Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

selam herkese günaydın geçen haftalarda sitemiz 81 etap birincisi seçti beni teşekkürler
ben 5 ci takımdan katılıyorum
hedefim 85 e inip bebek sahibi olmak
benim uyguladığım diyet düzenli beslenme diyeti
yani uymaya çalışıyorum ve onunla kilo veriyorum. spor bazen yapıyorum bel fıtığım var hemen ağrıyor. yürüyüş yapamıyorum iş gereği.
günlük beslenme programım şöyle
sabah aç karnı ılık limonlu su 5 i biryerde çayından 1 bardak yarım saat sonra 1 dilim kepekli ekmek 1 dilim peynir. bazen 4-5 zeytin yiyorum
ara öğün 2 meyva
öğlen 4 yemek kaşığı sebze 4 yemek kaşığı pilav yada makarna 1 dilim ekmek bazen ekmeği yemiyorum bile bazende yanında slata yiyorum çalıştığım için hepsini birarada yiyemiyebiliyorum
ara öğün 2 meyva
akşam yine öğlenki menü
öğlenleri 1 bardak yoğurtta var ama ben işe getirmiyom. bu yediklerimin dışında bişey yemiyorum kaçamak yapmıyorum akşamları yemekden sonra çok acıkırsam 1 meyva yiyorum yada 1 bardak süt. çerez tatlı ekmek hamur işi aşırı meyva yemiyorum.
yemek yerken önce salatadan başlamak mideyi şişiriyor ve 4 yemek kaşığı yediğim yemek çok geliyor.:))

böyle yaparak 5 kilo verdim. kısa zamanda. sporda yapabilsem bu rakam 2 ye katlancak.
şimdiden bütün arkadaşlara kolay gelsin

Son düzenleyen: Moderatör:
yukarıda yazmayı unutmuştum başlığıda yeni öğrendim senağlama

bol su içmek 4 yemek kaşığı ölçüde beslenmek ve 5 i brarada su içmek ara kaçamak yapmamak

Bonibonlar, "bu hafta neler oldu?" başlığına 83. etap bilgilerini ekledim.
Taşınmak üzere olduğumu daha önce söylemiştim.. Pazar gününe işler yetişmediği için taşınmam Çarşamba gününe kaldı.
Salı gününden sonra yokum anlayacağınız..

İnterneti de, eksikliğini hissedeceğim güne kadar bağlatmam herhalde.. yerimseniben Yani ne kadar süre burada olmam, bilemiyorum..

Kalın sağlıcakla.. a.s.

Canım Allah kolaylık versin, sağlıkla taşının inşallah. Bilmiyorum ama umarım kendi evine taşınıyorsundur, yoksa da en kısa zamanda kendi evin olsun:))
Canımcım sana çok teşekkür ediyorum. Bu aralar epey yoğunum ve vereceğin cezanın bana kaybettireceği vakti düşünerek elimden geleni yaptım. Sonuca kendim bile inanamadım.
Kızlar ne yaptığıma gelince, kilo vermek istiyorsanız;
1- Kakaolu püsküüt ile iddiaya girin naniknanik. Onun size vereceği cezayı düşünün. İnanmazsınız bayramda ittiğimiz her ziyarette tatlı ikram ettiklerinde "teşekkür ederim iddiaya girdim onu yiyemem" dedim kimse de zorlayamadı. Evdekini de eşime yedirdim.
2-Şu adımölçerlerden almıştım bu hafta onu taktım belime, öğleye doğru baktım adımlarım az olmuş kendime ürüyüş icatları çıkardım. İlaç almaya hastaneye ve eczaneye gitmeye üşenenlerin yerine işlerini yapıverdim, öğle arası yemeğe gidiyor gibi çıktım ama yalnız (arkadaşlarla çıkarsak ağır yemekler yiyerek geri dönüyoruz) dolaşıp dolaşıp döndüm işe. Dönerken de ebimdeki bozuklarla mandalina aldım, süt aldım. Öğle yemeklerim oldu bunlar.
3-sabah mutlaka eşimin zoruyla kahvaltı ettim ama çok az yedim.
4-Lahana kürüne başladım henüz 3 gün olmuştu ki afedersiniz aşırı gaz dolayısıyla haftasonu içmeye karar verdim bıraktım ama 3 gün içtim. Belki onun da faydası oldu. Çok tok tuttu zaten. Öğlen imek için küçük bir cam şişeye doldurup masamın üstüne koydm canım aburcubur istedikçe yudumladım. Arkadaşlar ne içtiğimi merak ettiler şimdi hepsi diyette:))

