resimli örnekleriniz varsa bu konuda revindellinki dışında-onu gördüm:) örnek alabilirim.

Eklentiler

• $Görüntü003.jpg
    $Görüntü003.jpg
    6,9 KB · Görüntüleme: 24.253
  • $Görüntü000 (2).jpg
    $Görüntü000 (2).jpg
    6,5 KB · Görüntüleme: 9.973
  • $grnt003xz.jpg
    $grnt003xz.jpg
    12,6 KB · Görüntüleme: 6.704
Son düzenleme:
Canım yanlış anlamanı istemem ama bence 2side pek hoş diil :kedi:
süslemeseniz olmazmı yada içine süslü bi bohça olsa

Canım yanlış anlamanı istemem ama bence 2side pek hoş diil :kedi:
süslemeseniz olmazmı yada içine süslü bi bohça olsa

niye yanlış anlayayım cnm öyle olsa hiçbiri seçeneğini koymam:KK1: içine bohça olacak zaten ama dışınıda bomboş götürürsek normal tatile çıkarkenki kullanılan halinden farkı olmaz diye düşündümde oyüzden fikir almak istedim.

Son düzenleme:
niye yanlış anlayayım cnm öyle olsa hiçbiri seçeneğini koymam:KK1: içine bohça olacak zaten ama dışınıda bomboş götürürsek normal tatile çıkarkenki kullanılan halinden farkı olmaz diye düşündümde oyüzden fikir almak istedim.

Anlayışından dolayı teşekkür ederim ozaman yerimseniben

Birde bu denemek için öyle konmuş hali yani üstüne öylesne attım tülleri çiçekleri vs bu kadar düzensiz olmaz yani:) Revindell di sanırım nişan bavulu süslemişti güzel olmştu görmüşsündür belki.

Son düzenleme:
en iyisi oturup düzgünce yapıp resim koymak:) aklımdakiyle resimdekiler bir değil tabiki o yüzden gerçkten gayet düzensiz görünüyor resimdekiler. Güzelce düzenleyip yeniden resim koyayım yine hiçbiri seçeneği ağırlıklı olursa hiçbiri olmz:)

ilk defa duydum bunu nişan bavulunu , ama sanki olmamış gibi. bohça yapın , nişan sepeti nişan tepsisi yapın

revindell in bavulu şıktı
ama bavulu götürmedi galiba o :)

canım revindelin bavuluyla aradaki tek fark süslemesi. Süslemesi de tabiki onun ki güzeldi. Dedimya ben fikir almak açısından beyazmı pembe tülmü çiçekmi kurdelamı gibi sormak açısından öylesine bavulun üstüne atıverip bu resimleri ekledm. Ancak onunki daha güzeldi diye bavulun kendisi için diyorsan onda bi fark göremedm ben. Sadece onunki siyahmış bizimki gri.

Son düzenleme:
ilk defa duydum bunu nişan bavulunu , ama sanki olmamış gibi. bohça yapın , nişan sepeti nişan tepsisi yapın

bohça zaten olacak ama bohça bavulun içinde olacak. 6-7saatlik yola gidip elimizde bohçaylamı gidicez. Hani bohça götürülen kişi kız olsa sandık alınır vs. Ama erkek olunca bende büyük kutu gibi bişey düşündüm hasır kutular var. Yada bavul düşündük. Ki o sonrası için daha kullanışlı. Bir de bunu ilk defa ben çıkarmadım benim çevremde nişanlanan arkadaşlarımdan 2side bavulla götürdü. Erkeğe sandık garip asıl bence de

Son düzenleme:
.

siz kapagini degilde, fermarini kapattiktan sonra o sekil sarabilirsiniz

dediğin gibi öylede yapılabilir ama öyle yaparsam bavul bir kez açıldıktan sonra bozulmuş olur. Yani şimdi onların orası küçük yer. Eminim gelen olur hayırlı olsun diye ve gelmişkende bakmak isterler ne getirdiğimize. O yüzden bir kez açıldığında bozulan değilde öyle kalabilen bir süsleme olması lazım.

.

ama eninde sonunda acilacak o bavul

o nedenle ne fark ederki, önemli olan sizin yapip götürmeniz

.

ama eninde sonunda acilacak o bavul

o nedenle ne fark ederki, önemli olan sizin yapip götürmeniz

kapağında bavulu genişletmek için bi fermuar daha var ya. Ben bavulu genişletip o kısmı açıp yani o genişletme kısmındaki fermuara sabitlicem tül kumaş kurdela vs her ne ile süsleyeceksem. Yani kapaktan bağımsız olduğu için isteyerek sökülmediği sürece ne kadar açıp kapatsakta bozulmamış olur ozaman

Son düzenleme:
X