Eskişehir Acıbadem Hastanesi

Zeynop

Gg
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2009
357
6
Bu gün gezdim ve görüşlerimi paylaşmak istiyorum.

Olaylı bir inşaa süreci geçiren hastane, 2009'da açılacak dendi, 2010 Ocakta açılacak dendi, şimdi de 2010 Ağustos 15'te açılması umuluyor...
Henüz açılmadı ama bu gün gittim ve gezdim içini. Bir takım inşaat işleri devam etse de katları bitmiş durumda.

Doktor kadrosu gerçekten işinde en iyilerden oluşuyor. Özellikle Onkolojideki doktorunu biliyorum. Tıp Fakültesinden buraya geçti. İşinin en iyisi diyebilirim.

En kritik işlerin başına Acıbadem kendi tecrübeli kadrosundan tayin etmiş. Bizim tanıştığımız bayan Kadıköy Acıbadem Hasta Kabul Şefiydi. Ve artık buraya tayin olmuş. Gerçekten çok ilgiliydi. Bize bütün hataneyi sabrla ve ilgiyle gezdirdi.

Ben özellikle doğumum için burayı bekliyordum.. 2008'den beri Acıbadem Sigorta doğum paketine pirim ödüyoruz, 1 sene sonra açılacak diye bebek planlarımızı ona göre yapmıştık. Hala yetişmemesi muhtemel de olsa şu bir gerçek ki hastane çok güzel. Şimdiden farkettiğim bir şey, huzurlu bir ortamı var.

Ben özellikle çocuk bölümünü ve doğum katını gezdim. İkisi de mükemmel. Bu arada Perinatoloji (yüksek riskli hamilelik) bölümü de var. Eskişehir'de bu şekilde donanımlı başka bir hastane daha yok. Bütün alet edevat, araç gereç alınmış. Tüm tıbbi tertibat kurulmuş. Odalar hazır. Mobilyalar yerleştirilmiş, Duşu, tuvaleti, lavabosu, döşemesi, her şeyi çok şık.
Sadece girişinde inşaat devam ediyor, o da bittiği halde beğenmedikleri bir kaç unsur yüzünden baştan revize ediliyor. Peyzaj işi de yaklaşık 3-5 günlük bir çalışmayla halledilir, büyük çim ruloları açacaklar ve rütuşlarından sonra bitecek gibi.

Benim tahminim Ağustos sonu en geç Eylül sonunda hasta kabule başlanır, sanırım.
Tam benim doğumu beklediğim zamanlar :/

Neyse hayırlısı olsun. Ama şu bir gerçek, Eskişehir'li anneler, çocuklarınız için mükemmel bir hastane. Ufaklıklar için özel kurbağa şeklindeki klozeti görnce tamam dedim :)) Çocuklarda asla hastane fobisi olmayacak bundan sonra :))

Şimdiden hayırlı olsun :KK66:

bende google dan ararken bu yazınızı gördüm açılmasını bekliyordum açılmış ama henüz hekim kadrosu internette yayınlanmamış. Ben Onvak'a yumurta takibine gidiyorum birkaç aydır denedik ama hamilelik elde edemedim ve açıköğretimde okuyorum son senem o yüzden şubat ya da marta erteledim herneyse ama oraya da görünmek isterim açıkçası. Benim gittiğim dr hem çok yoğun hemde çok içime sinmedi hemde 3 dr gezdim Eskişehir'de en çok bu doktorum sşndi içime ama yine de daha iyisini arıyor gibiyim. Doğum için çok para istiyorlar mı fiyatlar nasıl acaba hiçbir bilgim yok ama aşılama felan yaptırmak zorunda kalabilirim o zamanda orayı seçebilirm bir günde ben gezmeye giderim. Size de hayırlı doğumlar...

bende google dan ararken bu yazınızı gördüm açılmasını bekliyordum açılmış ama henüz hekim kadrosu internette yayınlanmamış. Ben Onvak'a yumurta takibine gidiyorum birkaç aydır denedik ama hamilelik elde edemedim ve açıköğretimde okuyorum son senem o yüzden şubat ya da marta erteledim herneyse ama oraya da görünmek isterim açıkçası. Benim gittiğim dr hem çok yoğun hemde çok içime sinmedi hemde 3 dr gezdim Eskişehir'de en çok bu doktorum sşndi içime ama yine de daha iyisini arıyor gibiyim. Doğum için çok para istiyorlar mı fiyatlar nasıl acaba hiçbir bilgim yok ama aşılama felan yaptırmak zorunda kalabilirim o zamanda orayı seçebilirm bir günde ben gezmeye giderim. Size de hayırlı doğumlar...