Peki bu verdiğim kilolarımı nasıl koruyacağım? Haftya biraz daha fazla şey yapmalıyım ki geri gelmesinler.
1-Lahana kürüne haftasonu devam cokacimcoook
2-Adımsayar yine takılacak :dance:
3-Eve meyve stoku yapılacak
4-hergün ne yediysem takımımla paylaşılacak (emin olun çok işe yarıyor)
5-Bugün kendime bir ödül vereceğim muhtemelen çok özlediğim mantı, ama tadımlık. Sonra sebze yemeklerime geri dönülecek ve son olarak da
6-stresten uzak durulacak (stresim artıkça aburcubura yönleniyorum, acıktığım için değil sinirden yiyorum).

merhaba şekerler

nedense kendimi şu an garip hissettim..sanki kürsüdeyim ve karşımda kk nın zayıflama yarışmasındaki arkadaşlar toplanmış beni dinliyor..ufff heyecanlandımmı nekaydirigubbakcemile3

bu hafta kilo vermemin ilk nedeni 8.takım olmuştur..diceksiniz ki her zaman o takım dimi..ama bu sefer farklı. geçen hafta hiç kilo veremediğimi hatta eksi kilo da olduğumu görünce acaip bozuldum ve bu hafta veremezsem takmdan ayrılıcam dedim.yani asıl hedefim takımdan ayrılmamaktı bu hafta..ve takımımı ve arkadaşlarımı öyle sevmişimki 1. oldum bu hafta ve tabiki 1 takımdan 13. takıma kadar tüm takım arkadaşlarımı..
bu hafta fazlasıyla yaptığım şey spor oldu..günde 1,5 saat spor yaptım..ve de yürüyüş..
yazarken ve okurken kolay gibi geliyor ama gerçekten kolay değil 1,5 saat spor yapmak..yaparken acıdan ağladığım da oldu ama acı çekmeden mutluluk olmuyor işte...
asansör kullanmayı bıraktım her gittiğim yerde merdiven kullandım..şekeri zaten bırakmıştım arada tatlı kaçamağım oluyordu..bu hafta tatlıda hiç yemedim..bol sıcak su içtim..:kahve: çay, kahve,hazır meyve suarı ve asitli içeceklerden uzak durdum..
veee sonunda kilo verdim:sm_cool: gerçekten tartıda ibrenin istediğimiz tarafa doğru gttiğini görmek oldukça mutlu ediyor..

arkadaşlar burda hepbirlikte incecik olucaz eminim buna..bir zamanlar 80 kiloydum ve her tarafımdan sarkmalar vardı..ne giyersem kapatamıyordum.zaten kışın iki pantolonum vardı birinin beli lastikli.tulum gibi onları giyiyordum hep..üstünede ne olursa..göğüslerim dev gibi olmuştu sanki..gerçekten düşündükçe ne kadar korkunç geliyor ama inanın bunları yaşamış olmamız hep yaşicaz anlamına gelmiyor..şişmanlık kaderimiz olmamalı..
şu an hedefime ulaşmadım belki ama en azından aynaya daha mutlu bakabiliyorum..kıyafet seçeneklerim fazlalaştı ve sarkmalarım yok..bunuda düzenli yaptığım spora borçluyum..mesela birzamanlar 64 ken zorla olan düşük bel pantolonum şimdi rahatlıkla oluyor..hemde karnım sarkmadan..sporla yağlar kasa dönüşüyor ve sarkma olmadan daha sıkı ve ince görünmemizi sağlıyor..
kaçamaklarımı sadece hafta sonlarına saklıyorum zaten zamanla mide küçüldüğünden fazlada yiyemiyorsunuz..ve farkettiğim bişeyde abur cuburlarımı bırakmış olmam. çok fazla bisküvi ürünü tüketirdim özellikle kaymaklısı şimdi hiç yemiyorum canımda istemiyor zaten..
öncelikle beynimi hazırlamam kendimi kasmama engel oluyor..ve bu yüzden belli zaman sonra yiyeceklere saldırmıyorum..
mutlu olmamız ve incecik kalmamız dileğiyle a.s.

