5,6 haftalık hamile olan arkadaşlar

CANIM BEN KABIZ OLUNCA OLUYO ÖYLE SANCILARIM .BENİMDE AYNI ADET OLCAKMIŞ GİBİ AKINTIM OLUYO DİYORUM EYVAH KESİN KANAM OLDU GİDİYORUM BİŞEY YOK TABİ ÇOK SEVİNİYORUMM..DOKTORA SORDUM NORMAL DEDİ.

saol canım rahatladım yarın ilk defa doktora gidicem bakalım ne dicek

HEPİNİZİN BEBEKLERİNİZİ SAĞLIKLA KUCAĞINIZA ALMANIZ ve HUZURLA BÜYÜTMENİZ İÇİN DUA EDİYORUM.

ALLAH İSTEYEN KİMSENİN KUCAĞINI BOŞ BIRAKMASIN.

SEVGİYLE KALIN, HOŞÇAKALIN...

bu haftaların yine de tadını çıkarın bence karın büyüyünce zor oluyo zorrrrrrr

SULENAZCIM BENİM SON ADET TARİHİM 8 NİSAN BENİM HESABIMA GÖRE ŞU AN 6 HAFTA 3 GÜNLÜK ÇÜNKÜ BİLİYORUM Kİ DEDİMYA ADETİMİMN BİTİMİNDE HAMİLE KALDIM BEN HEMEN BELİRTİLERİ HİSSETMEYE BAŞLAMIŞTIM.2 HAFTA SONRA BELLİ OLUR DOĞRUMU SÖLEMİŞ YANLIŞMI HEYCANLA BEKLİYORUM CANIM.SEN NE YAPTIN VARMI ADET BELİRTİLERİN FELAN..

canım adet mi bilmiyorum ki..karnım şiş,göğüslerim hassas ve şiş.kasıklarımda ve belimde ara sıra ağrılar oluyo.bugün yani şimdi midem çok kötükafamçokkarıştı

Kizlar selam
Ben idrar testinde pozitif aldim ama kan testi sonucunu bekliyorum.
Bugun adet sirkumun 30. gunu
Ara sira adet olacak gibi sancim oluyor sonra geciyor cok korkuyorum bisey yanlis gidecek diye.
Sizlerde de boyle agrilar oldumu ilk haftalarda bu normal mi? Tesekkurler...

kızlar bende bugun doktora gittim.karından ultrasonda ancak keseyi görebildik.çok şükür dış gebelik falan yok.10 gun sonra tekrar gıdıcem bebişimi görmek için inşallah.

yaa kızlar bende pek bir akıntı yok normal mi sizce?
birde akrnımın alt kısımlarında mavi amvi damarlar belirmeye başladı

Merhaba Kizlar Ben 2 Aylik Evliyim Bu Ay 6 Ekim De Regi Gördüm Ve Bu Ay Gelmedi 6 Gün Geçti Bana Yardimci Olun

canım hemen eczaneden test al yap bende evleneli yarın 4 ay olucak en son 3 ekimde adet olmuştum bu ay 6 gün gecikince hemen eczaneden test alıp yaptım ve hamile olduğumu öğrendim ihmal etme hemn al yap merakla bekliyorum haberlerini

Merb Kizlar Ben Kibristan Katiliyorum Yeni üyeyim Ya Ben 6 Ekim Regi Dönemimdi 6 Gün Geçti çok Kötü Kasik Ağrilarim Ve Bel Ağrilarim Var Hamilemiyim

merhaba bende ekimin 22 sinde adet gördüm ama hala adet görmedim acaba hamile miyim?

Bende 4-5 Haftalik Hamileyken Vajinal Ultrasondan Kesesini Gördüm Findik Kurdumun.şu An 6 Haftalik Hamileyim.bir Hafta Daha Bekleyip Doktora Gidicez Inş Kalp Atişlarini Duymak Için.bu Arada Boş Gebelikten Müthiş Korkuyorum.benim Için Dua Edin Kizlar Inş. Böyle Bişeyle Karşilaşmam.bebişimi Görebilirim Inşallah...

canım bu ağrılar normal bence rahimi yerinde tutan kasların gerilmesi sonucu aklına kötü seyler getirme ve ani hareketlerde yapma
kendine iyi bak hoşçakal güzel düşün hersey güzel olsun

semras merhaba ben de yeni hamişimmm bu gebelik takvimni bende eklemek istiyorum imzama ama nasıl olacağını bilmiyorum yardımcı olur musun?

kızlar merhaba bende 6hafta 6günlük hamileyim ama hiç doktora gitmedim evde idrar testi yaptım sizce doktora nezaman gitmeliyim

zamancim bende 6 hafta 1 gunluk hamileyim bu agrilar cok normal bebek rahimde kendine yer actikca gerilen rahim agriyor dogal olarak bundan 1 hafta onceye kadar benimde agrilarim coktu ama simdi hafifledi cok sukur ara ara oluyor ama ilk zamanlardaki gibi degil!!!

semras merhaba ben de yeni hamişimmm bu gebelik takvimni bende eklemek istiyorum imzama ama nasıl olacağını bilmiyorum yardımcı olur musun?

canım baby-gaga diye bir site var oraya giriyorsun üye oluyorsun ve son adet tarihini giriyorsun o sana hesaplıyor ve bir adres veriyor URL uzantılı onu alıp kontrol panelinden imza ayarlarındaki boş alana yapıştıryorsun yapamazsan bu konuya son adet tarihi bırak ben yapar tekrar bu konuya koyarım oradan kopyalar yapıştırırsın ok ?

merhaba arkadaşlar 6hafta 6günlük hamişim doktora gitmedim şuan gitsem vajinal ultrasonlamı bakılır yoksa karındanmı bilgilendirirseniz seviniriml

X