Lekeler, Çiller Bıo-oıl kullanıyorum super bısey

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Ben de aldım bir haftadır sabah akşam kullanıyorum bi kere eczaneden aldım 60 ml 25 tl çok pahalıya gelio bi kere totelde bir haftada tükettim sabah akşam kullandım bugn sabah cildim pütür pütür kuru kuru ben hamileyim nemlendirir die kullandım hiç memnun değilim o yüzden iyi düşünün bugn cildimin nemini getircm die çok uğraştım..

Kaç aylık hamilsin? Hamileyken kremi bile dikkatli kullanmak lazım. Yaramaması iyi olmuş belki de.

Canım ablalarım ben 17 yaşındayım ama göğüsümde kırmızımsı çatlaklar var şuan bio oil suruyoum inşallah ile yarar ama çoğu kişinin geçmemiş :KK43: bir ara göğüslerime soğuk su tutuyordum bununla ilgisi varmıdır yoksa ergenlik idir lutfen bana tavsiye verin cok uzuluyorum

Selam arkadaslar benimde cilt lekeleriyle sorunum var ozellikle boynumda. 1-2 ay once bio-oil almistim duzenli SURMEDIGIM halde baya iyi geldi acti rengini resmen, ama kesinlikle gunesten uzak durun diyorum. amerikan programinda cikmisti oprah da ve bayadir avrupadada var cok begeniyorlar ben yuzume de kullaniyorum sabah kalktigimda yuzum yumusacik oluyor bebek cildindede yumusak oluyor mubarek kaydirigubbakcemile3 :ecrin_bebek: cok memnunum
Turkiyede varmi bilmiyorum ama hollandada baya meshur ben kullaniyorum hala.

Canm kuzenmde batik lekeleri icin kullandi cok memnun. Snradan bende aldim yuzume kullaniyrm bende cok memnunumm harika bisey

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben bio-oili bu sivilce gectikten sonra kalan lekeler icin aldim hatta aradigim sey ozellikle bio-oil degildi kozmetikciye girince sivilce lekesine ne onerirsiniz diye sordum tereddutsuz bunu onerdi faydasini gorur gibiyim tonu dengeliyor sanirim yavas yavas hicbir sey yapmiyorsa da güzel bir nemlendirici hii bir de belki sizin de akliniza takilir yag olmasi beni tereddüt dusurdu t bolgem yagli acaba iyice artar mi diye ama olumsuz bir etkisi olmadi

Ben bio-oili bu sivilce gectikten sonra kalan lekeler icin aldim hatta aradigim sey ozellikle bio-oil degildi kozmetikciye girince sivilce lekesine ne onerirsiniz diye sordum tereddutsuz bunu onerdi faydasini gorur gibiyim tonu dengeliyor sanirim yavas yavas hicbir sey yapmiyorsa da güzel bir nemlendirici hii bir de belki sizin de akliniza takilir yag olmasi beni tereddüt dusurdu t bolgem yagli acaba iyice artar mi diye ama olumsuz bir etkisi olmadi

bende sivilce lekelerinden bıkmış durumdayım.Ama cildim yağlı olduğu için tereddüt ediyorum kullanmaktan.Acaba yağlı ve karma ciltlerde nasıl uygulanmalı?

bende sivilce lekelerinden bıkmış durumdayım.Ama cildim yağlı olduğu için tereddüt ediyorum kullanmaktan.Acaba yağlı ve karma ciltlerde nasıl uygulanmalı?
Canım ben uyumadan önce temizlenmiş cildime direkt parmak uçlarıma döküp sürüyorum

Kızlar peki koltuk altı kararması ve genital bölge kararmasına iyi geliyor mu kullananlar var mı

Kızlar peki koltuk altı kararması ve genital bölge kararmasına iyi geliyor mu kullananlar var mı

Biooil cok bi ise yaramiyo da dün araştirirken gördüm koltuk alti kararmasına achromin diye bi beyazlatıcı krem var o iyi geliyomuş..ayşenur yaźıcınin da sitesi olan lilakutuda satılıyo bu krem...hatta şu aralar indirim varmış..

Biooil cok bi ise yaramiyo da dün araştirirken gördüm koltuk alti kararmasına achromin diye bi beyazlatıcı krem var o iyi geliyomuş..ayşenur yaźıcınin da sitesi olan lilakutuda satılıyo bu krem...hatta şu aralar indirim varmış..
Teşekkürler bilgi için bir bakayım peki bu ürünü biliyor musunuz /isis-pharma-vitiskin-50-ml-acik-renkli-cilt-lekeleri-icin-jel

Teşekkürler bilgi için bir bakayım peki bu ürünü biliyor musunuz /isis-pharma-vitiskin-50-ml-acik-renkli-cilt-lekeleri-icin-jel

Bu ürünü de lilakutuda gördüm...ordaki uzmanlar öneriyolardı başka bıseyle karıştirmiyosam...oradaki ürünlerin coğu organik kökenli ürünler...ve araştırdım ürünlerin geneli kaliteli...

Bu ürünü de lilakutuda gördüm...ordaki uzmanlar öneriyolardı başka bıseyle karıştirmiyosam...oradaki ürünlerin coğu organik kökenli ürünler...ve araştırdım ürünlerin geneli kaliteli...
Çok teşekkür ederim ben daha önce redıst ve L-Rouge whıtenıng kullandım açıldı ama o kadar isteğim kadar açılmadı teşekkür ederim

Önemli degil cnmm...ama koltuk alti ve genital bölge sürekli görunen bölgeler olmadıgı icin bence cok takmana gerek yok...
Tatlım ben evliyim ve benden çok eşim takıyor onun yüzünden bende takmaya başladım uzun yıllardan beri ağda yaptırıyorum ve beyaz tenliyim malesef çok karardı lazer düşünüyorum artık

şu bhsedilen bio oil hamilelerin kullandığı bio oil mi watson,gratis vb yerlerde satılan hani?

Evet Can'ım bende kilo verdim ve vücudumda çatlaklar oluştu kullanmayı düşünüyorum
enee ilk ke duyuyorum bu marifetlerini alayım o zaman fiyatı öyle yüksek değil hatta indirim zamanlarında çok daha uygun olabilir fiyatı :) batık lekelerine bile iyi geldiğini okudum bu sayfada e hadi inşallah o zaman :KK5:

enee ilk ke duyuyorum bu marifetlerini alayım o zaman fiyatı öyle yüksek değil hatta indirim zamanlarında çok daha uygun olabilir fiyatı :) batık lekelerine bile iyi geldiğini okudum bu sayfada e hadi inşallah o zaman :KK5:
Evet Can'ım hafi inşallah Migros'larda var gratist ve watsonslarda var keşke genital lekeler de faydası olsaydı

Evet Can'ım hafi inşallah Migros'larda var gratist ve watsonslarda var keşke genital lekeler de faydası olsaydı
ordaki lekeler çok koyu değilse pirinç lapasının renk açıcı özelliği mevcut bi bakın derim suyuyla rengini açabilirsiniz.

X