arkadaslar bu hafta bırıncı olmusum.ınanın cok mutluyum.cuma gunu tartıda rakamı gordukden sonrakı mutlulugumu hıcbıseyle degısemem.bundan daha guzelde bır motıvasyon olamaz.neler yaptıgımıda anlatayım.zaten 10 kasımdan berı dıyetteyım.ama bır turlu sıstamımı oturtamamısdım bır ılerı ıkı gerı nermın cıgımınde dedıgı gıbı mehter takımı gıbı ılerlıyordum.bu hafta karar verdım kacamak nerdeyse yapmadım hatırladıgım bırtek dolma yedım ekstra karbonhıdrat olarak onun dısında sabah 1 dl tambugday ekmegı ıle kahvaltı yaptım.sebzelerımı 1 kıloyo 1 yemek kasıgı sıvıyag olmak uzere pısırdım ve 8 yemek kasıgı yedım ogunlerde.mutlaka ara ohun yaptım.1 tane meyve ıle.tuzu azalttım ve bence ıkı onemlı sey yaptımkı sımdıye kadar hayatımda yerlerı yokdu.bırıncısı su ıcdım.en az 2 lt. normalde su ıcınce mıgdem bulanır ama zorla ıcdım ve ıcdıkce susadım sankı.bıde 45 dk yuruyus yapdım arkasındanda nıvea body cd sını yapdım.bıde zayıflamayı cok ıstedım hepsı bıu.tabı yaparken bukadar kolay olmuyor ama sonucuna degıyor.ınsaallh bu hafta herkes ıstedıgı kadar zayıflıyabılır.tabı bende:eek:

günaydın kızlar. ben 6. takımdan. bu hafta içersinde lahana çorbası diyeti yaparak zayıfladım. hiç kaçamak yapmadan 3 öğün lahana korbamı tükettim. aralarda o gün içersinde listede meyve varsa meyve sebze olan günlerdesalata yapp yedim kırmızı etin olduğu günlerde ise kırmızı et pek sevmediğim iç.n o günlerde de tavuk etti tükettim. buu diyetle 88. etap kişisel birincisi oldum. tebrik eden bütün arkadaşlara teşekkür ederi. herkese sağlıklı kilo vermeler.

Hayırlı geceler kızlar ben 14. takımdan haysem uzun zamandır yarışmadayım fakat bu bölüme ilk defa kaptanımız neslihancığımın yönlendirmesiyle girdim
ben bu hafta bireysel sıralamada 1. olmuşum bu hafta yaptıklarımı sizinle paylaşmamı istedi
yarışmanın başından beri 19 kg verdim tabi inişler çıkışlar kenar köşe kaçamaklarla

istedigimizde başaramayacağımız bir şey olmadığını ögrendim önceden gözümde büyüyen kiloların aslında kararlılıkla özüvenle nekadar küçüldügünü birebir yaşadım
biraz uzun bi giriş oldu-tatlicadiarzu- kusura bakmayın neyse sadede geliyim benim bu hafta yediklerimcokacimcoook

hiç aksatmadan uyanır uyanmaz yarım litre su alan bardağımla sıcağa yakın sirkeli suyumu içtim kahvaltıdan hemen önce aynı bardakla yine su
kahvaltıda 1 dilim kepekli ekmek peynir az şekerli çay( ben tamamen şekersiz çayı kahvaltıda içemem ve rejimim boyuncada az şekerli içtim hep)zeytin
bunlar haricinde
soğanlı limonlu domates salatası haşlanmış yumurtanın beyazı da olabiliyor tercih sizin kahvaltımı hiç aksatmadım
ana menülerde kahvaltıdan sonra evde pişirdigim sebze yemeklerinden mesela
kıymalı karnıbahar yağı tuzu az kapuska
bol limonlu havuç salatasına kattığım pirinç lapası
yoğurda doğranmış layt kepekli bisküvi
zeytin yağlı pırasa
az yağlı az tuzlu sebze yemekleri yani
ekmek kahvaltı hariç yok
ara ögünlerde meyva fazlaya kaçmadan
her yemege otururken iki bardak su
günlük 3 litreye yakındı içtigim su
kuruyemiş yok tuz tamamen kesmeden az
bu hafta yaptıklarım bunlardı a.s
he birde bu hafta:eek: birgün misafirlerimle rejim dışı yutmuştum herşeyi
genelde egzersize çok üşenirim bu hafta 5 gün yaptımhihoyyyt
benden bukadar umarım sizlere fikir olmuştursengözlerimebaksanab

iyi akşamalr kızlarr
ben 14. takımdan nukeray
86. etapta etap birincisi oldum ve deneyimlerimi burada paylaşmam gerekiyormuş bu kuraldan haberim olmadığı için bu zamana kaldı yeni haberim oldu

lütfen kusura bakmayın sizi beklettiğim için Neslihandan da ayrıca özür diliyorum onu zor durumda bıraktığım içina.s.
püsküütçümsanada teşekkür ederim canım beni bilgilendirdinkaydirigubbakcemile5

