Power Plate

ben geçen hafta başladım bakalım,bel ve karın bölgesi için.
3 seans oldu ,daha bişey yok,gelişmeleri yazarım...sengözlerimebaksanab

mutlaka yaz canım gelişmeleri.Çnk bende aynı bölgeler için gitmeyi planlıyorum .Umarım faydasını görürsün.

snops kime gidiyorsun power icin? satıs ta yapan bir yer vardı orası mı?
etki etti mi peki?

püskütüm l-carniteyi almadım cünki midem cok hassas güvenedim ona

power-plateyi en az 25-30 dk yapıyoruz bitince yürüyüş bantına biniyorum ve 40 dk falan sürüyo

bide powerplate yaparken ayaklarıma ağırlık takıyolar hergün artıyo bu ağırlık dün 2 ser kilo taktılar
sende de yapmıslarmıydı
ama hareketler cok zorlayıcı :1rolleyes:

acetly carnitine alın
bu bagırsakta cozundugunden mıdeye birsey olmuyor:lepi:vereliniortak

snops kime gidiyorsun power icin? satıs ta yapan bir yer vardı orası mı?
etki etti mi peki?

kızılayda bir güzellik merkezine gidiyorum,diğer stüdyolor bana uzak geldi,bu daha merkezi biryerde,fiyatıda daha uygun.
ben önce el masajı yaptırıyorum bölgesel,,,,sonra yürüyüş bandı,,,sonra power plate..
daha 4.seans yaptırdım şimdilik gelişme adına çok erken, birşey diyemem.belki haftaya bakalım a.s
carnitine gelince bilemiyorum,bu tarz dışardan alınan kimyasal destekleri pek sağlıklı bulmuyorum..

bende biraz araştırdım ve bu tekniğin iyi olduguna karar verdim ve en kısa zamnada da bşlayacağım . zaten kıs ayları böyle işler için birebir.

bursa altıparmak da epiplus güzellik merkezine gittim bugün.20 seans için 250 tl dediler ve saanslar 15 dk değil 30 dk.bana çok ucuz geldi.şuan diyet yapıyor ve akşamları 1,5 saat yürüyüş yapıyorum önümüzdeki iki hafta içinde powerplate ye başlayacağım .lazer için gitmiştim şimdi bakım kürüne power plate de ekliyorum.birde bu firmanın poverplate, karboksi terapi ve adını anımsamadığım bir yöntem ile 3 aşamalı toplu zayıflama kürü var 1000-1500 tl arası bir fiyat verdiler.sanırım diyetisyen desteğide içinde.

arkadaşlar 10.seansı bitirdim..power plate'in etkili olduğu kesinlikle şüphe götürmez,en son 7. seansta ölçümlerimde( yaklaşık 2,5 haftayken);;;
kilo;; -3.kg. verdim
bel,kalça,basen,karın,bacak;; toplamda 2cm inceldi yani yarım beden hihoyyyt
bakalım az kaldı seans bitince istediğim ölçülere kavuşurum inş,ama zaten baya bi hafiflik ve erime hissediyorum.
yalnız incelme daha ön planda oluyor,kilo vermek ikinci planda ;yani az kilo versenizde istediğiniz bedene inebiliyorsunuz.
birde power plate için daha ehil yerleri tavsiye ederim,hani şu cihazı satan firmanın heryerde bulunan stüdyoları varya,onlar gibi,.fiyatı biraz düşük diye heryere gitmek doğru değil.çünkü cihazın üstündeki hareketleri yaparken doğru duruş çok önemli!!! çalıştırıcının bunları çok iyi gözetlemesi ve etüt ettirmesi lazım, yoksa hiçbir etki etmeyebiliyor..a.s

hayır platesle bir lgisi yok bu bir spor aleti ama bildiğim kadarıyla bir saatte yaptığın spora onunla yaptığın 15 dk eşit oluyor .Bir hoca eşliğinde çalışıyorsun.Vucuda çok sayıda titreşim gönderip kasları harkete geçiriyor diye biiyorum.Yanlışım varsa şimdiden özür...

arkadaşlar 10.seansı bitirdim..power plate'in etkili olduğu kesinlikle şüphe götürmez,en son 7. seansta ölçümlerimde( yaklaşık 2,5 haftayken);;;
kilo;; -3.kg. verdim
bakalım az kaldı seans bitince istediğim ölçülere kavuşurum inş,ama zaten baya bi hafiflik ve erime hissediyorum.
yalnız incelme daha ön planda oluyor,kilo vermek ikinci planda ;yani az kilo versenizde istediğiniz bedene inebiliyorsunuz.
birde power plate için daha ehil yerleri tavsiye ederim,hani şu cihazı satan firmanın heryerde bulunan stüdyoları varya,onlar gibi,.fiyatı biraz düşük diye heryere gitmek doğru değil.çünkü cihazın üstündeki hareketleri yaparken doğru duruş çok önemli!!! çalıştırıcının bunları çok iyi gözetlemesi ve etüt ettirmesi lazım, yoksa hiçbir etki etmeyebiliyor..a.s

süper ölçüne kavuşmana sevindim.Bende izmire dönünce başlayacağım zaten zayıfladım ama sıkılaşmak istiyorum özellikle göbek çnk sezeryanla doğumdan sonra kaldı .

kilo;; -3.kg. verdim

canım,ben de ankarada oturuyorum..baya araştırdım ama kafama göre çok bi yer bulamadım açıkçası...bi yere gittim kapanmış..senin gittiğin yerin adını öğrenebilirmiyim?fiyatı da söylersen 10 numara olurkaydirigubbakcemile5

merhaba arkadaşlar bizimde bir zayıflama birimimiz var bu soylediğiniz daha doğrusu size verilen bilgiler ve uygulama şekli genel olarak cok yanlış.power plate tercihe bağlı tek başına kullanılır o bir zayıflama değil spor aletidir en yanlış verilen bilgi bu an başta.onun yanında elektroterapi ve sauna gibi uygulamalarda uygulanmalıdır kişiye. Bahsettiğim yer bahçeli 7. cadde de.bizim uygulamalırımzda kişi burdan 10 cm incelmeden çıkmaz asla. bilgi almak için bana özel mesaj atabilirsiniz. zemuszemus

merhaba arkadaşlar bizimde bir zayıflama birimimiz var bu soylediğiniz daha doğrusu size verilen bilgiler ve uygulama şekli genel olarak cok yanlış.power plate tercihe bağlı tek başına kullanılır o bir zayıflama değil spor aletidir en yanlış verilen bilgi bu an başta.onun yanında elektroterapi ve sauna gibi uygulamalarda uygulanmalıdır kişiye. Bahsettiğim yer bahçeli 7. cadde de.bizim uygulamalırımzda kişi burdan 10 cm incelmeden çıkmaz asla. bilgi almak için bana özel mesaj atabilirsiniz. zemuszemus

ben özelden cevap yazamadım merkezin hakkında bilgi verebilirsen sevinirim bide ücretleri hakkında

kilo;; -3.kg. verdim
benm de acil ihtiyacım var böyle birseye gittigin yerin adı ne canım? bi de fiyatı nedir?
kızılayda dior die bi yer var orası mı internet sitelernde 5 haftalık bi zayflama programı görmüştm ona benzettm.

evett bn de özelden msj atamıyorum. merkez ve fiyatlar hakkında bilgi verirseniz sevinirim...

Bahçeşehirde tamamem kadınlara özel olarak hizmete girmiş bir Spor ve Bakım stüdyosunda Power Plate bulunmaktadır.

X