Sivilceli Ciltler Gülden Çimen'den Sivilce,Çatlak ve Yara İzlerine Son!Denenmiş!

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

papatya1974

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2010
19
0
***Sinirli otun;Sivilce izlerini,çatlakları ve yara izlerini(10 yıl bile olsa )kapanmayan yara ve izlerini,özellikle doğumdan sonra karın bölgesindeki çatlakları tamamen iyileştirdiğini biliyor muydunuz?

Güzellik Uzmanı Gülden Çimen hanımdan öğrendiğim formülle cildimdeki yıllardır geçmeyen sivilce izlerinden eser kalmadı!

Yaprak Lapası: Dar veya geniş yapraklı sinirliot yaprakları iyice yıkanır ve lapa haline gelene kadar merdane ile ezilir. Mercanköşk yağı veya Kantaron yağı önceden o bölgeye sürülür

*Yara izlerine,çatlaklara,sivilce ve izlerine hatta vücuttaki bütün iltihaplı çıbanların üzerine kompres yapılarak uygulanır.

Her çeşit ve hatta en kötü karakterli çıban bile tamamen iyilestirdigini bizzat kendisinden ögrendim

Not.Bitki taze olmalı.

peki bu yaprakları uyguladıktan sonra ciltte ne kadar bekletip yıkıyoruz? gerçekten iyi geliosa denicemkaydirigubbakcemile2

Bacaktaki batık izlerine de iyi gelir mi acaba? Daha önce denemiştim ama düzenli kullanmadım.
Bir de taze olmalı demişsin aktarda kuru şekilde satılıyor o da kullanılabilir mi?

iyide taze sinirli otu nerden bulcaz hem bu otu ben tanımam bile aktardan alsam kurutulmuş olur bende yüzümde çukurlar var belki ii gelirdi bi umut:KK43:

Sinirli otu nerden bulacaz hakkatten yaa... belki işe yarar ama böle çok kullanılan bi ot gibi gelmiyor bana...

biraz daha açıklayıcı olsa arkadaşımız...

Merhabalar;ben yeni üyeyim. Epey zamandır Gülden Çimen'in kitabını arıyorum fakat her yerde tükenmiş. Sizin kitabını aldığınızı öğrenince çok heyecanlandım. Bana mümkünse o kitabın kopyasını gönderebilirmisiniz?Yok olmazsa en azından depresyon, anksiyete gibi rahatsızlıkla ilgili formüllerini verebilirmisiniz?Sitesinde kitaptan okuyarak, biri ısırgan biri altınbaşak bir diğeri de ısırganla iyileştiğini yazmıştı. Tabi nasıl hazırladığı miktarı neydi yazmamış ve bir de hengi durumda ısırgan hangi durumda altınbaşak net değil. Şayet kitapta yazılan depresyon ve anksiyeteyle ilgili formulleri bana gönderebilirseniz çok büyük iyilik yapmış olacaksınız...şimdiden teşekkürler...

Merhabalar;ben yeni üyeyim. Epey zamandır Gülden Çimen'in kitabını arıyorum fakat her yerde tükenmiş. Sizin kitabını aldığınızı öğrenince çok heyecanlandım. Bana mümkünse o kitabın kopyasını gönderebilirmisiniz?Yok olmazsa en azından depresyon, anksiyete gibi rahatsızlıkla ilgili formüllerini verebilirmisiniz?Sitesinde kitaptan okuyarak, biri ısırgan biri altınbaşak bir diğeri de ısırganla iyileştiğini yazmıştı. Tabi nasıl hazırladığı miktarı neydi yazmamış ve bir de hengi durumda ısırgan hangi durumda altınbaşak net değil. Şayet kitapta yazılan depresyon ve anksiyeteyle ilgili formulleri bana gönderebilirseniz çok büyük iyilik yapmış olacaksınız...şimdiden teşekkürler...

merhaba kitabı bulabildiniz mi bende bulamadım da hiçbir yerde.

X