gelelim birinci olduğum hafta neler yedimcokacimcoook
ben lahana çorbası diyeti yaptım herkez pek sağlıklı olmadığını söylüyor ama ben çok seviyorum bu diyetikaydirigubbakcemile3
5 gün yaptım lahana diyetini çorbam 5 günlüktü aralarda şekersiz çayın yanında leblebi ve keçiboynuzu yedim özellikle keçiboynuzunu şiddetle tavsiye ediyorum üzerine sıcak su içince uzun süre tok tutuyor ve canınız tatlı istemiyor aralarda bir iki lokma ekmek falan yemişimdir çok katı bir şekilde yapmadım diyeti

87. etaptada 1 . oldum:sm_cool::sm_cool:lahana diyetinden sonra verdiğiniz kiloları çabuk alırsınız diyolarya ondan korktum az yedim yarım lahanam vardı bol lahanalı çorba yedim 1 gün diğer günler sabah klasik kahvaltı öğlen evde pişen çorbadan ekmeksiz ve porsiyonları küçültüm küçüçük tabaklara koydum evde pişen yemeklerden az yemeye çalıştım sabah haricinde ekmek yemedim günde 3 fincan yeşil çay içtim bana geçen hafta verdiğim kiloları aldım gibi geldi evde tartım yoktu o haftalar perşembe günüde lapa diyeti yaptım cumaya kilo vermiş olayım diye ama cuma sabahı bana süpriz oldu 2 kilodan fazla vermiştim:sm_cool:
gelde şimdi lahana diyeti yapma delikafadulden
ilerleyen haftalarda tekrar 1. olup buraya yazmak dileğiyle sengözlerimebaksanab

hepinize az kalorili günler:1hug::enbuyukkk:

Bütün takımların dikkatine,

92. etap itibariyle, eskiden yarışmacı olup da ayrılan ve sonrasında geriye dönen yarışmacılarımız için Karar Defteri / 7. Madde uygulanacaktır. Kural, bildirim listesinde üyenin yanına "geri dönmek üzere ayrılmıştır" yazısıyla İLGİLİ OLMAKSIZIN, bütün geri dönüşler için uygulanacaktır.

Yarışmacının eski kilo bilgisini benden öğrenebilirsiniz.

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlarra.s.
4.takım zayıflama grubu üyesiyim ve geçen hafta bildirimdeki derecemden dolayı yaptıklarımı paylaşayım..biraz geç oldu sanırım..kusura bakmayın:1hug:
aslında çok fazla istikrarlı davranmıyorum 2 gün düzenliyim ama 3.gün hafifa kaçamklarım oluyor..sadece bu verdiğim kilo yerleşik kilom diil ..oyüzden çabuk gideceğini düşünüyorum..genel olarak yaptıgım şeyler..sizlerden ögrendiklerimm..sabahları sarımsak yutmaya çalışıyorum..3 ana 3 ara öğün yapıyorum ve sadece sabah ve akşam ekmek yiyorum bir dilim..pek fazla su içemiyorum ama içtiğimde de hemen olumlu sonuçlarını görüyorum..günde 2 fincan yeşil çay ve haftada en az 3 gün tempolu 1 saat yürüyüş..ve akşamları yatmadan önce sirkeli ılık su..
umarım hepimiz çok yakında istediğimiz kilolara ineriz ve onlara bir daha kavuşmayızŞenizhepimize sağlıklı kilo vermeler ..........

kızlar akrep arkadaşımızın kızı rahatsız olduğu için takım kaptanı olarak kendimi muhattab alıyorum bu konuda
geçen hafta yaptığımız uygulama gereği tüm arkadaşlarımızın günlüklerini tuttum orda zaten gerekli tüm
şeyler yazıyor arkadaşım adına yayınlıyorum listeyi inceleyen herkes bu listeyle değil 2.9 5 kiloda verilebileceğini görebilecektir diyorum
tabi akrebim gelince duygularınıda ekleyecektir paylaşıma