Bu meajı yazdığınız gün doğum erçekleşti :)

kızlar ben de oranın cocuk doktorunu merak ediyorum bilen var mı?

kızlar ben de oranın cocuk doktorunu merak ediyorum bilen var mı?

4 tane çocuk doktoru var, 3'ü Elifananın doktorları Mehmet Kuşku, Mehmet Yaşar Akarca, Mehmet Arslanoğlu. Bir de Nuray Keçeci. ilginç ki erkek doktorların hepsi de mehmet :)

isimlerini çok iyi diye duymuştum, aylık kontrol için bir de orayı denemeyi düşünüyorum. ne kadar fark alıyorlar biliyor musunuz?

açıklamalar için teşekkürler.. bende yakaşık 10 haftalık hamileyim. acıbademden randevu aldım ikili test için muayene ücreti 20 civarındaymışve test için ücret almıyolarmış. telefonda görüşebildim sadece ama çok ilgilendiler...

açıklamalar için teşekkürler.. bende yakaşık 10 haftalık hamileyim. acıbademden randevu aldım ikili test için muayene ücreti 20 civarındaymışve test için ücret almıyolarmış. telefonda görüşebildim sadece ama çok ilgilendiler...

merhaba gllraen ben ankarada oturuyorum ama esim eskişehrli ve sıksık gidip geliyoruz eskişehir özel hastane bakımından cok avantajlı acıbadem hastanesinde dogum 120 tl ümit saglıkta 100 tl diye biliyorum ümit hastanesinde tanıdıklarım dogum yaptı sanırım memnunlar hastane cok güzel.. bende 10 haftalık hamileyim neredeyse oraya gelip dogum yapmayı düsünüyorum.. sevgiler..

merhaba ben özel ümit hastanesinde gülbim hanıma gidiyorum eşim ssk lı 22 lira muayene ücreti alıyorlar normal doğum 150 civarı diye duydum acıbademde çalışan bir arkadaşta bana normal doğum ücretinin 340 lira olduğunu söyledi acıbademde özlem özgür gürsoy var kadın doğumcu çok güleryüzlü ve ilgili bir doktor daha önce zübeyde hanımdaydı başka bilgisi olanlar varsa paylaşırsa sevinirim

ben adapazarında öğetmenim. benim de eşimin de ailesi eskişehirde bu yüzden orda da doktorum olmasını istedim doğum için özlem hanımdan aldım bende randevuyu iyi olduğunu ümit ediyorum... inşallah hamileliğiniz sizinde rahat geçiyordur sevgiler...

demek adapazarında ögretmensiniz ne güzel orası benim memleketim ben ne yapacagımı bilmiyorum zaten daha cok var doguma..cok rahat bi hamileligim var inş. dogumda iyi olur sizinde hayırlısıyla kucagınıza almanızı dilerim bebişiniz kız mı erkek mi.. sevgiler..

merhaba

bende acıbadem hastanesine gidiyorum

7 haftalık hamileyim 23 ekimde gittim doktara ssk bakan doktor varmış özlem hanım die baya yogunmuş ama ssklara baktıgı için

bende profesör Başar tekine gittim sadece özele bakıyormuş ssklılar gidemiyormuş..

