Power Plate

kizlar bende pover plateye 1 aydir gidiyorum diyetde yapiyorum vücudum toplandi ama bir gram kilo veremeisim moralim sifirrrr
ben baya kilo verince basladim pover plateye kilo vermem durmustu sporu degistir dediler degistirdim ama kilom ayniiiii

merhaba kızlar,

ergenlikten beri ilk kez kilo aldım hem de 10 kilo birden. yaş da 35 tabi herhalde normal vücudun dengesinin bozulması.
dün paraya kıyıp powerplate e başladım, bugun yengeç gibi yürüyorum, her yerim et kesmiş.

bakalım istikrarlı bir şekilde devam etmeyi planlıyorum umarım faydasını görürüm

Kizlar bu power plate cok ise yariyor gibi ama sadece titreterek butun bunlari sagliyosa, bunu bulanlar bence nobel almali:))). Yok bole bi sey tam tembel isi ustune cik titre ve zayifla

bende bursada 10 seansını indirimli 25.tl ye aldım bugün 3 seasnsımıza gideceğim ama inanlmaz çalıştırıyor kasları ve işe yaradığını düşünüyorum tabi bunun yanında kavitasyon elektro terapi ve ozon terapiye gidiyorum inşallah hepsiyle bayağı bi zayıflarım tek dileğim bu...

Kızlar selam! ben de power plate denemiş biri olarak eğer belinizde sırtınızda bir sıkıntı bir rahatsızlık var ise denememenizi öneririm. Çünkü benim hastalğımı arttırdı.. Fıtıklarım vardı feci azdı.

Ben voit crazy fit olanı kullanıyorum.Çok sallıyor falan filan diyenler var ama kesinlikle öyle değil.Eğer üzerinde doğru duruşu sağlarsanız asla zarar vermiyor.
Örneğin kalça ve basen bölgesini adeta depreştiriyor.Zararı olsaydı bana olurdu şimdiye kadar.

Ben voit crazy fit olanı kullanıyorum.Çok sallıyor falan filan diyenler var ama kesinlikle öyle değil.Eğer üzerinde doğru duruşu sağlarsanız asla zarar vermiyor.
Örneğin kalça ve basen bölgesini adeta depreştiriyor.Zararı olsaydı bana olurdu şimdiye kadar.
Kalça ve basen bölgende incelme oldumu benim sorunumda o bölgelerde :KK43:(

15 seans gittim.. 30 dk powerplate 15-25 dk da eliptik yapıyordum. Kilo vermedim.. Yağ yaktım kas yaptım. Devam etseydim daha çok yararını illaki görürdüm. Yazılımcı olduğumdan ne kadar hareket o kadar iyi mantığıyla bakmıştım. Sonuçlara pek odaklanmadım :)

Bayanlar öncelikle belirtmek isterim ki; gruba stüdyomuzun kampanyası hakkında bilgi vermek için girmiştim.
Ancak bazı arkadaşlara çok yanlış bilgiler aktarılmış, bunu da düzeltmeden geçmek istemedim.

kilo kaybı için power plate, sıkılaşmak için pilates reformer (aletli pilates) yapmalısınız. Arzu eden karma paket de uygulayabilir.
power plate vücuda verdiği vibrasyon gücü ile yağ tabakalarının daha kolay parçalanmasını sağlar.
yalnız, 10-15 seansta mucize beklemeyin, unutmayın ki o kiloları o kadar kısa sürede almadınız, atması da biraz meşakkatli olacaktır.
Öncelikle uzun zamandır spor yapmadıysanız, 10 seans sonunda 1-2 kg kaybedersiniz ama aldanmayın bu kaybettiğiniz yağ değil, vücutta biriken fazla su yani ödemdir. Kilo kaybını bu aşamadan sonra yaşarsınız.
Ancak; zaten aktif spor yapan bir biriyseniz, destekleyici olarak pilates reformer'a yönelebilirsiniz, toparlanmayı sıkılaşmayı hızlandırır.
Gym + power plate, spor yapan biri için fazladan kas yorgunluğu olur. Ki bunu ancak sporcular yapar, formda kalmak adına.
power plate haftada 2 yada 3 gün (kişiye göre) 30 dk.lık, "doğru egzersiz" programı ile yapılmalıdır.
Beslenme takviyesi, yağ yakıcı vs. "KESİNLİKLE" kullanılmamalıdır. Sağlığınız kumar oynayacak kadar değersiz değil.

Change Stüdyo Erenköy / İstanbul
*10 ders Power Plate 300 TL,
*20 ders Power Plate 500 TL,

*10 ders Pilates Reformer 650 TL,
*20 ders Pilates Reformer 1.100 TL,
Şemsettin Günaltay Cad. No:107 K:2 D:2 Erenköy
0530 872 6030 numaralı telefondan hocalarımızla iletişim kurabilir, demo ders talebinde bulunabilirsiniz.

X