CUMA
DıET

1 kuru kayısı sıcak su
1 elma
1 portakal
soğanlı yumurta peynir ekmek açık çay
limonlu sıcak su
2 ısırım çikolata
adana kebabı şalgam
azcık kahve
cezerye
limonlu sıcak su
sirkeli ballı sıcak su
SPOR
yürüyüş 60 dk
bacak esnetme 20
bacak kaldır 20
stepper 20
ters mekik 20
ip atlama 20
oryantal/hulahop 20
mekik 20
çapraz mekik 20
sağ sol sopalı 20
çömelme 20
görünmez sandalye20
ayak kaldır indir 20
geri tekme 20
derin nefes aklına geldikçe:))
CUMARTESı
DıET
1 kuru kayısı 1 elma
kızarmış tereyağlı kepek ekmeği
bol ıhlamur ve karnfil çayı
1 kaşık makarna
sıcak su
cips cezerye
barbunya 1 tabak
yarım kaşık pilav ekmek yeşil soğan
çerez
1 pişmaniye
yarım bardak kola yaşpasta çatalın uucyla:))
1portakal 1 dilim elma
bol sıcak veya soğuk su:))
SPOR
yürüyüş 60 dk
bacak esnetme 20
bacak kaldır 20
stepper 20
ters mekik 20
ip atlama 20
oryantal/hulahop 5dk
mekik 20
çapraz mekik 20
sağ sol sopalı 20
çömelme 20
görünmez sandalye20
ayak kaldır indir 20
geri tekme 20
PAZAR
DıET
1 kuru kayısı
tereyağlı kızarmış ekmek
şekersiz süt
yumurta sarısı
barbunya 2 kaşık pilav
1.5 portakal
yarım elma
limonlu sıcak su
yarım portakal
SPOR
60 dk yürüyüş
PAZARTESı
DıET
1 kuru kayısı
1 elma
tereyağında yumurta
peynir soğan
ekmek
sıcak su
yarım portakal
sıcak su
SPOR
yürüyüş 120 dk
bacak esnetme 100
bacak kaldır 200
stepper 200
ters mekik 120
ip atlama 300
oryantal/hulahop 5dk
mekik 120
çapraz mekik 60
sağ sol sopalı 10dk
çömelme 90
görünmez sandalye20
ayak kaldır indir 20
geri tekme 50
SALI
DıET
1 kuru kayısı
1 elma
1 kuru incir çiğ lahana
mercimekli köfte soğan salata acılı şalgam
2 bardak limonlu sıcak su
3 bisküvi sıcak su
haşlanmış lahana ve bol su
SPOR
yürüyüş 120 dk
ÇARŞAMBA
DıET
1 kuru kayısı
su böreği sıcak su
kekik çayı
akçabat köfte salata kekik çayı ve çay:)
iskender salata
1 lokma sucuk ekmek
4 kupa limonlu sıcak su
1 portakal 2 bardak da ha sıcak limonlu su
SPOR
yürüyüş 120 dk
bacak esnetme 50
bacak kaldır 100
stepper 100
ters mekik 60
ip atlama 150
oryantal/hulahop 5dk
mekik 60
çapraz mekik 30
sağ sol sopalı 5dk
çömelme 45
görünmez sandalye20
ayak kaldır indir 20
geri tekme 50
PERŞEMBE
DıET
1 kuru kayısı
sucuklu yumurta köy ekmeği
ceviz tereyağı bal zeytin zeytinyağı
yeşilbiber salatalık 1 bardak süt:)
ada çayı
2 peynir sıkma 1 bardak ayran
ada çayı
bikaç mercimek köftesi
haşlanmış lahana lahana turşusu
yumurta peynir 2 bardak limonlu su
3 litre su
SPOR
yürüyüş 180 dk
bacak esnetme 50
bacak kaldır 100
stepper 100
ters mekik 60
ip atlama 150
oryantal/hulahop 25dk
mekik 60
çapraz mekik 30
sağ sol sopalı 50dk
çömelme 45
görünmez sandalye50
ayak kaldır indir 10
geri tekme 25

Son düzenleme:
günaydın şekerler

öncelikle geçmiş mevlüt kandilinz mübarek olsun ve hayırlara vesile olsun inşallah

