Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Peruk Kullananlarin Paylasim Alani

hulyaeksi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2007
58
0
41
Kizlar Mrb Ben Peruk Almak Istiyorum Değişik Değişik çünkü Eşimle Sürekli Dişarlardayiz Iş Yemeği Gezmek Için Falan Surekli Dişarlardayiz Yok Düğünler Yok Yemekler Geceler Falan Herzaman Kuaföre Gitmekten Bööööööö Geldi Arti Zaten Zamanimda Yok Yetişemiyorum Peruk Almak Istiyorum Kullanan Varmi Nasil Kullaniliyor Nerden Ne Marka Alabilirim Bilgisi Olan Varsa Sölerse Sevinirim Dunyanin Parasini Harciyorum Saçima Başima

canım peruk derken ,herhalde postiş falan demek istiyorsun,yoksa öyle komple peruk takıp çıkmayacaksın değil mi?Çünkü çok belli oluyor..ancak tepeden toplamalı kuyruk postişler ve bir de yine saça tarakla oturtulan postişler var,onlar kuyruk değil,serbest saç..Artık büyük semt pazarlarında bile satılıyor,mesele Bakırköy Cumartesi pazarında,birkaç stand var..ayrıca yine bakırköyde bir çok perukçu var..Fiyatları telin kalitesine göre değişiyor,ayrıca satıcı nasıl kullanıp takacağını da ayrıntılı anlatıyor.Bende kuyruk postiş vardı,bir fuardan almıştım..zor zamanlarda imdada yetişiyor evet..saç tonunu tutturunca anlaşılmıyor bile..ama çok uzun veya çok havalı dalgalı falan olunca haliyle dikkat çekip anlaşılıyor..Normal görünümlü ve saç tipine uygun,düz veya dalgalı alabililrsin..çevrende yoksa,nette postiş diye arama yap,bir sürü sayfa açılacak..sevgiler.

bende kullanmak istiyorum ama benim saçım doğuştan kızıl ve aynı tonu bulmam imkansız çok uğraştım olmadıı :KK43:

Saolun Kizlar
Bakayim Bi Biktim Ya Kuaförlerden Ve çok Para Veriorum
Her Gittiğimde Maaşi Kuförlere Yatiriom

Valla ben 3 ay önce saçları kazıttığım için mecburen kullanıyorum.Hani okul falan olmasa neyse ve de 18 yaşındayım ve de benim için nerdeyse hayatımın dönüm noktası..başta çok tuhaf hissettim kendimi ama zaten saçlarım uzadı sayılır..ilerde bana büyük bi anı olucak ve de 1 ay kadar daha sabretmem lazım sanırım:KK43:sıkıldım yaz da geldiii zaten:KK43:

bende kullanmak istiyorum ama benim saçım doğuştan kızıl ve aynı tonu bulmam imkansız çok uğraştım olmadıı :KK43:
canım gerçek saç alıp iyi bi kuaföre götürebilirsin
saçının tonunu bikaç boya karıştırıp bulacaktır..kaydirigubbakcemile2

Saolun Kizlar
Bakayim Bi Biktim Ya Kuaförlerden Ve çok Para Veriorum
Her Gittiğimde Maaşi Kuförlere Yatiriom
canım istediğin gibi peruk olduğu anlaşılmayacak ve güzel görünecek bir peruk için çok para ödemen lazım..kuaföre git daha iyi :) sırf saçtan elde edilen çok doğal peruklar var..ama kaliteli çıtçıtlar bile 200 tlden başlarken onlar ne kadardır allah bilir..
en iysi poştiş aparatlar alman..tavsiyem onu da gerçek saç olanından alman..yoksa parlar dolaşır kötü durur

merhabalar

uzun zamandır saç problemi yaşiorum ve kalmadı kafamda saç ,tedavi oluyorum ama uzun süreceğini biliyorum .

benm gibi olup peruk kullanan var mı arkadaşlar?

bende bi ara bakmistim istanbulda tarlabasi peruk postis satan yerlerle dolu bi bakin derim bende yaza gelince sadece saçimin önü için kahkül almak istiyorum kendi saçimi toplayip ondende kahkülü takip farklilik yapicam hemde daha gür görünür saç.

Eğer peruk kullanmak ve doğal durmasını istiyorsanız ucuza kaçmamalısınız. Bildiğim kadarılya %100 insan saçı ve tül peruklar kendi saçınızdan ayırt edilemeyecek kadar doğal duruyor. fiyatları 455 tl civarı

Son düzenleyen: Moderatör:
bende peruk bakıyorumda nerden satın alabilirim bildiğiniz internet sayfası varmı acaba

merhabalar

uzun zamandır saç problemi yaşiorum ve kalmadı kafamda saç ,tedavi oluyorum ama uzun süreceğini biliyorum .

benm gibi olup peruk kullanan var mı arkadaşlar?

Ben aynı senın gibiyim peruk kullanıyorum medikal peruk internetten incele rahat ve çok doğal ....saçlarım artık gelmiyor denemediğim şey gitmediğim dr kalmadı takıntılı biri olup çıktım sürekli saç ıle ilgili yazılar arştırıp okuyorum ama tavsiye ederim canım geçmiş olsun ....

Valla ben 3 ay önce saçları kazıttığım için mecburen kullanıyorum.Hani okul falan olmasa neyse ve de 18 yaşındayım ve de benim için nerdeyse hayatımın dönüm noktası..başta çok tuhaf hissettim kendimi ama zaten saçlarım uzadı sayılır..ilerde bana büyük bi anı olucak ve de 1 ay kadar daha sabretmem lazım sanırım:KK43:sıkıldım yaz da geldiii zaten:KK43:

canım ben de kazıtmak istiyorum sorularım olacak sana mesajı görürsen yazar mısın

merhaba bende kaztmayı düşünüyorum ama peruksuz gezemem forumda sana rastladım biraz bilgi almak istiyorum senden

bende peruk nerden kaça alınır diye araştırırken, aklıma burası geldi ve sizleri buldum, bende saçlarımı 3 numara yaptırmak istiyorum, boyadan bir garip oldu, kestirdim uzamadı, ne toplanıyor, ne salık duruyor, gördükçe canım sıkılıyor. Kullanımı nasıl? kulanışlı oluyor mu merak ediyorum.

Ben aynı senın gibiyim peruk kullanıyorum medikal peruk internetten incele rahat ve çok doğal ....saçlarım artık gelmiyor denemediğim şey gitmediğim dr kalmadı takıntılı biri olup çıktım sürekli saç ıle ilgili yazılar arştırıp okuyorum ama tavsiye ederim canım geçmiş olsun ....
Medikal peruğu ne kadara aldın canım 2 bin civarı diyorlar ama o kadar olur mu benim de başımın üstünde seyrelme var artık peruğum olsun istiyorum kullanmadı kolay mı uçmaz dimi

Medikal peruğu ne kadara aldın canım 2 bin civarı diyorlar ama o kadar olur mu benim de başımın üstünde seyrelme var artık peruğum olsun istiyorum kullanmadı kolay mı uçmaz dimi
benim perugum 2500 lıraydı değişiyor uzunluklarına göre fiyatları ucmuyor çok dogal

Son düzenleyen: Moderatör:
X