Saç Rengi ve Saç Boyama karamel istedim böle oldu peki şimdi napmalı yardım lütfen:/

lethem

Guru
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2008
2.680
390
kızlar tabanda akmış kızıl vardı. orialle açtı kuaför sapsarı yaptı, sonra karamel istedim ben hemen olmaz dedi, böyle bişi yaptı. 1-2 boyamada istediğin gibi olur dedi ama şimdi neye boyamam lazım bi yardım edin lütfen:KK43: beğenmedim ben 2-3 haftaya 2. yada 3. resimdeki gibi yapmak istiyorum nasıl olcak?? neyle ne karıştırcam kafamçokkarıştı
kuaföre de gidemem artık evde alıp yapcam napsam kii

Eklentiler

• $100_2743.jpg
    $100_2743.jpg
    6,9 KB · Görüntüleme: 91
  • $karmel.jpg
    $karmel.jpg
    13,1 KB · Görüntüleme: 82
  • $budur.jpg
    $budur.jpg
    10,3 KB · Görüntüleme: 86
hatta daha sarımsı duruyo normalde. bu resimde biraz koyu çıkmış saçım

ben de açık karamel istiyorum ama sırf bu yüzden güvenemiyorum kuaförlere..hemen olmaz demiş sen şimdi birşey yapma bence birkaç kere daha git aynı kuaföre olmazsa o zaman bakarsın çaresine..

bence rengi çok hoş sabret ve diğer boyamalarını bekle derim ben yıpranmasın saçların...

sana karamel gitmemiş tatlım renkli gözlülere gidiyor...
sen ne renk yap biliyormusun...
gülben ergen koyu renge boyamış...imaj degiştirmiş..hemen bak o renk çok güsell

ben de yakıştıramadım nedense koyu renkler daha çok yakışır gibi geliyor bana da

cnm bence yakışmamış bu renk seni soluk göstermiş sana koyu renklerin çok daha yakısacagını dusunuorum

ben de aynı fikirdeyim..kesinlikle koyu tonlar daha çok yakışır sana canım. çikolata kahve tenine gider gibime geliyor

X