gelelim yaptıklarıma

öğünerimi iki saat aralıklarla yedim tabi bu bazen iki saati de geçti ama iki saatten az olmadı..bu bir incir yada kuru kayısı olsa bile metobolizmamı hep çalışır halde tuttum biliyosunuz metobolizmayı durdurduğumuzda beynimiz hemen kıtlık alarmı veriyor ve vücut yağları yakmıyor ve bir sonraki öğünü de hemen yağ olarak depoluyor hani derler ya tüm gün aç geziyorum ama kilo veremiyorum alıyorum diye işte bu yüzden..
şekeri bıraktım biliyosunuz çay kaghve ve asitli içeçekler hazır meyve suları hiçbirini içmiyorum
özellikle akşamları bol bol limonlu sıcak su içiyorum gün içinde fazla fırsat bulamıyorum ama bol ada ve kekik çayı tüketiyorum onlarda olmazsa sıcak su içiyorum tabi günde iki litre sudan az olmuyor su tüketimim..
birde şu formülü uyguluyorum kendime ve sizlere de şiddetle öneririm şekerler
sabah: krallar gibi
öğle:memur gibi
akşam: fakir gibi
aralarda da meyve
bunu uyguladım ve aralarını iki saat yaptım
yani kahvaltı
-2saat-
ara meyve
-2 saat
-öğle yemeği
-2 saat
-ara meyve
-2 saat
-akşam yemeği
-2 saat
-meyve
akşam yemeğinden sonraki meyveyi de çok az yiyorum bazende yemeyip limonlu sıcak suyla kapatıyorum günü çünkü akşamları erken yatıyorum ve yatmadan iki saat önce yemiş olmam gerekiyor dolu mideyle asla yatmıyorum ve bu da hem güne erken başlamamı kolaylaştırıyor hemde kilo yapmıyor
önceki gibi abur cubur yok hayatımda aburcuburlarımı bile faydalı şeylerden seçiyorum bazen yanımda yerlerde çok canım çekerse sadece tadımlık yiyorum onu da hafta sonu tabii..
cuma cumartesi ve pazarı kaçamak günü ilan ettim kendime tabi yine aynı iki saat kuralıyla ve aynı kalıpla özellikle akşamları abartmadan
ve tabiki vazgeçilmezim spor;düzenli bir şekilde egzersiz ve yürüyüşlerimi yapıyorum havalar ısınınca koşuya da başlicam inşallah
buhafta fazladan yaptığım bişi daha var şekerler yeni keşfim bu..
çamaşır makinesinin arkasından çıkan suyu değerlendiriyorum acaip su kullnılıyormuş her yıkamada bunu da gördüm..ilk çıkan suyla balkonlarımı yıkıyorum sonraki çıkan sularla tuvalet banyo ve en son durulama suyuyla yer silmeleri özellikle açık renkli ve beyazların durulama suyu tertemiz yerler silinebiliyor
suyu değerlendirebilmek ve çocuklarımıza iyi bir gelecek sunmak adına başladım bu işe
ve dolayısıyla evimde ne çamaşır bitiyor nede temizlğim her an hareket halindeydim ve halen de öyleyim sabah çıkmadan banyomu temizledim düşünün artık
bu hafta acaip yoruldum ve acaipte iyi olduğunu gördüm tartıda
sabahları da saat 6 da kalkıyoum ve hafta sonuda aynı oluyor bu saat sekme yok
ve bir de kendimle konuşuyorum şekerler..yalnız ve sessiz bir ortamda kendime zayıflamak istediğimi böyle çok iyi olduğumu hatta aç olduğum zamanlar bu şekilde çok mutlu olduğumu bana yardım etmesini ve artık yağ depolamamasını söylüyorum..
sanırım işe yarıyor dimi şekerler
artık asansör kullanmadan merdiven çıkıyorum ve nefes nefese değil de çok rahat bişekilde

motivasyonunuz hep yüksek olsun şekerler
ve son olarak bu site de emeği geçen arkadaşlara,püskütüme,kendi takımım olan 8.takıma,kardeş takımım olan 6.takıma,hırsıma hırs katan neslihana,eksik bilgilerimi tamamlamamda gerçekten büyük emeği geçen monti yengem aebene ve tüüüm diyet gruplarındaki arkadaşlarıma çook teşekkür ediyorum
eminim ki burası olmasaydı 80 kilo ve depresyonlu bir kişi olarak dolaşıcaktım ortalık ta
içimdeki kendine güvenen beni dirilttiğiniz için binlerce teşekkür hepinize

iyi akşamlar
ben bu haftanın birincisi 14. takımdan nukeray

açıkçası bu hafta bu kadar kilo vereceğimi tahmin etmiyordum
çünki belirli bir diyet yapmadım migren krizim tuttu başağrısında doğru düzgün bi şey yiyemedim 3 gün spor yapabilidm çok ter attım hava sıcak olduğu için

birde bu hafta yoğurt çok yedim ev yoğurdu özellikle tavsiye ederim
size yazabileceğim fazla bi şey yok malesef başağrısından dolayı bu kiloyu verdiğimi düşünüyorum herşey yedim ama az yiyebildim istemeden
hepinize sağlıklı günler diliyorum
tebrik edenlerede ayrıca çok teşekkür ediyorumŞeniz

