Aşılama Aşılamadan kaç gün sonra hamilelik belli oluyor??

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
slm arkadaşlar çok korkuyorum bugun 8 gün oldu ama bende hiç belirti yok sadece kasıklarım agrı var birde gazım var bana bir şeyler yazın ihtiyacım var

Meraba hanimlar ben araniza yeni katildim. Bende 7 ekimdr asilama yaptim 25 ekimi kadar bwklicem.gunlerdir asilamayi arastiyorum.cok merak ediyorum. Hepimizin hakkinda hayirlisi osun. Destek bekliyorum arkadaslar

slm ben 9 gün önce aşılama yaptım, bu son 2 gün arada sancılar gelip gidiyor,özellikle belimde var ,sizde de oluyor muydu.birde adet gününe kadar sürekli uzanıp dinlendiniz mi? karnımda bir şeyler kıpır kıpır aşılamanın etkisi olabilir mi?

Slm arkadaslar ben bugun uye oldum 5 yillik evliyim ve ikinci asilamayi yaptirdim bugun 10. Gunu sizlerle paylasmak istedim asilama icin % 30 ihtimal veriyo dr.

Kizlar bugun benim asilamanin 6. Gunu ve 3 gundurcok kotu kasiklarim ve belim agridi ve yatakta bile kipirdamadan yattim yani o derece bugun sabaha kadar agridi daha yeni gecti sizce neden asilamadan dolayimi acaba

Kizlar bugun benim asilamanin 6. Gunu ve 3 gundurcok kotu kasiklarim ve belim agridi ve yatakta bile kipirdamadan yattim yani o derece bugun sabaha kadar agridi daha yeni gecti sizce neden asilamadan dolayimi acaba

Tebrikleer cnm hamilesin sanirim.asilamaylami kaldin cnm?

Merhaba arkadaşlar.Ben 3 yılı aşkındır evliyim ve 17 yaşımdan beri polikistik overliyim. Yaklaşık 10 yıl doğum kontrol ilacı kullandım ve 2015 mayısı bıraktım. Ondan sonrası da çocuğu beklemekle ve 2016 marttan beri de tedavi süreciyle geçti.Eylülde aşılama yapıldı ve şimdi 5 haftalık gebeyim .Dün de kesesini gördük şükürler olsun :dua:
Doktorum aşılama sonrası 14. gün test yaptır demişti. Ben 13. günün gecesi dayanamayıp acilden kan verdim ve 111.10 çıktı. Bu süreçte de ufak baş dönmelerim,göğüs uçlarında hafif hassasiyet ( adet dönemi olduğu kadar), zaman zaman da kasıklarda batma ve mide yanmam oldu . Onu da gastrit oluşuma bağlamıştım. Yani çok bariz belirtiler yoktu ve anladığım kadarıyla belirtiler biraz da bhcg salgılanmaya başladıktan sonra oluyor. O da yaklaşık 11-12. günlerde başlamıştı benim.
Aşılama sonrası burdaki 13 sayfayı tümüyle okudum.Okudukça da kimi zaman umutlandım, kimi zaman umudumu kaybettim( belirtim az diye) , kiminde de tanımadığım insanların derdine ağladım. Bu yazıyı herkese umut olsun diye yazıyorum. Çünkü biliyorum ki biz kadınlar birbirimizin olumlu sonucundan güç alıyoruz. İmkansız diye bir şey yok. ben bu süreçte 52 yaşında doğuranı da , karı koca imkansız denecek kadar sorunu olup gebe kalanı da gördüm. Her zaman olumlu düşünelim.Olmuyorsa da mutlaka en hayırlı zamanı bekliyordur .

Meraba arkadaslar ben 15 Nisanda asilama yaptirmistim ama 14 gun ge4meden bugun test yaptim ve olumsuz 4ikti erken yaptigim i4in mi acaba yoksa ger4ekten olumsuzmu.

Aşılama yaptırdığım günü saymazsam 9.günüm idrar testim negatif

Merhaba arkadaşlar;
Aşılamadan sonra 10. gün erken gebelik testi yaptırdım ve sonuç negatif çıktı. aşılamadan sonra 13. günde(yani bugün) kanda gebelik testi yaptırdım beta hcg 1.20 çıktı. erken mi test yaptırdım acaba? umut beslemesem iyi olacak ama bu tür bir durumdan sonra ilerleyen günlerde pozitif sonuç alan var mı aranızda?

Merhaba arkadaşlar;
Aşılamadan sonra 10. gün erken gebelik testi yaptırdım ve sonuç negatif çıktı. aşılamadan sonra 13. günde(yani bugün) kanda gebelik testi yaptırdım beta hcg 1.20 çıktı. erken mi test yaptırdım acaba? umut beslemesem iyi olacak ama bu tür bir durumdan sonra ilerleyen günlerde pozitif sonuç alan var mı aranızda?
Canım sonucun nedir uzun zaman olmuş ama…

X