Lekeler, Çiller Bıo-oıl kullanıyorum super bısey

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Gamzecik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2009
24
0
Selam arkadaslar benimde cilt lekeleriyle sorunum var ozellikle boynumda. 1-2 ay once bio-oil almistim duzenli SURMEDIGIM halde baya iyi geldi acti rengini resmen, ama kesinlikle gunesten uzak durun diyorum. amerikan programinda cikmisti oprah da ve bayadir avrupadada var cok begeniyorlar ben yuzume de kullaniyorum sabah kalktigimda yuzum yumusacik oluyor bebek cildindede yumusak oluyor mubarek kaydirigubbakcemile3 :ecrin_bebek: cok memnunum
Turkiyede varmi bilmiyorum ama hollandada baya meshur ben kullaniyorum hala.

orada daha cikmamistir sanirim bende duyali bi kac ay oldu daha gelir oralarada yakinda umarim..
hollandada buyuk ilgi gordu herkezden positief cvblar okuyorum forumlarda kullananlardan.
valla suan surdum yuzume herzamanki gibi gunde iki kez suruluyor gercekten sirf lekeler icin surmuyorum pamuk gibi yapiyo yuzumu herkezler soruyor ne kullaniyorsun diye okadar yani.
bu urun lekeler catlaklar ve iz ler icinmis.

Avustralyadan teyzem getirdi . bende kullanıyorum . süper bişi ama bittiğinde buradan nerden alırım bilemiyorum . bilen varsa söylerse sevinirim

bio oil sadece catlaklar icin kullanilmiyormu ?? lekelere iyi geldigini ilk kez duyuyorum bilmiyorumkismile

cheapsmells de satıyolar 60 ml 5 euro .bende düşünüyorum alsam mı diye benimde sivilce lekelerim var suratımda.:KK43:

kızlar bende çatlak için almak istiyorum tr de bulabilmiş olan varmı ?? yabancı forumlarda çok iyi yorumlar almış .. çok istiyorum almak

turkiyede nerden bulunur hic bi fikrim yok :44:
catlaklar, lekeler, iz ler, yaslanan cilde ve kuru ciltler icinmis. benimde kuru bi cildim varDI hani boyle kavlar ya yuzunuzde bazi bolgeler, bunu kullandiktan sonra tamamen yok oldular en cokta buna ve giden lekelere sevindim. bu yag hemen icine cekiyo cok mikemmel bi urun bence, butun vucuda kullaniliyor hic bi yan etki gormedim simdiye kadar insallah bulamayanlarda bulur.
ben 60 ml 12 euro ya aliyorum, baya da uzun gidiyor.

bende bio-oil aldim bir iki defa surmeme ragmen lekerimin rengi acildi resmen tum vucuduma surcem zaten icinde de yaziyor en iyiy banyo sonrasi yagdir diye bakalim catlaklarimda giderse favori urunumn olcak bekleyip gorcem ben yurtdsindan kargo dahil 9 dolara aldim

merhaba,arkadaslar sizin tavsiyelerinizden dolayi bende aldim bio-oil´i bu gün ilk defa kullandim internetten siparis verdim 200ml 13euroya aldim bakalim gelismeleri ilerleyen zamanda paylasirim...

Bio- oil kullanıcıları ne durudasınız ?? Yorumlarınızı bekliyorum... Vücut çatlağı için kullanmayı düşünüyorum:KK54::KK54:

catlak ıcın kullananlar varmı eger varsa catlaklarına ıyı geldımı merak ettımde?

ben araştırdım baya ... yurt dışında baya övülen bi ürün .. çatlaklar için 3 ay düzenli kullanmak gerekiyormuş.. burda kullananlardan yorum bekliyorum ama kimsenin haberi yook galiba :KK43:

merhaba,arkadaslar sizin tavsiyelerinizden dolayi bende aldim bio-oil´i bu gün ilk defa kullandim internetten siparis verdim 200ml 13euroya aldim bakalim gelismeleri ilerleyen zamanda paylasirim...

canım nereden sipariş ettin bukonuyla ilgili biraz bilgi verir misin bende almayı düşünüyorum
birde sen memnun kaldın mı

Ben once duzenli kullanmadigim halde bile etkisini gormustum 2 haftadir da hergun aksam yatmadan once surdum gogus arasinda ve boyun bolgemde pigment lekeleri vardi tamamen yok oldular diyebilecek kadar azaldi ve yumusacik oldu ben cok memnunum yuzumede kullaniyorum bebek gibi oluyo valla :KK64:
normalde duzenli olarak gunde 2 defa 2 ay boyunca surulmeli ben gunde bir kere surmeyle bile 2 haftada gittiler yani tam duzenli sursem tamamen gider galiba. Cilten cilde farkedermi bilemicem ama avrupa ve amerikada cok ovulen ve cok kullanilan/satilan bir urun oldu.
Günde 2 defaya cikaracam bakalim sonuclari bildiririm kizlar :KK3:

X