Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi Bebeğim sürekli ağlıyor..çok üzülüyorum..

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri

sevgiturk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2010
9
1
Arkadaşlar oğlum 4 aylık oldu.. son 1 haftadır süreklli mutsuz. herşey normal.
Kaksını yapıyor. Altı kuru. emziriyorum. uyutuyorum. yinede ağlıyor ama ne AĞLAMAK!
kucakta gezdiriyorum 2-3 dk susup tekrar ağlıyor. ne çözüm bulsam 3 dk.'dan fazla etkili olmuyor..Böyle bir bebek deildi. çok sakindi. ne oldu anlamıyorum.. acaba doymuyormu diye düşündüm ama gece uykusunda bi deişiklik yok.. iyi uyuyor..
ne olur benimle fikirlerinizi ve tecrübelerinizi paylaşın. buna çok ihtiyacım var.:1no2:

Arkadaşlar oğlum 4 aylık oldu.. son 1 haftadır süreklli mutsuz. herşey normal.
Kaksını yapıyor. Altı kuru. emziriyorum. uyutuyorum. yinede ağlıyor ama ne AĞLAMAK!
kucakta gezdiriyorum 2-3 dk susup tekrar ağlıyor. ne çözüm bulsam 3 dk.'dan fazla etkili olmuyor..Böyle bir bebek deildi. çok sakindi. ne oldu anlamıyorum.. acaba doymuyormu diye düşündüm ama gece uykusunda bi deişiklik yok.. iyi uyuyor..
ne olur benimle fikirlerinizi ve tecrübelerinizi paylaşın. buna çok ihtiyacım var.:1no2:

Gece uykusu ii olsada aç olabilir,gaz sancısı olabilir..
Yada idrar yolu enfeksiyonu,orta kulak iltihabı vs...
Bence geçmezse bir dr.unuza danışın..
Geçmiş olsun...

canım oğlum 3 aylıkken aynı şey bizde de oldu ben doyuyo sanıyodum meğer doymuyomuş hiç kilo alamamış siz de de böyle bişey olabilir

benimde kızım hep ağlıyodu dra götürüyoduk nesi var diye hep gaz sancısı bişey yok bide kucağa alıştıysa hep kucak ister

doymuyor olabilir yada diş çıkarıyor olabilir. Ağzının içine bir bak annesi damakları kabarmış mı. Benim kızım ilk dişini 4 aylıkken çıkarmıştı

doktora götürmeyi deneyin ,karın ağrısı olabilir ,kulak iltihabı olabilir ,bence geçici çözümler faydalı değil sebebini bulun ,sıcaktansa evi serin tutun ,bebeğin omadığı anda odayı havalandırıp vantilatör yada klima varsa onunla soğutun sonra bebeğinizi götürün o odaya ..az giydirin ,bi çıtçıtlı bady ile bırakın evde.akşam üstleri gezmeye çıkarın temiz hava alsın ,değişiklik olsun ,anlamaz diye düşünmeyin algıları doğumdan itibaren açık olur ..

aç olabilir, gaz sorunu belki de. pişiği ya da pamukçuk var mı diye kontrol ettin mi? pişik için özelikle boynuna bak. sıcaktan da etkileniyor olabilir, bebeğimiz çok ağlıyordu, bu sebeple klima aldık, bebeğimiz sakinleşti. çok kalın giydirme. bir de acaba suya mı ihtiyacı var diye düşünmeden edemedim. ama yine de orta kulak iltihabını da göz önünde bulundurup bir doktora git bence.

X