Aşılama Aşılamadan kaç gün sonra hamilelik belli oluyor??

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
evet canım eğer değer olarak baktırırsan kesin sonucu öğrenebilirsin.ben vajinal jel kullanıyodum öle fazla bir akıntım yoktu zaten normaldede olmazdı..inş. hamilesindir canım .

Amin canım inşallah...Dün doktorumu aradım. Kasıklarımda yani at tarafta karnımda değil tuhaf bi ağrı var..Adet günüm yaklaştıkca artmaya başladı. Ya adet olacaksın ya da idrar yollarında enfeksiyon vardır dedi. Ama idrar yoluyla ilgisi yok biliyorum. Daha önce enfeksiyon oldum çünkü o farklı bişeydi. Bu ağrıları daha önce hiç yaşamadım. İnşallah adet belirtisi değildir...:Saruboceq:

slm arkadaşlar 14temmuzda aşılama yaptırdım ve yarın sonuç belli olacak çok korkuyorum kasıklarım çok ağrıyor bilmiyorum allah yardımcımız olsun

bende 14 temmuzda aşılama yaptırdım dün idrar testi yaptırdım negatif çıktı bugünde adet sancılarım arttı çok sinirliyim bu seferde olmadı galiba

bende 14 temmuzda aşılama yaptırdım dün idrar testi yaptırdım negatif çıktı bugünde adet sancılarım arttı çok sinirliyim bu seferde olmadı galiba

Canım ama idrar testinde çıkmaz ki kan testinde çıkıyo bildiğim kadarıyla. Benim doktorum ısrarla adet günümün geçmesini beklememi istiyo. Benimde kasıklarım çok ağrıyo. Değişik bi ağrı anlamadım. İnşallah tutmuştur senin ki de benim ki de.

slm arkadaşlar 14temmuzda aşılama yaptırdım ve yarın sonuç belli olacak çok korkuyorum kasıklarım çok ağrıyor bilmiyorum allah yardımcımız olsun

Ya bende 13 ünde yaptırdım..Çıkarmı ki kan testi yapsam??? Doktor nie bekle diyo anlamadım.Ama çok merak ediyorummmmeyvahedigeldismile

Ya bende 13 ünde yaptırdım..Çıkarmı ki kan testi yapsam??? Doktor nie bekle diyo anlamadım.Ama çok merak ediyorummmmeyvahedigeldismile

bende bugün kan testi verdim yarın belli olacak ama adet sancısı gibi ağrım var ne yapacam çok telaşlı endişeliyim allah yardımcımız olsun

bende bugün kan testi verdim yarın belli olacak ama adet sancısı gibi ağrım var ne yapacam çok telaşlı endişeliyim allah yardımcımız olsun

Valla benim de adet ağrılarım arttı iyice olmadı galiba :KK43:( sonucunu yaz canım merak ettim..

selam kızlar ben de yarın aşılama yaptırıcam bugün çatlatma iğnesi vuruldu. yumurtam 25mm. bizde sperm problemi var ama inşallah tutar. Rabbim hepimizn yardımcısı olsun. Beklemek çok zormuş Allah hiç kimseye evlat hasreti yaşatmasın...

Merhaba.Benim bu foruma ilk yazışım Benim çok yakın bir arkadaşım geçen ay aşılama yapıldı.Arkadaşımın eşinin sprem sayısı çok azdı.Daha önce başka bir yerde aşılama yapılmıştı.Ancak dr.Şükran Çakmak adında ki bir jinekologa gitti.Önce adetin ikinci günü ignelere başladılar daha sonra yumurta yetreince geliştikten sonra çatlama ignesi yapıldı.Başarıyı artırmak için doktoru çatlama ignesinden sonra 24 saar arayla 2 kez aşılama yapıldı.Daha sonra progestan tablet verildi.10 günlük bu tedaviden sonra arkadaşım 1 hafta bekledi adet olmayınca gebelik testi yaptırdı .Arkadaşım gebe.Darısı sizin başınıza...

slm benimde 31 temmuzda yapıldı aşılamam. bizde de sperm problemi vardı hareketsizdi yıkama işlemiyle % 45 hareket vardı inşallah tutar. beklemek ne kadar zor sürekli kendimi dinliyorum her ağrıyı her belirtiyı hamileliğe yoruyorum. allahım inşallah emeklerimizin karşılığını verir. sabırsızlıkla geçiyor zaman

arkadaşlar merhabalar... Dün doktorum bana aşılama yapalım, bir dahaki adetinde gelirsin dedi. Guatr çıktı bende önce onun tedavisine başlayacağım. İnşallah ilkinde tutar. Ben aynı zamanda yarım rahimliyim.

sonuc ne oldu ecem..ya kime baksam test yaptuircam deyip kaybolmus sonucunu da yazin bi zahmet meraktayiz":)a.s

boshayallersmile
amiiin en kısa zamanda inşallah..
bugun asilamamin 12.gunu..goguslerim inanilmaz sisti ve hassaslasti..busabah baktim yesil damarlar da var bir iki tane..ve dunden beri midem yaniyor bulaniyor..bugun oruc bile tutamadim dun fenalasinca..Allah affetsin..pazartesi test yaptirmam gerekiyor ogune kadar adet olmazsam ama hic istem,iyorum test yapmak..olursam adet olurum zaten olmazsam hamileyimdir...sifir sonucunu gormeye dayanamamsenağlama

boshayallersmile
bugun asilamamin 12.gunu..goguslerim inanilmaz sisti ve hassaslasti..busabah baktim yesil damarlar da var bir iki tane..ve dunden beri midem yaniyor bulaniyor..bugun oruc bile tutamadim dun fenalasinca..Allah affetsin..pazartesi test yaptirmam gerekiyor ogune kadar adet olmazsam ama hic istem,iyorum test yapmak..olursam adet olurum zaten olmazsam hamileyimdir...sifir sonucunu gormeye dayanamamsenağlama

canım üzme kendini yap testini olsun bitsin takma bu kadar kafana. bak benimde günüm gelmiş olsa bende yapacam, ama ben daha 19una kadar beklemem lazım. üzme kendini, allahdan hayırlısı neyse onu iste bi tanesi, bu ay olmazsa bile allahın bir bildiği vardır.

canım üzme kendini yap testini olsun bitsin takma bu kadar kafana. bak benimde günüm gelmiş olsa bende yapacam, ama ben daha 19una kadar beklemem lazım. üzme kendini, allahdan hayırlısı neyse onu iste bi tanesi, bu ay olmazsa bile allahın bir bildiği vardır.

tesekkur edrrim canim iyi dileklerin icin..bugun test yapmayi dusundum acikcasi ama adet gunum 15 i..2 gun var..gerci pahalli olan testlerde cikiyormus..aldirsammi esime simndi kafam karistiyerimseniben

tesekkur edrrim canim iyi dileklerin icin..bugun test yapmayi dusundum acikcasi ama adet gunum 15 i..2 gun var..gerci pahalli olan testlerde cikiyormus..aldirsammi esime simndi kafam karistiyerimseniben

ben bi kere bi tane almıştım 5 lirayda ilişkiden 10 gün sonra kesin sonuç veriyor diyordular. tabi yine tek çizgiydi ayrı meselede, bu ay inşallah çift çizgimi görürürüm artık. ister sabret ister yap olsun bitsin. veya git kan tahlili yaptır en garanti o olur canım

X