Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Suyun Zayıflamaya Etkisi

1. Konu Sahibi : miss_baby #1
    Giriş tarihi
    Jun 2010

Suyun Zayıflamaya Etkisi

selam kızlar 2 sorum var ama birbiriyle alakalı olduğu için bir başlık altında sormak istedim
    1.si su zayıflamaya yardımcı olur mu yoksa daha çok kilo mu yapar
    2.si yemek esnasında su içmek faydalı olur mu yoksa mideyi boşa doldurup sonra açlık hissi mi uyandırır?

2. Konu Sahibi : miss_baby #2
    ben bi yazıda okumuştum yemek yerken su içmek kilo aldırmazmış tam tersineymiş daha az yemek yememizi sağlarmış..

3. Konu Sahibi : miss_baby #3
    yemek yerken su içmek midenin büyümesiine daha çabuk acıkmamızı sağlayacağnı okumuştum.

4. Konu Sahibi : miss_baby #4
    ne kadar ılık su içerseniz okadar zayıflarsınız

tecrübeyle sabittir

5. Konu Sahibi : miss_baby #5
    su tabiki zayıflamaya yardımcı olur

doğrumu bilmiyorum ama kendimce şöyle bir şey olabilir düye düşünmüştüm vucuttaki yağlar hidrolizle parçalanır bu olay içnde suya ihtiyaç vardır en basitinden daha nice neden vardır belki zayıflamaya yardımcı

ancak yemek sırasında içilen su mideyi genişletip kilo yapar bu doğru, hatta yemekten 1 saat önce ve sonra içmiyorum ben

6. Konu Sahibi : miss_baby #6
    yemekle beraber su içmek doğru değil diye okumuştum bende... su içmek gerçekten zayıflamaya çok yardımcı. sabah aç karnına içilen 2 bardak su ve gün içinde 1.5 lt tüketmek hem cildi güzelleştiriyor hem de açlık hissini azalttığı için zayıflamana yardımcı oluyor. :)

7. Konu Sahibi : miss_baby #7
    Giriş tarihi
    Jul 2008
    yemekten once su icmek mideyi dolduracagi icin daha az yemeyi sagliyor bu yonden etkisi var..
    ayrica sabah ac karnina icmek de onemli.

8. Konu Sahibi : miss_baby #8
    Yemek sırasında içmek sakıncalı.Kilo veremezsiniz o şekilde.
    Yemeklerden önce su içmek,daha az yemeyi sağlar.

9. Konu Sahibi : miss_baby #9
    Alıntı miss_baby kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    selam kızlar 2 sorum var ama birbiriyle alakalı olduğu için bir başlık altında sormak istedim
    1.si su zayıflamaya yardımcı olur mu yoksa daha çok kilo mu yapar
    2.si yemek esnasında su içmek faydalı olur mu yoksa mideyi boşa doldurup sonra açlık hissi mi uyandırır?
    1. Hem bu forumda hem de google'de birkaç saniye arama yaparsan suyun zayıflamaya ne şekilde yardımcı olduğunu bulabilirsin.

2. Sadece bir öğün deney yaparak bunun cevabını görebilirsin.

Başlık kirliliği yapmayalım lütfen, biz bu kafada olursak herşeye üşenir, herşeyin hazırına konar; kilo vermek şöyle dursun hayatta başarılı bile olamayız.

10. Konu Sahibi : miss_baby #10
    diyetisyenimden öğrendim
    .yemek sırasında su içmek sindirimi zorlaştırıyormuş
    .kahvaltıdan önce 2 bardak su kesinlikle içilecek sanırım bağırsakları temizliyomuş
    .birde hergün için kilonuzu 30 a böldükten sonra kalan sayı kadar litrede su içmek gerekirmiş.mesela 60kg biri için 2 lt.

Sayfa: 1/2 12 SonSon