Eskişehir Acıbadem Hastanesi

Bebeğim tam 1 aylıkken yani 24 eylülde açıldı acıbadem :) Çocuk doktoru olarak Nuray Keçecioğluna gidiyoruz, bebeğim şuanda 4 aylık ve şimdiye kadar her konuda çok memnunuz.

Doğumum burası yetişmeyince Bursa Acıbadem'de gerçekleşti ve şansımıza kadın doğum hemşirem ve bebeğimin ilk hemşiresi Eskişehir Acıbademin kadrosundandı :) Orada birlikteydik ve buraya gelmelerine çok sevindim.

Bebeğim 42 günlükken Eskişehir Acıbadem'de Abdullah Özel'e (Buradaki tek çocuk cerrahı) sünnet ettirdik ve hiç bir sorun yaşamadık. Her şey yolunda gitti. Çok da çabuk iyileşti.

Özellikle personelinin gülen yüzü, bekleme odasında fazladan beklesem bile stresten uzaklaştırıyor beni. Şimdiye kadar hiç bir hastenede beklemek böyle huzurlu olmamıştı :)

Ayrıca kendim için göz ve dermatoloji bölümlerine de gittim. Her seferinde güler yüzle ayrılıyorum buradan. Özellikle dermatolog Hülya Sağlam mükemmel bir doktor :) Güler yüzlü, ilgili, neşeli, moral verici ve işinde çok başarılı :))

Şu bir gerçek, Eskişehir'deki bazı hastanelere sağlam girip hasta çıkarsınız ama buradan ben her seferinde içim rahat ve huzurlu ayrılıyorum, çok şükür.

canım gözün aydın.. Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin bebeğini. Ben ilk yazdığımda Onvak'a gittiğimi söylemiştim oradan Anadolu hastanesine geçtim. Teoman beye zaten daha önce de gitmişliğim vardı ama doğuk bir doktor herşeyi anlatamıyorum biz martta başlıcaz ama yazın sonuna kadar tutmazsa aşılama da istiyorum rahmim geride felan. Özlem hanımı tanıyor musun nasıl bir doktor. Üst katımıza biri taşındı kız orada ameliyat hemşiresi ondan da bilgi alacağım ve oraya da geçebilirim hem bayan olunca daha rahat konuşabilirim gerçi Teoman'ı bırakma diyenlerde var ama bir de ona gidip öyle karar vermek istiyorum. Sizce ne yapayım..

Son düzenleme:
ben suan 18 haftalık hamileyim gecen haftalarda 3lü tarama yaptırdım hiç bi sorunumuz yok cok sükür bizim cinsiyetimiz belli oldu kızım olucak inşallah bende merakla bekliyorum bebişinizin cinsiyetini.. sevgiler.....:79:

mrb geçen ay 3lü testi yaptırdığımızda cinsiyetini de öğrendik bebişimiz kız olucak... sorunsuz devam ediyoruz inşallah sizinde öyledir. yılbaşından itibaren de tekmelerimiz belirginleşti:) cumartesi detaylı ultrasona giricez allah hepimize kolaylık versin... sevgiler

Konuyu açalı neredeyse 2 yıl olmuş :) Ve ben hala ilk zamanki düşüncelerimi savunuyorum. Hastanemden çok memnunum :)) Hiç bir bölümde pişmanlık yaşamadım.

En son 2 hafta önce kapsamlı bir Check-Up yaptırdım. Diş kontrolü de yapılmıştı ve dişlerimle ilgili bir tedavi programı çıkartıldı bana. Ben de 1 hafta önce bu tedaviye başladım. Dr Ayşegül Bardakçı hanım 8 adet dolgumu yeniledi, süper oldu :) ve 3 gün önce de Çene Cerrahı Dr. Evre Baltalı gömülü 20'lik yaş dişimi aldı. Evet biliyorum, soyadını duyunca ben de gerildim biraz :KK70: Ama aksine çok pozitif ve neşeli bir doktor :) Güvenle dişlerinizi emanet edebilirsiniz :)

Daha önce yaklaşık 14 yıl önce sol alt 20'lik dişim aynı şekilde gömülüydü ve operasyonla alınmıştı ama 4 saat sürmüştü ve 2 hafta yüzüm şiş gezmiştim. Bu nedenle bu seferkinden korkuyordum. Ama Evre bey'le operasyon 15 dakika sürdü. Anestezi aşamasından, diğer tüm aşamalara kadar sürekli ortamda espiriler uçuştu, güle oynaya alındı dişim ve ben şu anda çok iyiyim :) Hala inanması güç :) Ne şişlik oldu ne ağrı... Şiddetle tavsiye ederim :)

Konuyu açalı neredeyse 2 yıl olmuş :) Ve ben hala ilk zamanki düşüncelerimi savunuyorum. Hastanemden çok memnunum :)) Hiç bir bölümde pişmanlık yaşamadım.

En son 2 hafta önce kapsamlı bir Check-Up yaptırdım. Diş kontrolü de yapılmıştı ve dişlerimle ilgili bir tedavi programı çıkartıldı bana. Ben de 1 hafta önce bu tedaviye başladım. Dr Ayşegül Bardakçı hanım 8 adet dolgumu yeniledi, süper oldu :) ve 3 gün önce de Çene Cerrahı Dr. Evre Baltalı gömülü 20'lik yaş dişimi aldı. Evet biliyorum, soyadını duyunca ben de gerildim biraz :KK70: Ama aksine çok pozitif ve neşeli bir doktor :) Güvenle dişlerinizi emanet edebilirsiniz :)

Daha önce yaklaşık 14 yıl önce sol alt 20'lik dişim aynı şekilde gömülüydü ve operasyonla alınmıştı ama 4 saat sürmüştü ve 2 hafta yüzüm şiş gezmiştim. Bu nedenle bu seferkinden korkuyordum. Ama Evre bey'le operasyon 15 dakika sürdü. Anestezi aşamasından, diğer tüm aşamalara kadar sürekli ortamda espiriler uçuştu, güle oynaya alındı dişim ve ben şu anda çok iyiyim :) Hala inanması güç :) Ne şişlik oldu ne ağrı... Şiddetle tavsiye ederim :)

bende arastırıyodum 20lik dişlerim için. dediğiniz doktora gidebilirim belki :)

X