anne karnında bebekte mesane ve böbrek problemi

myline

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2009
1.418
4
kızlar merhaba biraz önce doktordan geldim moralimi bozmamaya çalışıyorum çünkü henüz kesin değil doktorum ayrıntılı ultrasondan sonra karar verilecek. bebeğimin mesanesinin çok dolu olduğunu idrarını yapmadığı için de böbrege baskı yaptığını söyledi ve böbrekte ufak çaplı bir şişlik varmış. bi kaç gün sonra ayrınılı ultrasona alacak ve doğumdan sonrada takip edilmesi gerektiğini söyledi.
lütfen dua edin (bende ediyorum tabi) bebeğimde bir sorun çıkmasın. Allah sağlıklı bir şekilde kavuştursun bebeğimi bana ve herkesin bebeğini.

Canım inşallah ayrıntılı ultrason sonucun iyi çıkar :Saruboceq:
Bir problem yaşamazsın umarım :nazar:

canım gerçekten çok üzüldüm.geçmiş olsun dualarım seninle umarım bi problem olmaz.bu arada kaç haftalık gebesin

geçmiş olsun canım
inş. güzel haberlerde yazarsın buraya
kaç aylık şuan hamileliğin

teşekkür ederim rkadaşlar hepinize 37+5 günlük hamileyim 9-10 gün sonra sezeryan olacağım.

karnında durması mı yoksa bir an önce doğması mı iyi olur bu durumda ? bunu iyice araştır konuş bence ona göre belki bir an önce doğması gerekir. benim kızın 35 haftalık doğmuştu suyu bitmişti .kuvöze bile girmedi gayet sağlıklı çok şükür bazen erken doğum iyidir dışarda tedavi edilir

karnında durması mı yoksa bir an önce doğması mı iyi olur bu durumda ? bunu iyice araştır konuş bence ona göre belki bir an önce doğması gerekir. benim kızın 35 haftalık doğmuştu suyu bitmişti .kuvöze bile girmedi gayet sağlıklı çok şükür bazen erken doğum iyidir dışarda tedavi edilir

bilmiyorum hiç perşembe günü belli olacak zaten haftayada sezeryan olacağım herşey ayrıntılı ultrason sonucu belli olacak inşallah bi sorun çıkmaz da beebeğimi sağlıklı olarak kucağıma alırım.

Canım bebeğinde olabileceğini söyledikleri o problem gebelik nedeniyle şu an bende varmış. Yani benim bebeğimde değil, direkt bende, benim böbreğimde. Geceyi acilde geçirdim. Şu an hem bebişine hem de kendime dua ediyorum :) Umarım bebişin sağlıkla doğar, umarım ben de sağlığıma kavuşurum...
Geçmiş olsun...

Canım bebeğinde olabileceğini söyledikleri o problem gebelik nedeniyle şu an bende varmış. Yani benim bebeğimde değil, direkt bende, benim böbreğimde. Geceyi acilde geçirdim. Şu an hem bebişine hem de kendime dua ediyorum :) Umarım bebişin sağlıkla doğar, umarım ben de sağlığıma kavuşurum...
Geçmiş olsun...

çok geçmiş olsu gizem umarım bir an önce sağlığına kavuşursun. çok üzüldüm hamilelikte de çok sıkıntı verir. Bebğin pozisyonundan mı kaynaklıyormuş acaba...
çok teşekkür ederim bende sizler için dua edeceğim allahım bütün hamilelerin yardımcısı olsun.

çok geçmiş olsu gizem umarım bir an önce sağlığına kavuşursun. çok üzüldüm hamilelikte de çok sıkıntı verir. Bebğin pozisyonundan mı kaynaklıyormuş acaba...
çok teşekkür ederim bende sizler için dua edeceğim allahım bütün hamilelerin yardımcısı olsun.

Bebek yaslandığı taraftaki böbreğimin kanalını sıkıştırıyormuş, o kanal yoluyla idrar böbrekten çıkıp mesaneye gidiyormuş normalde, bebek kanalı sıkıştırınca idrar mesaneye yeteri kadar gönderilemiyormuş, bir kısmı böbrekte kalıp böbreğin genişlemesine neden oluyormuş. O da çok feci ağrı yapıyor... Dün gece iki gözüm iki çeşme gittim acile... İğneler, ilaçlar, serumlar falan... Ancak geldim kendime... Dediğin gibi, hele bu sıcaklarda o kadar moral bozucu bir şey ki...

Geçmiş olsun dileklerin için çok teşekkür ederim, umarım bebişin de ben de sağlıklı oluruz :)

geçmiş olsun anlayamadığım niçin ayrıntılı ultrason için ayrı bir randevu verip bekletiyorki yapıverseydi ya çok zor bir iş dki aynı ultrason muayenesi işte hem böbrekte bir problem varsa çıkmaz mıydı şimdi yeni mi oluştu acaba bu yoksa doktorunuz mu görmedi benim başıma gelenlerden sonra çok evhamlı oldum ve doktorlara karşı çok şüpheci oldum

geçmiş olsun anlayamadığım niçin ayrıntılı ultrason için ayrı bir randevu verip bekletiyorki yapıverseydi ya çok zor bir iş dki aynı ultrason muayenesi işte hem böbrekte bir problem varsa çıkmaz mıydı şimdi yeni mi oluştu acaba bu yoksa doktorunuz mu görmedi benim başıma gelenlerden sonra çok evhamlı oldum ve doktorlara karşı çok şüpheci oldum

teşekkür ederim canım iyi dileklerin için ultrasonda fark etti zaten ama idrar boşaltımını takip etmekiçin sonrasına gün verdi ve bugün herşey normal, ama yinede takip etmeye devam edeceğiz dedi doğumdan sonrada inşallah bundan sonrada yoluda gider.

Son düzenleme:
hayırlısıyla bebeğine kavuşursun işallah canım...
Allah sanada bebeğinede sağlık nasip etsin.
geçmiş olsun...

hayırlısıyla bebeğine kavuşursun işallah canım...
Allah sanada bebeğinede sağlık nasip etsin.
geçmiş olsun...

teşekkür ederim canım Allah razı olsun senden. Allah bütün hamilelere ve bebeklerine sağlık sıhat versin.

X