selam kizlar ben 99.etapin birincisiyim

nasil 4 kiloyu verdidimi anlatacagim ama hic okadar ugrasmadim daha dogrusu mezun olmayi bile düsünmüyodum kilo veremezsem cikacagim nasil olsa veremiyecem demistim ve dikkat etmedim yememe zaten asirida hic bisey yemedim bu hafta burdsai yaz sicagiydi havalr güzel oluncada bizde disari attik tabi kendimizi benim 2 bucuk yasinda kizim var ögleden sonralari hep disari ciktik onun pesinden kosturuyom derken spor oldu bana baya hareketli bir gün gecirdim birda sabahlari ilik suya elma sirkesi icmistim ögleden sonralarida limon suyu biraz zencefil rendesi 1 yemek kasigi bal koyup bir bardak ictim ama ben bunu zayiflatsin diye degil gripten kotrunmak icin icmistim bunu icince hastaliklara karsi bagisiklik kazaniliyormus televizyonda seyretmistik bizde hergün birer bardak icmistik bilmiyorum belki buda etki yapmistir ama bukadar kilo verdigimi ben bile bilmiyordum okdar sikilasmam yok artik bölgesel spora agirlik verip vücudumu sikilastirmam lazim insallah bidaha kilo almam bu haftas onu ödüllendirdim kendimi ama bukadar kilo verenin üzerine hak ettigimi düsünüyorum uamrim bidaha zayiflama topigine zayiflamak icindegil arkadaslarimi görmek icin kilomu nasil korudugumu anlatma icin gelirim

insallah hepiniz istediginiz kiloya ulasirsiniz hepinizi öpyürum

TAKIM KAPTANLARININ DıKKATıNE

Mayıs Ayı 2. haftasında : 1-2-3-4
Mayıs ayı 3. haftasında : 5-6-7
Mayıs Ayı 4. haftasında : 9-12-13-14

Takımların Mayıs analizleri yapılacağından, ilgili takımların analiz raporları cevaplarını, sözkonusu zaman aralığından önce (Analizlerin yapılacağı haftaya girmeden. Örnek: 3. hafta analizi yapılacak takımlar Mayısın 2. haftasında cevaplarını vermiş olursa, kalan bir hafta da benim eski verileri yeni analize eklemem için yeterli süre kazandıracaktır. ) yayımlamaları gerekmektedir.

Analizlerde konuyla ilgili uyarı yazdım. Zamanında cevap vermeyen takımların analizleri BıR DAHA YAPILMAYACAKTIR.

Şu ana kadar cevaplarını vermiş olan 2. 5. 9. ve 14. takımlara teşekkürler.. a.s.

Bir önceki ayın verilerini de analizlere eklediğimden, yeni ayın analizlerini zamanında yetiştirebilmem için sizin de sorumluluğunuzu en geç zamanında, daha da iyisi zamanında önce yerine getirmeniz gerekiyor..

Bundan sonra sistem bu şekilde işleyecektir. Her takım analizinin ayın hangi haftasında yapılacağını bildiğinden, cevap hazırlamak için zaman programlamasını buna uygun olarak yapmalıdır.

Aksi takdirde analiz dışı kalacaktır. Bunu bir kez daha hatırlatmak istedim.

HEDEF KONUSUNDA AÇIKLAMALAR:

Hedef belirtmek zorunda değilsiniz. Aynı 5. takımın yaptığı gibi..

Belirtirseniz de gidişatınızı görmek, gerekiyorsa dizginleri sıkmak için faydalı olabilir.. Bunlar sizin kişisel kararlarınız.

Hedefinizi aylık olarak da belirtebilirsiniz. Veya "x ay sonrasında x kilo" olarak da belirtebilirsiniz.

Hedef belirleme sadece sınıfta kalan üyeler için değil, o ay analizi yapılan bütün üyeler için geçerlidir.

2. ve 14. takımın hedefleri henüz eksik.. 9. takımın bugün yayımladığı analiz cevabına bakarsanız hemen hemen bütün üyelerin hedeflerinin belirlendiğini görebilirsiniz. Size bir fikir vermesi açısından ilgili mesajı inceleyebilirsiniz.
9. Takımın NıSAN ANALıZ CEVABI için tıklayınız.

