Pimapendeki Boya Lekeleri İçin Yardım !!!

AysenuR_R

Diş hekimi
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2008
40
0
Arkadaşlar Pimapendeki Boya Lekelerini Gidermek İçin ellerim koptu ama hiç etkili olmadı.Ne önerirsiniz??

boya lekeleri ancak selülozik tinerle çıkıyor,eldiven giyin ve kötü bez kullanın.Sonra atmanız gerekebilir.

biz de tineri denedik ama inşaat kalıntıları da olunca çıkmadı geçen hafta pencerelerde dahil bulaşık teliyle eşim cıllıt bang le tellerdi bende arkasından durulayıp sildim anca çıkardık bu hafta da arka camları yapıcaz inşallah ama bastırmadan yapsın kocişim çelik kapımızı yaparken güç deneyince soymuş kapının yarısı çelik yarısı ahşapmış süprizzzzz

benim parkelerimde boya lekeleri vardı kesinlikle tinerle çıkaramamıştım üç dört yıldır duruyordu birgün ojelerimi çıkarırken aklıma geldi asetonu denemek ve şişeyi bitirdim umarım yardımım dokunur fakat pimapende sararma yaparmı bilemem çünkü tırnakları sarartıyor biliyorsun kolay gelsin cevap yaz merak ederim ben...

boyalı yerleri ıslatıp ince telle yada bıçağın arkasıylada çıkarabilirsin biraz zaman alıyo ama işe yarıyo pimapene zarar vermeden tabi

Arkadaşlar,boya lekelerini ıslatıp,boya spatülleri vardır ya onlarla kazıyarak çıkardık,az bir kısmı kaldı,onlar da temizlik yaptıkça çıkacaktır diye düşünüyorum..Yardımlarınız için teşekkürler

Arkadaslar bildigimiz aseton cikartiyor parkelerdende pimapendende

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aynen oyle valla asıl temizlik maddesi o tek gecerim valla

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X