Konya'da çocuk doktoru

yasemin82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2009
8
0
Merhabalar Herkese,

38 haftalık hamileyim.. Şimdiden bebeğim doğduktan sonra hangi doktora götürsem diye kaygısı aldı beni. Konya'da yaşayan ve bana tavsiyede bulunacaklar var mı acaba?
Evim Başkent Hastanesi'ne yakın diye oradaki doktorlardan birini düşünüyorum. Başka tavsiyesi olan varsa ve benimle paylaşırsa sevinirim..

Teşekkürler

canım ben kızlarımı doğduğundan beri başkent hastanesine götürüyorum...çok memnunum..
servet beyi tavsiye ederim harika birisi,,,yalnız bir kaç gün önceden randevu almalısın çünkü öğlenden sonra muayene ediyor ve çok dolu oluyor.....zaten başkentte 2 çocuk dr kalmış sanırım..
zeynel bey vardı meram ssk ya gitmiş galiba,,,fatih bey vardı oda gitmiş,fatih beyde çok iyiyid biz ona gidiyorduk......şimdi sadece servet bey ve yasemin hanım var bildiğim kadarıyla...

sağlıkla kavuşursun meleğine inşallah.

Başkent'te Servet Bey,Yasemin Hanım ve Ayşegül Hanım varmış.. Bir tane daha bayan doktor varmış ama doğum iznindeymiş. Teşekkür ederim yorumun için bişey daha soracağım ben çok pinpirikliyim herşeyi takarım kafaya, o yüzden doktorun beni dinlemesi ve rahatlatması lazım. İlgili bir doktor mu Servet Bey? İstediğim zaman ,kafama bişey takılınca arayıp sorabilir miyim acaba?

evet servet bey çok iyi,,sizi dinler sorularınıza içtenlikle cevap verir...bize karşı öyleydi yanii...
hatta birgün markette gördük sohbet ettik çok sıcak kanlı birisi...

hastaneyi aradığınızda yoğun bakımda değilse bağlıyorlar zaten..merak etmeyin..

siz hangi hastaneye kontrole gidiyorsunuz,,doğum nerede olacak..
yanii gittiğiniz hastanenin çocuk bölümü vardır da ondan sordum...

birde özel selçukluda musa bey var (çocuk doktoru) oda iyi birisi ama hastane çok kalabalık oluyor..

ben de kızımı servet bey e götürüyorum.gayet sıcakkanlı ilgili bi doktor...ben gayet memnunum.tek sorun tek doktor olduğu için randevu almak zor biraz...

Ben Anıt Hastanesine gidiyorum Naciye Hanım var kadın doğum uzmanı, sırf o var diye oraya gittim zaten. Ama Anıt Hastanesindeki Çocuk Doktoru hakkında hiç iyi şeyler duymadım zaten pek sevmedim de suratsız bi adam.. O yüzden araştırmak istedim. Bir de Kızılay Hastanesinden Eylem Hanımı duydum.. Artık ikisinden birine götürürüm inş. oğlumu..

Yardımlarınız için teşekkürler..

Servet Bey hiç de iyi bir doktor gibi gelmedi bana.. Beni hiç rahatlatmadı hiç bir konuda. Üstelik de leş gibi sigara kokuyordu..........

Kesinlikle Servet Özkirazı tercih edin. Yiğenim onun eline doğdu. Aynı zamanda aile dostumuz olur. Bebeklerin ona karşı ayrı bir ilgisi var sanki. Yiğenim ona aşık gibi bakıyor :)

bir arkadaşım gidiyordu hasan koça...muayene ücreti baya pahalı 120tl galiba tam hatırlamıyorum..
ama çok iyi birisi demişti bana...

hasan koç pahalı gelmezse içiniz rahat gidebilrsiniz,ilgi alaka çok iyi,takipli giderseniz,çok memnun kalırsınız:))

başkent hastanesini randevu için aradığımızda servet adında bi çocuk doktoru olmadığını söylediler.ayrıldımı acaba hastaneden.ayrıldıysa eğer başka bi yerde çalışıyomu?

ben de kızımı servet bey e götürüyorum.gayet sıcakkanlı ilgili bi doktor...ben gayet memnunum.tek sorun tek doktor olduğu için randevu almak zor biraz...

başkent hastanesini randevu için aradığımızda servet adında bi çocuk doktoru olmadığını söylediler.ayrıldımı acaba hastaneden.ayrıldıysa eğer başka bi yerde çalışıyomu?

Kesinlikle Servet Özkirazı tercih edin. Yiğenim onun eline doğdu. Aynı zamanda aile dostumuz olur. Bebeklerin ona karşı ayrı bir ilgisi var sanki. Yiğenim ona aşık gibi bakıyor :)

arkadaşlar başket hastanesindeki servet özkiraz bey hastaneden ayrılmış..
antalyaya gitmiş diye duydum...

musa ekin var oda iyi birisi...tavsiye ederim..

arkadaşlar başket hastanesindeki servet özkiraz bey hastaneden ayrılmış..
antalyaya gitmiş diye duydum...

musa ekin var oda iyi birisi...tavsiye ederim..

musa ekin hangi hastanede acaba..selçuklu hastanesinde diye yazmışlar ama internet sitesinde selçuklu hastanesinin doktorlarına baktım ama göremedim adını..!

Ben Anıt Hastanesine gidiyorum Naciye Hanım var kadın doğum uzmanı, sırf o var diye oraya gittim zaten. Ama Anıt Hastanesindeki Çocuk Doktoru hakkında hiç iyi şeyler duymadım zaten pek sevmedim de suratsız bi adam.. O yüzden araştırmak istedim. Bir de Kızılay Hastanesinden Eylem Hanımı duydum.. Artık ikisinden birine götürürüm inş. oğlumu..

Yardımlarınız için teşekkürler..

eylem hanıma gittinizmi, hiç..bende methini duydum bide size sormak istedim gittiyseniz eğer..teşekkürler..

X