Lekeler, Çiller Bıo-oıl kullanıyorum super bısey

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
1 hafta önce aldım, leke ve çatlak için kullanıyorum. Henüz bir fark oluşmadı, zamanla anlayacağım...

13 gündür kullanıyorum, kesinlikle leke için henüz bir faydasını görmedim, üstelik lekem dudak üzerinde ve hem çok küçük, hem de çok hafif.. Çevremdekiler orada bişey yok, sen abartıyorsun diyorlar ama ben rahatsız oluyorum, daha belirgin hale gelmesinden korkuyorum. Buna rağmen bir değişiklik yok. Çatlak için 3 ay kullanmak gerektiğinden birşey söyleyemeyeceğim. Ama kullanıp hemen sonuç alanlara imrendim doğrusu, uygulamaya devam edeceğim, değişiklik olursa yazarım yine...

Bio Oil çatlakları ve lekeleri tamamen gidermiyor sadece görünümünü biraz daha düzgünleştiriyormuş

2 gün önce başladım arkadaşlar kullanmaya.yüzüm için kullanıyorum ben.haberdar ederim sizleri sonuçlardan...

1 hafta önce aldım, leke ve çatlak için kullanıyorum. Henüz bir fark oluşmadı, zamanla anlayacağım...

13 gündür kullanıyorum, kesinlikle leke için henüz bir faydasını görmedim, üstelik lekem dudak üzerinde ve hem çok küçük, hem de çok hafif.. Çevremdekiler orada bişey yok, sen abartıyorsun diyorlar ama ben rahatsız oluyorum, daha belirgin hale gelmesinden korkuyorum. Buna rağmen bir değişiklik yok. Çatlak için 3 ay kullanmak gerektiğinden birşey söyleyemeyeceğim. Ama kullanıp hemen sonuç alanlara imrendim doğrusu, uygulamaya devam edeceğim, değişiklik olursa yazarım yine...

Gönül rahatlığı ile hiçbir işe yaramadığını söyleyebilirim. Benim lekem çok hafif, belli belirsiz, dudak üstünde, dikkatli bakmadıkça farkedilmez bile, buna rağmen sonuç vermedi, bu lekeyi silmesi gerekirdi, kandırmaca, küçücük şişeye 25 TL verdim, yazık... Ayrıca cilt kuruluğu nedeniyle bacak bölgemde kaşıntı oluyordu, bunu da önleyeceği söyleniyor, bunu da engellemedi. Sürüyorum, yumuşak oluyor, ama kaşınmaya devam ediyor. Yüksek nem içeren bir krem sürüyorum kaşıntı geçiyor. Almanızı tavsiye etmiyorum, boşuna ümit, boşuna para, boşuna emek...

kızlar ben yaklaşık iki haftadır kullanıyorum yatmadan önce sürüyorm gözle görülür bi fark oldu. tamamen gitmedi ama çok azaldı bacak içinde çatlaklarım vardı kilo alıp vermekten. bakalım bırakınca eski haline döncek mi..

Canım benimde aynı sorun kilo alıp vermekten bacaklarımda ve kalçamda çatlaklarım var ama çatlakların durumu çok önemli pembe görünümlüyse geçebiliyormuş fakat eski çatlaklar yani beyazlaşmış çatlaklarsa çok zor olduğunu söylemişti doktor ve araştırdığım her yerde de geçmesi mümkün olmadığını söylüyorlar gerçekten işe yaradımı çünkü bio oili alalı 2 gün oldu bekliyorum sabırsızlıkla geçmesini.

acaba çok derin izlerede iyi gelirmi benim göğsümün arası kavladı iz kaldı eppigment kreminnden dolayı ne yapcağımı şaşırdım:KK43:

arkadaşlar 2 haftadır bio oil i kullanıyorum yüzüme.yüzümde renk dengesizliği vardı ve sanırım düzelmeye başladı umarım tam olarak işe yarar...

sadece kuru ciltler için mi karma yağlı ciltlerde kullanabiliyor mu yüzdeki tüyleri arttır mı yağ sonuçta

Ben dun basladim bio oil kullanmaya cok ise yaradigini duydum sivilce lekeleriyle basim derte yuzumu ardinc sabunuyla yikiyorum bio oil suruyorum ayrica haftada bir yesil cay maskesi yapiyorum umarim sonuc iyi olur

arkadaşlar 4 ay kullandım ama pek bi işe yaramadı malesef.çataklara bi etkisi olmadı yüzümde hafiften tonlamayı düzeltti onun dışında iyi bir nemlendirici

ben de almayı düşünüyorum çatlaklarım için, şiddetle öneren var mı? çatlaklarda etkisini görmüş biri var mı?

Ben de aldım bir haftadır sabah akşam kullanıyorum bi kere eczaneden aldım 60 ml 25 tl çok pahalıya gelio bi kere totelde bir haftada tükettim sabah akşam kullandım bugn sabah cildim pütür pütür kuru kuru ben hamileyim nemlendirir die kullandım hiç memnun değilim o yüzden iyi düşünün bugn cildimin nemini getircm die çok uğraştım..

X