Son düzenleme:
selam zayıflamak isteyen çıtır adyları:) ben geçen cumanın birincisi:). aslında bu hafta ve bundan önceki hafta iice sıkılmış bi durumdaydım al ver al ver kötü olmuştıum . takımdan ayrılamyı düşünüyodumki serserinin biri bana teyze dedi kilolarımdan dolayı ..bende çok içerledim biraz daha asıldım .aslında hep yapmam gereken şeyleri biraz abarttım . üstüne bide haftanın bi kaç günü tatil alış verişine çıkınca saatlerce gezmekten demekki verebildim bu kiloyu . 2 haftadır sadece sabahları ekmek yiyorum ve ne yersem yiyeyim 4-5 yemek kaşığını geçmiyorum ve saqdece 1 çeşit yemek yiyorum sebze yemeği yada 1 porsiyon et yemeği salata eşliğinde. o üzden yazıcak aman aman pek bişi yok yemeyince zayıflamak kaçınılmaz .. herkese sağlıklı ve kolay kilo vermeler dilerim

merhaba
öncelikle diğer takımlardaki arkadaşlarıma tebrik dilekleri için teşekkür ederim
gerçekten bu hafta beklemediğim bir sonuç aldım birinciliği beklemiyordum daha önceleri hiç zayıflayamam diye düşünürdüm ama kadınlar klübüne girdikten sonra bir takımla bu işn olacağını anladım 12.takımdaki arkadaşlarımında bunda payı olduğunu düşünüyorum onlarada teşekkür ediyorum ben kendimi beynen zayıflamaya hazırladım ve ihtiyacımdan fazlasını yediğimi farkettim sadece ihtiyacım olanı yedikten sonra zayıfladığımı gördüm hiç öğün atlamamaya dikkat ediyorum sık sık ve kalorisi düşük gıdaları tercih ediyorum diyet ürünlerini nesfit hariç çok tüketmiyorum yağı çok aza indirgedim bu şekilde inşallah kısa sürede mezun olacağım gerçekten emeğinin karşılığını almak çok güzel bir duygu.....

herkese merhabalar... şu an ögrenmiş oluyorum birinciligimi.. tebrik eden herkese ayrıca tşk lerimi bildiririm..
eski arkadaşlar beni tanır buradan mezun olup tekrar kilo alarak aranıza dönen eski bir arkadaşınızım...
size bir günümü anlatayım belki birkaç arkadaşa ipucları vermiş olurum..
sabah 5,30 kalkışımdır bir ceviz bir kayısı kurusu yada bir incir yerim ardından bir saat yada bir bucuk saatlik bir tempolu yürüyüş
aralarda kayısı kurusu sade nescafe
kahvaltımı 9 da yaparım 60 gr tam bugday ekmegi 30 gr yagsız peynir domates salatalık bir sandvic .. gene öglene kadar kayısı kahve.. öglen işde ne cıkarsa ekmeksiz yerim pilava hiç dokunmam yada bir iki çatal sebze varsa sadece sebzelerden kızartma varsa cok az corba bir kepce yogurt varsa hepsini tüketirim..
gene aralarda kayısı ve neskafe.. akşamları ya et haşlar bir dilim ekmekle tüketirim.. yada sezon sebzelerini az yagla pişirip yogurtla beraber tüketirim.. ama mutlaka bir bir bucuk saat gene akşam yürüyüşüm vardır..
yalnız bu hafta ilgimi ceken bir şeyi açıklamak istiyorum bu son bir kaç gr mı ben veremiyordum.. dikkatimi ceken bir gün baya bir düzenli uyudum birden kilom gitti.. demek düzenli ve iyi bir uykununda gerçekden kilo vermeye büyük etkisi varmış..
sizlere ve takımda bana destek olan bütün takım arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.. a.s. a.s.

iyi aksamlar.

bu hafta birinci olmusum ama aslinda degil diger arkadaslardan özür diliyorum gecen hafta tartimizin pilleri yoktu bildirimde ayni kiloyu vemrek zorunda kaldim o yüzden bu hafta 3.5 göründü yinede yazayim neler yaptigimi aslinda öyle cok özel birsey yapmadim zaten istesemde yapamam emziriyorum cünkü sadece abur cuburu kestim sabahlari su kilasik diyet kahvaltilarindan yaptim,kepek ekmegi kibrit kutusu peynir filan aralarda meyve sebze yedim hatta meyveyi abarttim diyebilirim ama bir zarari olmadi bana öglen de evde ne varsa ondan yedim abartmadan yaninda yogurt salata.2 litrede su icmeye calistim her zaman icemesemde yine en azindan 1 litre icmisimdir spor yapamadim ama cocularla parka filan ciktik alisveris yaptik bunlar bana binkat spor aslinda :)) iste böyle gecti 2 haftam simdide weight watchers diyetine basladm bilmek isteyenler bu sitede de var bakabilrisiniz bugün ilk günüm ins basarili olur.

X