ama gittigimde doktar benle cok ilgilendi pazartesi gunu tekrar gidicem doktora bakalım neler olucak

bu gittigimdede ogrenicem dogum ücretlerini normal sezeryan ve epidural ın

ben epidural istiyorum ama bakalım nekadar ücret cıkarcaklar

kızlar

ssk ile normal dogum 450 tl

ssk ile epidural normal dogum 450+750 tl

ücretli : normal dogum 4000 sezaryan 4500

epidural girince devreye 1000 tl daha fazla odouyorusunuz

bunlar yeni ücretler sanırım çünkü daha yeni ücretlere geçilmedi 240 tl normal doğum demişlerdi telefonla arayıp sorabilirsiniz yeni ücretlere bir ay içinde geçilebilir demişlerdi

bakma sayısı 2500 olmuş ama kimse neden cevap yazmıyor eskişehirli hamileler nerdesiniz neden kimse konuşmuyor :))

merhaba

7 haftalık hamileyim 23 ekimde gittim doktara ssk bakan doktor varmış özlem hanım die baya yogunmuş ama ssklara baktıgı için

bende profesör Başar tekine gittim sadece özele bakıyormuş ssklılar gidemiyormuş..

ama gittigimde doktar benle cok ilgilendi pazartesi gunu tekrar gidicem doktora bakalım neler olucak

[/QUOT

özelden mi gittin onda ücret ne kadar neler farklı

demek adapazarında ögretmensiniz ne güzel orası benim memleketim ben ne yapacagımı bilmiyorum zaten daha cok var doguma..cok rahat bi hamileligim var inş. dogumda iyi olur sizinde hayırlısıyla kucagınıza almanızı dilerim bebişiniz kız mı erkek mi.. sevgiler..

çok teşekkürler inşallah hepimiz hayırlısıyla kavuşuruz.. 14 haftalık olduk ikili testi yapıldı ama daha cinsiyeti belli değil cumartesi gitmeyi düşünüyorum çatlıycam yoksa:)
sizin kaç haftalık sevgiler...

merhaba

[/QUOT

özelden mi gittin onda ücret ne kadar neler farklı

ssk gidince 450 tl

özleden gidincede yazdıgım rakamlar

Bebeğim tam 1 aylıkken yani 24 eylülde açıldı acıbadem :) Çocuk doktoru olarak Nuray Keçecioğluna gidiyoruz, bebeğim şuanda 4 aylık ve şimdiye kadar her konuda çok memnunuz.

Doğumum burası yetişmeyince Bursa Acıbadem'de gerçekleşti ve şansımıza kadın doğum hemşirem ve bebeğimin ilk hemşiresi Eskişehir Acıbademin kadrosundandı :) Orada birlikteydik ve buraya gelmelerine çok sevindim.

Bebeğim 42 günlükken Eskişehir Acıbadem'de Abdullah Özel'e (Buradaki tek çocuk cerrahı) sünnet ettirdik ve hiç bir sorun yaşamadık. Her şey yolunda gitti. Çok da çabuk iyileşti.

Özellikle personelinin gülen yüzü, bekleme odasında fazladan beklesem bile stresten uzaklaştırıyor beni. Şimdiye kadar hiç bir hastenede beklemek böyle huzurlu olmamıştı :)

Ayrıca kendim için göz ve dermatoloji bölümlerine de gittim. Her seferinde güler yüzle ayrılıyorum buradan. Özellikle dermatolog Hülya Sağlam mükemmel bir doktor :) Güler yüzlü, ilgili, neşeli, moral verici ve işinde çok başarılı :))

Şu bir gerçek, Eskişehir'deki bazı hastanelere sağlam girip hasta çıkarsınız ama buradan ben her seferinde içim rahat ve huzurlu ayrılıyorum, çok şükür.

çok teşekkürler inşallah hepimiz hayırlısıyla kavuşuruz.. 14 haftalık olduk ikili testi yapıldı ama daha cinsiyeti belli değil cumartesi gitmeyi düşünüyorum çatlıycam yoksa:)
sizin kaç haftalık sevgiler...

ben suan 18 haftalık hamileyim gecen haftalarda 3lü tarama yaptırdım hiç bi sorunumuz yok cok sükür bizim cinsiyetimiz belli oldu kızım olucak inşallah bende merakla bekliyorum bebişinizin cinsiyetini.. sevgiler.....:79:

X