Sayfa: 1/8 123 ... SonSon
Toplam 80 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 5,6 haftalık hamile olan arkadaşlar

1. Konu Sahibi : zamann #1

5,6 haftalık hamile olan arkadaşlar

Arkadaşlar merhaba;
    Benim bebiş 5 hafta 2 günlük.İlk hamileliğim ve kasıklarım ağrıyor hassas bir hamilelik yaşıyorum sanırım. Ağrı olunca bir aksilikmi var neden ağrı var diyorum olmayınca neden bi şey hissetmiyorum bir şeymi var diyorum.Sizle konuşmanın bana iyi geleceğini hissediyorum.
    Sevgilerimle

2. Konu Sahibi : zamann #2
    Giriş tarihi
    May 2007
    İlk haftalarda oluyor benimde kızımda olmuşdu. 9 hafta olana kadar çok kasıklarım ağrımışdı. korkutmak istemem ama bu düşük belirtisi kendini fazla yorma ve ayakda durma sıcak suyla duş alma

3. Konu Sahibi : zamann #3
    Canım herhangi bi sorun yok merak etme her hamişte olur böyle şeyler adet sancısı gibi gelir gider korkacak bişi yok

4. Konu Sahibi : zamann #4
    canım yaşadıkların çok normal benim ilk 2 ay ağrım oldu sonra kendiliğinden geçiyor kafana takma

5. Konu Sahibi : zamann #5
    canım öncelikle aramıza hoşgeldin. bebeğin hayırlı olsun. bende 5-6 haftalık hamile iken aynı senin yaşadığın ikilemi yaşıyordum. ve sanırım bütün hamile arkadaşlarım da yaşamıştır. bu nedenle ne ağrın olduğu zaman ne de olmadığı zaman korkmamanı tavsiye ederim. doktora gittinmi peki? doktorunla da konuşursan için daha da rahatlayacak bence. kendine iyi bak canım.

6. Konu Sahibi : zamann #6
    Zamancım ben de 5 hafta 1 günlük hamileyim ilk adet günüme göre hesaplıyorum aslında tam olarak 17 -18 günlük hamileyim çünkü ne zaman kaldığımı biliyorum bundan 5-6 gün önce benim de kasıklarım ağrıyordu sanırım normaldir şu an bir ağrım yok ama düşük tehdidim var bugün bu durumum netleşecek 4 de randevum var sanırım senin tüp bebekti di mi senin transferin ne zaman olmuştu canım bana da iki kere tüp bebek yapılmıştı ilki tutmamıştı diğeri tutmuştu ama düştü şu anki hamileliğim kendiliğnden oldu herşeyin hayırlısı diyelim

7. Konu Sahibi : zamann #7
    Alıntı şüko kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Zamancım ben de 5 hafta 1 günlük hamileyim ilk adet günüme göre hesaplıyorum aslında tam olarak 17 -18 günlük hamileyim çünkü ne zaman kaldığımı biliyorum bundan 5-6 gün önce benim de kasıklarım ağrıyordu sanırım normaldir şu an bir ağrım yok ama düşük tehdidim var bugün bu durumum netleşecek 4 de randevum var sanırım senin tüp bebekti di mi senin transferin ne zaman olmuştu canım bana da iki kere tüp bebek yapılmıştı ilki tutmamıştı diğeri tutmuştu ama düştü şu anki hamileliğim kendiliğnden oldu herşeyin hayırlısı diyelim
    merhaba Şüko
    Evet benimki tüp bebek.İlk denemem başarılı oldu.transfer 22 nisanda oldu.İlk adet tarihine göre hesaplıyorum.5 hafta 2 günlük.tüp bebekte düşüğün kaçıncı haftaydı.
    Gerçekten herşeyin hayırlısı. Çok duydum tüp bebek denemelerinden sonra hamile kalan kişileri.
    Dilerim herşey güzel olur bebeğini sağlıkla kucağına alırsın.Ha bu arada hiç ultrosona girdinmi?

8. Konu Sahibi : zamann #8
    Teşekkürler Yeliz.
    Gittim doktora herşeyin iyi olduğunu söyledi. Cuma günü tekrar ultrason var. heyecanla bebeği görmeyi bekliyoruz.Kendine iyi bak

9. Konu Sahibi : zamann #9
    Alıntı _papatyam1_ kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    canım yaşadıkların çok normal benim ilk 2 ay ağrım oldu sonra kendiliğinden geçiyor kafana takma
    Teşekkürler papatyam .

10. Konu Sahibi : zamann #10
    Alıntı Sheker kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Canım herhangi bi sorun yok merak etme her hamişte olur böyle şeyler adet sancısı gibi gelir gider korkacak bişi yok
    Sheker teşekkür ediyorum.

Sayfa: 1/8 123 ... SonSon