Duygu'nun Yeni Gelin Evi:)

Allah huzurla oturmayı nasip etsin her daim :)) güzel bi evin var cnm..

Çok güzel bir ev güle güle oturun. Sadece ...mutfak perdeleri kırmızılı, beyazlı, siyahlı daha modern perdelerden olsa daha da hoş olur gibi geliyor.

Teşekkür ederim...a.s.
Mutfak perdeleri için evet dediğiniz olabilirdi güzel fikirCADIARZU Belki ileride değiştiririm.a.s

oyy oyyy tatlışım herşey çok güzel güle güle oturun ağzınızın tadı hiç bozulmasın canım

Duygu :mymeka:
neden haber vermiyorsun eklediğini bi anda gördüm yahu tabi pembe koltuğa oturdun ya havalandın dimi. sempatiksalakcinni Neyse :KK70: :KK70:

canım evin çok şirin gerçekten huzur dolu duruyor resimlerden bile cıvıl cıvıl canlı canlı kaydirigubbakcemile5
Salonun kahveli oturma odan morlu hele o mutfak yok mu kırmızı :jeyyar:bayılıyorum kırmızı ya
Güle güle otur çok şirin ve güzellmiş evin.

çok güzel, çok şık, çok zevkli,..... çok beğendim gülegüle sağlıkla huzurla oturun inşallah...

duygucum evine bayıldım canım çok zevklisin allah iyi ve mutlu günlerde oturmanızı nasip etsin:nazar:
ayrıca mutfakta kırmızı uyumluluğu çok güzel:içelim:

Duygu :mymeka:
neden haber vermiyorsun eklediğini bi anda gördüm yahu tabi pembe koltuğa oturdun ya havalandın dimi. sempatiksalakcinni Neyse :KK70: :KK70:

canım evin çok şirin gerçekten huzur dolu duruyor resimlerden bile cıvıl cıvıl canlı canlı kaydirigubbakcemile5
Salonun kahveli oturma odan morlu hele o mutfak yok mu kırmızı :jeyyar:bayılıyorum kırmızı ya
Güle güle otur çok şirin ve güzellmiş evin.

Spaydi değil pembe kırmızı koltuk bulup otursam yine havalanmam:nazar:
Daha yeni açtım konuyu haber edecektimboshayallersmile

Rengarenk beğendin değil mi?kaydirigubbakcemile3
Ev görmeye gelenler nasıl cesaret etmişsin kırmızı mutfağa diyorlar?
Hoş durmaz dediler ama ben beğendim...
Güzel yorumun için de ayrıca teşekkürlerolumunekankayizsmilea.s.

Spaydi değil pembe kırmızı koltuk bulup otursam yine havalanmam:nazar:
Daha yeni açtım konuyu haber edecektimboshayallersmile

Rengarenk beğendin değil mi?kaydirigubbakcemile3
Ev görmeye gelenler nasıl cesaret etmişsin kırmızı mutfağa diyorlar?
Hoş durmaz dediler ama ben beğendim...
Güzel yorumun için de ayrıca teşekkürlerolumunekankayizsmilea.s.

aman bende elimde olsa kırmızı yaparım kısmet belli mi olur öyle çok istiyorum ki belki de olur sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
Hepsi muhteşem olmuş -tatlicadiarzu-:nazar:

aman bende elimde olsa kırmızı yaparım kısmet belli mi olur öyle çok istiyorum ki belki de olur sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
Hepsi muhteşem olmuş -tatlicadiarzu-:nazar:

Kırmızı sonuçta güzel olmaz mı?:jeyyar:
Herşey gönlünce olur inşallah canım:asigim:

çok güzel döşemişşın canım pembelere bayıldım ayrıca fillerinede bayıldım uğur getirir diyorlar güle güle kullan.

çook ama çok beğendim o kadar sıcak o kadar huzur dolu görünüyor ki buradan bakınca dilerim gerçekten ağız tadıyla mutlulukla sağlıkla huzurla oturursunuz yuvanızda canımmmmopuyorumnanaktan

Canım benim çok güzel evin :nazar:
Ağzınızın tadıyla oturmayı nasip etsin Allah :nazar:

Duygu bayıldım evine maşallah diyeyim
çok sıcak bi görüntüsü var
Allah mutluluk,huzur versin
mutluluklar diliyorum

X